[wp-story]

Esenyurt Su Tesisatçısı

Esenyurt su tesisatçısı olarak 12 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Tüm tesisat problemlerinizin çözüm ortağı olan Altyapı Tesisat firmamız müşteri memnuniyetini ilk planda tutmaktadır.

Evinizde ve iş yerinizde karşılaşabileceğiniz tüm tesisat problemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Esenyurt Tesisatçı

Esenyurt Tesisat Hizmetleri

Hizmet Alanlarımız 

 • Su Kaçağı Bulma
 • Su Kaçağı Tespiti
 • Su Sızıntısı Bulma
 • Mutfak Tıkanıklığı Açma
 • Banyo Tıkanıklığı Açma
 • Gider Tıkanıklığı Açma
 • Lavabo Tıkanıklığı Açma
 • Tuvalet Tıkanıklığı Açma
 • Pimaş Yıkama
 • Kanal Açma
 • Pimaş Tıkanıklığı Açma
 • Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
 • Banyo Gideri Açma
 • Mutfak Gideri Açma
 • Tuvalet Gideri Açma
 • Pimaş Açma
 • Klozet Tıkanıklığı Açma
 • Petek Temizleme
 • Peteklerin Temizlenmesi
 • Kombi Bakımı
 • Ve Diğer Tesisat Sorunlarınız…

Esenyurt Tıkanıklık Açma

Uzun yıllar bilinçsiz kullanılan mutfak, banyo ve tuvaletlerde yaşanan en büyük sorun tıkanıklık oluşmasıdır. Bu sorun çok baş ağrıttığı gibi evde çözümü de çok zordur. Bu gibi durumlarda profesyonel bir tesisat firmasından destek almak tek çare olduğu gibi sorununuzu da en temiz şekilde ve kesin olarak çözmektedir.

Tıkanıklık sorunlarında Esenyurt tıkanıklık açma hizmeti veren firmamız, tıkanıklık açma işlemlerini garantili şekilde yaparak profesyonel ekibimiz ve son teknoloji robotik cihazlarımızla sorununuza çözüm bulmaktayız.

Tıkanıklık Oluşmasının Sebepleri Nelerdir ?

Başlıca Sebepler ;

 1. Gider borularının yeterince eğime sahip olmaması
 2. Boruların içine düzenli olarak peçete, kağıt, yağ, çamur gibi yabancı maddelerin atılması
 3. Boruların çok uzun olması
 4. Yemek artıklarının gidere dökülmesi

Bu etkenler kısa vadede bir problem yaratmasa da bir süre sonra tıkanıklık sorunuyla karşılaşılmasına yol açmaktadır.

Esenyurt Mutfak Tıkanıklığı Açma

Mutfak tıkanıklıklarının en bariz sebebi yemek artıklarının mutfak lavabosuna atılmasıdır. Sadece yemek sonrası değil, sebze ve meyvelerin yıkanması da bu kategoriye dahil edilebilir. Çamur, kabuk, meyve sapları gibi maddelerde zamanla mutfak lavabosunun tıkanmasına yol açar. Bunun yanında yağların dökülmesi ve ardından sıcak su ile takviye yapılmaması bu yağın zamanla gider borularında birikmesine ve boruları tıkamasına sebep olmaktadır. Tabi ki sıcak su ile müdahale etmek bir çözüm olmadığı için yağların kesinlikle mutfak lavabosuna dökülmemesi gerekmektedir. Her evde uygulanan makarna süzme işlemi bile zamanla boruların tıkanmasına sebep olabilmektedir.lavabo tıkanıklığı açma konusunda en güvenilir firma.

Esenyurt mutfak tıkanıklığı açma

Peki mutfak tıkanıklıklarında ne yapılmalı ?

Sıcak su ile müdahale, tuz veya asit gibi açıcı maddeler kullanma gibi yöntemler mutfağınızdaki tıkanıklığı açmaz, sadece size geçici çözüm üretir. Kalıcı bir çözüm için profesyonel destek almanız gerekmektedir. Eğer ciddi bir tıkanıklık sorunu yaşıyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Biz ne yapıyoruz ?

