Su Sızıntısı Bulma

Su Sızıntısı Bulma

Su sızıntısı bulma – İstanbul’un tüm ilçelerine kırmadan su sızıntısı bulma hizmeti. Su sızıntısı bulan firma iletişim | 0 (539) 451 07 41.

60 Dakikada servis hizmeti ve garantili onarım işlemleri ile işini en iyi şekilde yapan firmamız, en uygun fiyata en kaliteli hizmeti vermeyi kendine bir görev edinmiştir. 10 yılı geçen deneyimi ve son teknoloji cihazları ile kameralı su tesisatçısı olarak haftanın her günü hizmetinizdeyiz. Aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak en yakın ekibin adresinize gelmesini isteyebilirsiniz.

Avrupa Yakası İletişim : 0 (212) 603 52 32

Anadolu Yakası İletişim :  0 (539) 451 07 41

Kırmadan Su Sızıntısı Bulunur mu ?

Su Kaçağı problemi yaşayan birinin merak ettiği ilk şey kırmadan ve herhangi bir tadilata gerek kalmadan su kaçağının bulunup bulunmayacağı. Firmamız son teknoloji robotlar desteğiyle ve uzman kadrosu ile birlikte hiç bir yeri kırmadan dökmeden su kaçağını %100 doğruluk payı ile buluyor. Gereksiz maliyetlerden ve doğabilecek daha büyük zararlardan sizi koruduğu gibi noktasal olarak hizmet verdiği için onarımı gereken yeri tam olarak bulmaktadır.

Su Sızıntısı Bulma

Su Sızıntı Nasıl Oluşur Sebepleri Nelerdir ?

Su kaçağı problemlerinin başlıca sebeplerini eski su tesisatı, kalitesiz malzeme kullanımı, bilinçsiz kullanımlar ve tesisat yapım aşamasında usta hataları olarak sıralayabiliriz. Birden çok sebebi olsa da bu sebepler su kaçağının asıl sebeplerindendir.

Duvarlardan Su Sızması nemlenme, su baskınları gibi sorunlara yol açabileceği için acil şekilde müdahale edilmesi gereken bir sorundur. Elektrik tesisatına su temas etmesi gibi daha büyük sorunlarla da karşılaşmanıza yol açarak yangın tehlikesini de arttırmaktadır. Bireysel zararlarının yanında komşularınızı da rahatsız eden bir durumdur. Alt kata su sızıyor, üst kattan su damlıyor, tuvaletten su damlıyor, duvarımda su sızıntısı var… gibi şikayetlerle komşularınızla olan ilişkilerinizi de olumsuz yönde etkileyebilmektedir.

Tüm bu sorunları engellemek, bir an önce sorunu çözmek için Altyapı Tesisat ile iletişime geçebilir uzman kadromuz ve kameralı ekipmanlarımız yardımı ile kısa sürede sorununuza kesin çözüm bulabilirsiniz.

Su Sızıntısı Tespiti Ve Tamiri

Kameralı Su Kaçağı Bulma ve dinleme cihazlarımızla verdiğimiz %100 başarı ile sızıntının yeri tespit edildikten sonra bölgesel olarak onarımı yapılır. Onarım çalışması küçük bir alanda yapılacağı için en düşük maliyetle en iyi hizmeti almanızı sağlar.

Nadirde olsa bazı durumlarda ise kaçak boyutu büyük olacağı için daha detaylı onarım gerektirebilmektedir. Bu durumda ise yine uzman kadorumuz ve ekipmanlarımız sayesinde size en kaliteli hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz. Su Kaçağı Tespiti yapıldıktan sonra genellikle tesisat borularında meydana gelen kırıklar tamir edilerek pis su kaçağı gibi büyük sorunlarınıza da çözüm odaklı çalışarak en kaliteli hizmeti sunuyoruz

Kameralı Su Tesisatçısı olarak 10 yılı aşkın süredir Su Tesisatı sorunlarında kalitesini ortaya koyan Altyapı Tesisat haftanın 7 Günü size hizmet etmek için çalışıyor. Gezici ekiplerimizle, İstanbul’un neresinde olursanız olun bize 1 telefon kadar yakınsınız

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]