Çınar su tesisatçısı olarak Çınar mevkiinde ikamet eden ve su tesisatı, su kaçağı, tıkanıklık açma, pimaş açma ve logar yeri bulma sorunları yaşayan siz değerli müşterilerimize 2008 senesinden beri günün her saati garantili ve kaliteli hizmet sağlamaktayız.

Çınar Su Tesisatçısı

Çınar su tesisatçısı olarak bir telefon kadar yakınınızda olan Altyapı tesisat firmamız teknolojik cihazlara ve profesyonel ekiplere sahiptir. Çınar su tesisatçısı olarak vermiş olduğumuz hizmet genelde İstanbul çevresine ve çınar bölgesine verilmektedir. En kısa süre içinde verdiğiniz adrese gelerek sizi yaşadığınız tüm sorunlardan özel cihazlarımız ve uzman ekiplerimizle kurtarıyoruz.

Yaşadığınız su kaçağı sorunlarınızı artık daha kolay su kaçağı bulma cihazlarımız ile noktasal olarak tespit etmekteyiz. Dinleme cihazlarımızla sorunlu bölgeyi dinleyerek duyduğumuz sesin şiddetine göre hemen su kaçağının olduğu bölgeye ulaşarak ardından onarım işinizi gerçekleştiririz. Bazı zor ve özel durumlarda termal kamerayı kullanarak su kaçağı işleminizi böylede tespit etmekteyiz.

Çınar Su Tesisatçısı

Çınar Su Tesisatçısı

Çınar Mahallesi Su Tesisatçısı

Çınar su tesisatçısı aslında bakılırsa su kaçağı bulma işlemi oldukça canınızı sıkan ve bir o kadar da zor bir işlemdir. Su kaçağının olduğu bölgenin ve evinizin hiçbir yerinde kırma işlemi olmadan bulunsun istiyorsanız iş tecrübesine sahip elemanlar olmaları gerekir. Çınar su tesisatçısı firması olarak tüm yaşadığınız su kaçağı sorunlarınıza çözüm üretmekteyiz. İşlerinde yıllardır profesyonel olan Altyapı Tesisat envanterlerin de sizler için Avrupa’ dan ithal modern teknoloji cihazlar ve ehil personel ile bir telefon uzağınızdayız.

Çınar Tıkanıklık Açma Merkezi

Tıkanıklık sorunuyla çok sık karşılaşıyorsanız malzemeden ya da montaj sorununuzdan kaynaklı olabilir. Tıkanıklığın devamlı yaşanması suya atılan yabancı maddelerin suda erimemesi sonucu tıkanıklığa yol açmaktadır. Tuvalet giderine attığınız kağıt havlular vb. atıklar suda kolay erimediğinden dolayı gider borularında birikim yaparak tıkanıklığa daha çok yol açmaktadır.

Tıkanıklık sorunu yaşayan bölgeye kameralı görüntüleme cihazlarıyla noktasal tespit yapılmasının ardından robot makine tıkalı olan bölgeye gönderilir. Böylelikle tıkanıklık açma süreci başlamış olur. Çınar su tesisatçısı olarak tüm tesisat sorunlarınızı kırmadan cihazlarımız sayesinde garantili olarak onarım yapıyoruz.

Su tesisatçısı, binalarda ya da apartmanlarda bulunan su borularınız patladıktan sonra değişim ve tamir işlemleriniz için Altyapı Tesisat firmamız her zaman yanınızdadır. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde sinyal teknikleriyle birlikte daha çok bilgiye erişebiliriz. Çınar su tesisatçısı su borularınızda gizlenen kaçakları dinleme cihazlarımızla birlikte tespit etmekteyiz. İşlemlerimizi başarılı olarak tespit etmemiz için gerekli ve tecrübeli tüm ekipmanlara sahibiz. Kombiniz ya da sıcak su borunuzda sızıntı varsa ilk olarak termal kamera ile inceleme yapılır. Beton ve fayansta bulunan sıvıların yerlerini takip ederek kesin olarak yerlerini tespit ederiz. Böylece matkap yardımıyla temassızlık olan bölgeleri aynı şekilde değiştirmekteyiz.

Çınar su tesisatçısı her türlü tuvalet giderinizin tadilata gerek kalmadan tıkanıklığı açmamız için robot cihazımızla açma işlemini uygulamaktayız. Yaptığımız işlem sonrasında giderin içerisinde bulunan atıkların dışarıya atılmasıyla birlikte gider hattınızda ki su daha kolay gitmeye başlar. Son olarak tuvalet kanal temizliği yapıldıktan sonra son kontroller yapılarak sizlere teslim edilir. Yaşadığınız problem her ne olursa olsun tesisat konusu olan tüm işlemler hakkında bilgili sahibi olan Altyapı Tesisat firmamızdan her zaman yardım alabilirsiniz. Sizlerin bir telefon kadar yanınızdayız.

Yukarıdaki makale ile alakalı olduğunu düşündüğümüz Bağcılar su tesisatçısı konumuza göz gezdirebilirsiniz.

 

Altyapı Tesisat resmi web sitemizden bizlere ulaşabilir, teknik destek alabilirsiniz.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 17 Ortalama: 4.4]