İlk işimiz tıkanıklığa sebep olan şeyi tespit etmek olduğu için, özel robot kameralarımız yardımıyla gideri görüntüleyip problemi belirliyoruz. Problem yeri ve derinliği belirlendikten sonra tıkanıklık açma robotumuz devreye giriyor. Yine özel olarak hazırlanmış ucu ve darbeli şekilde ilerleyen telleri ile mutfak tıkanıklığını kesin olarak çözüyoruz. gerektiğinde 25 Metre’den fazla hat içinde ilerleyebilen tıkanıklık açma robotumuz mutfağınızdaki sorunlara çözüm üretmektedir. Mutfak Gideri Açma işlemini tamamladıktan sonra aynı problemin tekrar etmemesi için kameralı gider görüntüleme hizmetimizle soruna kalıcı çözüm buluyoruz. Esenyurt mutfak tıkanıklığı açma konusunda yıllardır hizmet veren firmamıza ulaşmak için hemen bizi arayabilir ve servis çağırabilirsiniz.

Esenyurt Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Evlerinizde en can sıkıcı ve pis işlem gerektiren sorunlardan biri de tuvalet tıkanıklığı’dır. Genel olarak yabancı cisimlerin atılması ve zamanla giderleri tıkaması sonucu karşılaşılan bu sorun kendi imkanlarınız ile halledemeyeceğiniz kadar büyük olabiliyor. Altyapı Tesisat firmamız her konuda olduğu gibi Esenyurt tuvalet tıkanıklığı açma konusunda da yıllardır hizmet vermekte olup deneyimli ekipleri ve son teknoloji cihazlarıyla haftanın 7 günü sizlere hizmet veriyor.

Peçetelerin, kağıtların, kişisel bakım eşyaları atıklarının, çöplerin ve hatta bazen bulaşık teli gibi mutfak eşyalarının tuvalete atılması sonucu tuvaletlerinizin tıkanması, alt kata su sızması, tavandan su damlaması, pis suyun geri basması gibi büyük sorunlar oluşabilir. Tuvalet Gider Açma konusunda çözüm arıyorsanız doğru adrestesiniz

Tuvaletim Tıkandı Ne Yapabilirim ?

Tuvalet tıkanması ciddi bir sorun olduğundan genellikle evinizde  yapabilecekleriniz sınırlıdır. Problemi düzelmek yerine daha kötü bir hale getirebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek size en yakın ekibimize ulaşabilirsiniz, profesyonel ekibimiz aynı gün içinde adresinize gelerek tuvalet tıkanıklığı sorununuza çözüm bulabilir. Özel tıkanıklık açma robotumuz yardımıyla ve profesyonel ekiplerimizle 7 gün 24 saat prensibi ile hizmet veriyoruz. İster alaturka ister klozet olsun her türlü tıkanıklık sorununuz için bizi arayın. son teknoloji cihazlarla klozet tıkanıklığı açma hizmetimizde mevcuttur. UNUTMAYIN bir telefon kadar uzağınızdayız.

tuvalet tıkanıklığı açma

Esenyurt Pimaş Tıkanıklığı Açma

PVC’den yapılan gider pimaş boruları oldukça kullanışlı ve dayanıklıdır. Ama yanlış kullanım sonucu pimaş tıkanıklıklarına yol açar. Altyapı Tesisat firması tarafından, Pimaş Tıkanıklığı Açma işlemi son teknoloji robotlarla yapılmakta olup gerekli durumlarda pimaş değişimi yapılmaktadır. Tıkalı pimaş açma evde kendi imkanlarınız ile yapılmayacağından su tesisatçısından yardım almak gerekmektedir. Peki tıkalı pimaşlara ne yapar bu esenler su tesisatçısı ? İlk olarak pimaş’ın tıkanmasına yol açan madde veya arıza kameralı özel cihazlarla tespit edilir, ardından işinde profesyonel ekibimiz tarafından tespit edilen bölgede pimaş açma işlemi için robotlarla işlem uygulanır. Tıkanıklık sorununun çözüldüğünden emin olmak için pimaş içi kamera ile tekrar görüntülenir. Tıkanıklık ciddi bir seviyede ve işlem sonucunda yeteri kadar açılmamış ise, yıkama işlemi gerektiriyor demektir. Tüm bu işlemlerin sonucunda esenyurt pimaş yıkama işlemi için firmamız size yol gösterecektir.

pimaş açma

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 1]