Arnavutköu su tesisatçısı, tesisat arızalarına garantili ve kaliteli hizmet vermektedir. Büyük küçük su tesisat işleriniz, su kaçakları, komple daire tesisatı, kalorifer tesisatları, doğal gaz tesisatı ve montajı, mühendislik hizmetleri, Ev – ofis – fabrika tesisatları Arnavutköy su tesisatçısı tarafından en hızlı şekilde yapılmaktadır. Sudan sebeplere kesin çözüm bulmaktayız.

Arnavutköy Su Tesisatçısı

Su kaçağı tespitinde iddaalıyız. Uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlar ile kırmadan su kaçağı tespiti yapıyoruz.
Tıkanıklıklar artık sorun değil. Her hangi bir giderinizde oluşan tıkanıklık için hemen bizi arayın. Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, pis su gideri tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı gibi sorunları uzman ekibimiz ve son teknoloji tıkanıklık açma makinelerimiz ile tıkanıklığı gideriyoruz.
Arnavutköy tesisatçınız kaliteli tesisatçı servisiniz.

Arnavutköy Su Tesisatçısı

Arnavutköy Su Tesisatçısı

Su kaçağı bulma işlemlerinde işlerimiz ve günlük yaşantımızın aksamaması için uzman desteği veren firmalara başvurabilirsiniz. Kırmadan su kaçağı bulma yöntemlerinde kameralı görüntüleme cihazları kullanan kurumsal firmamız size bu uzman desteğini sunacaktır. Kameralı görüntüleme sistemleri sayesinde kapalı alanlarda veya bahçeleriniz gibi açık alanlarda tespit özelliği olan cihazlar ile işinde uzmanlaşmış çalışanlarımız su kaçağı sorunundan sizi en hızlı şekilde kurtaracaktır.

Arnavutköy Su Kaçağı Bulma

Arnavutköy Su Kaçağı Bulma

Arnavutköy su kaçağı bulma ekibi olarak konusunda uzman ve eğitilmiş personelle çalışırız.
Tesisatın bulunduğu bölgede yapılan tarama çalışması sonucunda tamamen profesyonel cihaz kullanarak kaçağın yeri tespit edilir. El yordamıyla manuel çalışmak yerine tesisattan görüntü verilerek yapılan bu tespitler sayesinde zaman bakımından da kârlı çıkan siz olursunuz.

Arnavutköy su kaçağı şubemiz kullanmış olduğu teknolojik aletler sayesinde fayanslarınıza ne de evinizin duvarlarına zarar verecek bir etkende bulunmaz. Uzman ekiplerimiz su kaçaklarını elektromanyetik cihazlar ile tespit eder ve tespit edilen arızalara göre çalışılır. Böylece bütün fayansların kırılmasını engeller sadece belli bir bölgede uygun bir delik açarak işlemlerini halleder.

Artan su tesisatı problemleri artık, mahalle tesisatçılarının çözebileceği düzeyden çıkmış olup, eski tarz alet edevatları yüzünden işleri içinden daha da çıkılamaz hale getirmektedir. Artık kısa sürede çözülebilen tüm bu sorunlar, artık teknolojinin daha da gelişmesiyle kırmadan su kaçağı tespiti gibi mükemmel bir çözümü doğurmaktadır.

Evinizin bilinçsizce kırılıp dökülmesine artık müsaade etmeyin. Artık günümüzde, su tesisat firmaları mümkün olan en kısa sürede sorun olan bölgeyi bulup, noktasal tespit cihazları sayesinde sizlerin vakit ve evinizin görsellik unsuru içeren bölgelerine en ufak zarar vermemektedir. Tüm bu işlemler sanılanın aksine oldukça ucuz ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Tespit işlemlerinde Avrupa’ dan ithal teknolojik cihazlar kullanmaktayız. Kameralı robot, akustik dinleme cihazları vb. ekipmanlar kullanarak kırıp dökmeden kaçakları tespit edip onarıyoruz.

 

Arnavutköy Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklıkları boşta atık yağların, atık yiyeceklerin; yemek artığı, kabuklu gıdaların kabuklarının lavabolara dökülmesi vs. kullanılmasından ve pimaş hatlarında meydana gelen sorunlar, pimaş içlerinde çöküntülerin oluşması, pimaş kurulum sırasında atık madde veya cisimlerin kalması yüzünden oluşabilmektedir. Bu gibi nedenler yüzünden lavabolar tıkanır ve pis sular geri teperek bizlere büyük bir problem olarak geri döner. Lavabo açma işlemlerinde kullandığınız kimyasal maddeler ve bunun dışındaki maddeler lavabolarımızda oluşan tıkanıklığı kesin olarak gidermez. Bu yüzden ileri ki zamanlarda basit olarak giderilmeyecek tıkanıklıklar tekrardan kendini göstererek aynı sorunları yaratacaktır.

Bu gibi lavabo tıkanıklık işlemlerinde kurumsal firmamızın dalında uzmanlaşan personeli lavabo tıkanıklığınızı teknolojik cihazlar yardımı ile açmaktadır. Bu teknolojik cihazlar sayesinde tıkalı olan bir lavabo, pimaş özenle açılır ve sizlere sorun yaratacak her türlü etken ortadan kaldırılmış olur. personelimizin lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde kullandığı teknolojik aletler kamera görüntüleme cihazları ve çelik helezonlu tıkanıklık açma robotlardır.

Evinizde veya iş yerinizde yaşanabilecek en büyük sıkıntılardan biri tuvalet tıkanıklığıdır. Eskiden denediğimiz şeyleri denemeye başlarız. Tıkalı bölgeye sopa veya ona benzer şeyler sokarak tıkanıklığı açmaya çalışırız. Açılmaz ve mekanımız daha beter bir hale gelir. Hemen en yakın su tesisatçıya gitmek zorunda kalırız. Onlarda kırarak tadilat etmek isterler. Kesinlikle izin vermeden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bir telefon kadar uzağınızdayız.

Arnavutköy Tıkanıklık Açma

Arnavutköy Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma işlemi evinizin ya da iş yerinizin hiçbir yerini kırmaya gerek yoktur. Bunu için üretilmiş son sistem kameralı cihazlarımız ve robot makinelerimiz vardır. Tıkanıklık işlemleri hiçbir şekilde kırılma yapılmadan profesyonel makinelerimizle kısa sürede açılır. Pis su hatlarınız yeterince meyil verilmemesi ve inşaat zamanından kalan molozlor yüzünden tıkanıklık oluşabilmektedir. Bu durumda bile lokal tadilatlarla tıkalı olan bölgeyi dedektörlü cihazlarla tespit edip onarımını yapıyoruz. Her türlü tuvalet tıkanıklığı açma, klozet açma işleri kameralı ve özel robot makinelerle kısa bir süre içerisinde halledilerek çözüme kavuşturulur. Bir an önce bizimle iletişime geçerek hem dertlerinizden hem sıkıntılarınızdan kurtulun.

Pimaş açma cihazları ile tıkalı bölge noktasal olarak tespit edilir ve açma işlemi yapılır. Tıkalı bölgenin tespiti ile Pimaşın kırılmasının önüne geçilmiş olur. Cihaz tıkalı olan bölgede biriken tortuları parçalayarak kanalizasyon sistemine gönderir. Yüksek basınçlı yıkama cihazları sayesinde de borunun içi tamamen temizlenir. Otel ve lokantalarda Pimaşın içi atık yağlardan dolayı tıkanabilir. Bu tarz yüksek basınçlı yıkama cihazları da Pimaşın kırılmadan temizlenmesini sağlar. Pimaş tesisatı döşemek de uzmanlık gerektiren bir iştir ve uzman olmayan kimselerin yaptığı tesisatta sorun yaşanması kaçınılmazdır. Kurumsal bir firma olarak uzman servis ekiplerimiz ile Pimaş döşeme hizmetini de güvenli bir şekilde sunmaktayız.

Pimaş yıkama zamanla gider borularında oluşan çamurumsu atıkları temizlemeyi sağlayan bir çalışmadır. Tıkanan gider borusu için kullanılan kanal açma cihazından sonuç alınamazsa pimaş yıkama tercih edilir. Robotla pimaş açma denendikten sonra kamera ile açma yapılarak soruna bakılır. Burada kamerasız çalışan bir usta veya firmanın çaresiz kalabileceğini de görmekteyiz.

Tıkanıklık açılmadığı zaman yapılan görüntülemede pimaş içinde bazı tıkanıklıklar görülür. Gider borusu açma makinesinin üzerine takılan yay ile bez kâğıt parçası ya da katı atıklar çıkarılmıştır fakat çıkmayan taş, inşaat kalıntısı yıkama işlemi ile çıkartılır. Bu makine su ve kanalizasyon idaresi tarafından yapılan rögar yıkama makinesinin küçük versiyonudur. Basınçlı su ile boru yıkama yapan makine borudaki her şeyi temizler. En çok ihtiyaç duyulan yerler de restoran mutfaklarıdır.

Bazen daire içi mutfaklarda ve banyo hatlarında da yıkama gerekliliği görülmüştür. Makine ile eğimsiz gidere yıkama yaparak yağı tamamen çözüp tıkanma zamanı bile uzanabilir. Dikkatli kullanılırsa sık kullanılan borular bile tıkanmayabilir. Pimaş yıkama gelişi güzel tesisatçıların işi değildir. Uzman ellere teslim edilmesi gereken bir iştir. İşinizi şansa bırakmayın bizi arayın size günün her saatinde yardımcı olalım.

Arnavutköy logar yeri bulma ile binaların kullanımından ve rögarların temizlenmemesinden kaynaklanan logar dolma olaylarında logarın açılıp temizlenmesi gerekir. Ama çoğu zaman logar yeri unutulmuştur yada üstü kapatılmıştır. Dolayısıyla bulunması gerekir. Bu durumda dedektör ile yer bulma cihazı devreye girer. Logar yer tespiti, logar bulma, kayıp logar yer tespiti, gizli logar bulma, kayıp logar kapağı bulma üzeri toprakla kapatılmış binaların önünde bulunan lağım çukuru (logar kapağı) tespitlerini dedektörlü sinyal gönderen kameralar yardımı ile bulmanız size zamandan ve maddi açıdan kolaylık sağlayacaktır.

Borunun güzergahı izleyerek logara doğru ilerleyen görüntülü cihazlar kanalizasyon hattı boyunca ilerler. Yerini bilmediğiniz logarın içine girerek yukarıya doğru sinyal göndermeye başlar. Gönderilen bu sinyalin aynı frekans ayarında yer tespit dedektörleri sayesinde gizlenen logarın kapağı bulunmuş olur. Bu sayede hem siz yorulmazsınız hemde fazladan kaba taslak zemin kırılmamış olur. Günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

 

Altyapı Tesisat olarak yaptığımız tüm onarım işlemleri 1 yıl garanti kapsamındadır.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 13 Ortalama: 5]