Kayıp Logar Yeri Bulma

Kayıp logar bulma makalemizde sizlere logar bulma ve logar açma ile ilgili tüm detayları anlatıp, nelere dikkat edilmesi gerektiğinden bahsedeceğiz.

Binaların kullanımından ve logarların temizlenmemesinden kaynaklanan logar dolma olaylarında logarın açılıp temizlenmesi gerekir. Eski binalarda çoğu zaman logar yeri unutulmuştur yada üstü kapatılmıştır. Temizlenmesi için kayıp olan logar yerinin bulunması gerekmektedir. Bu durumda dedektör ve görüntülü sistem ile yer bulma cihazı devreye girer.

logar-yeri-bulma

Logar yeri bulma

Konumuz logar olunca kayıp logar yeri tespiti, logar bulma, gizli logar bulma, kayıp logar kapağı bulma ile ilgili öncelikle bilgi sahibi olalım üzeri toprakla kapatılmış binaların önünde bulunan lağım çukuru (logar kapağı) tespitlerini görüntülü sinyal gönderen kameralar yardımı ile bulmanız size zamandan ve maddi açıdan kolaylık sağlayacaktır. Borunun gidiş yolunu izleyerek logara doğru ilerleyen görüntülü cihazlar kanalizasyon hattı boyunca ilerler. Yerini bilmediğiniz logarın içine girerek  aşağıdan yukarıya doğru sinyalizasyon sisteminden yararlanarak sinyal göndermeye başlar. Gönderilen bu sinyalin aynı frekans ayarında olan yer tespit cihazı dahilinde gizlenen veya kayıp logarın kapağı bulunmuş olur. Bu sayede yorulmazsınız boş yere paranız gitmez ve fazladan kaba taslak zemin kırılmamış olur.
Tuvalet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı ve her türlü boru tıkanmaları bu boruların görüntüleme sistemleri ile görüntülenmeleri bu işlemleri tek kalemde yapıp sizin sorunuzu en kısa sürede çözüyoruz. Eski sistem çalışan tesisatçıları yaşam alanlarınızı dağıtıp kırmasına izin vermeyin son sistem makinelerle çalışan firmamız günün her saatinde hizmetinizdedir.

Yerini bilmediğiniz bina veya iş yeri logar tespitini kameralı görüntüleme cihazları sayesinde buluyoruz. Rögar yerini hiçbir yeri kırmadan kesin olarak size gösterebiliyoruz. Üzeri neyle kapalı olursa olsun 5 metre derinliğe kadar logarın yerini buluyoruz. Firmamız sektöründe her türlü ekipmana ve son sistem cihazlara sahip firmalar arasındadır. Ayrıca boru hattınızın nereden geçtiğini atık su borularınızın güzergahını size kameralı görüntüleme cihazları ile gösterebiliyoruz. Alanında birçok işi başarıyla tamamlamış firmamız tecrübeli ve bu konuda yeterli tecrübeye sahip ustalardan oluşmaktadır. Atık su gider boru tamirlerini yapıyoruz. Özel robotlar sayesinde tıkanıklık olan boru hatlarında tıkanıklığı açıyoruz. Açılmayan tıkanıklığın tam olarak yerini belirliyor tamirini yapıyoruz. Günümüzde Avrupa’ da kullanılan teknolojiyi birebir evinizde kullanıyoruz. Kanal borularında ki görüntülemeleri yapıyoruz. Çökme yapmış veya inşaat artığı kalan borunun tam noktasal tespitini yapabiliyoruz.

Kayıp Logar Yeri Nasıl Bulunur » Logar Bulan Firma

Logar yeri bulmada son sistem makinelerle ve senelerin getirdiği deneyimli ustalarımız ile her zaman yardımınıza hazır bir halde sizi beklemekteyiz. Logar yeri bulma hizmeti için bizi arayın 7/24 çalışan ekiplerimizle her zaman yardımcı olalım. Öncelikle müdahale gerektiren bölge, uzman bir su tesisatçısı tarafından keşif yapılır. Yapılan logar bulma keşif sonucunda manuel yöntem ve ustanın tecrübesi ile analiz edilir. Akabinde eğer gerekiyorsa logar bulma işlemi için özel üretilmiş dedektörler kullanılır. Ve kayıp logar veya gizli logar olarak tabir ettiğimiz logar bulma işlemi gerçekleşmiş olur.

Logar Açma

Logar-acma

Logar açma

Logar açma ve logar temizleme gerektiği durumlarda, özellikle sağlık açısından bu problemler giderilemediği takdirde veya uzman olmayan kişilerce yapıldığında hem maddi, hem de manevi olarak büyük zarara sebebiyet verebilir. Bilindiği gibi birçok salgın hastalık pis ve kirli sulardan bulaşmaktadır.Bunun için logarınız da herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda lütfen yetkili yerlere müracaat ediniz. Logar tıkanıklığı açma ve logar temizleme basit bir sorun gibi görünse de sonuçlara kötü olabilmekle beraber tedbiri elimizden bırakmamakta fayda var diye düşünüyoruz. Binalardaki alt yapı sistemleri buna bağlı olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Ev ve iş yerlerinin bulunduğu şehirle de alt yapı sistemlerini her zaman değiştirme gibi bir durum söz konusu olmadığından, sık sık logar tıkanması sorunu baş göstermektedir. Kullanıma bağlı olarak en küçük bir yabancı madde de bile tüm binanın atık su sistemleri bir anda tıkanır. Bu durum sadece o evi değil, tüm binayı etkilemektedir. Sistem görüldüğü üzere bir bütünü kısa sürede etkisi altına alıyor. Bu gibi durumlarda devreye uzman ve deneyimli ekiplerin girmesi, sorunu kısa sürede çözmektedir.

İstanbul’un her iki yakasında, hizmet veren firmamız her türlü atık su tesisat sistemlerinizde ki tıkanıklara, logar tıkanmalarına teknolojik alet ve ekipmanları ile anında müdahale etmektedir. Kameralı sistem ile önce tıkanıklığı tespit eder ve daha sonra logar tıkanıklığına neden olan şeyi kısa sürede çıkarır. Altyapı sistemlerinizde ki tıkalı alanları ileri teknoloji ürünü cihazlarla tespit edip, bu yerlere noktasal müdahalede bulunabilmektedir. Aksi takdirde tıkanıklık için eskiden olduğu gibi tüm tesisatı sökmek, yeniden yapmak çok daha zahmetli ve maliyetli olacaktır. Firmamız sizlere bu tür sorunlarda üstün ve kaliteli hizmet vermek için profesyonel ekipleriyle hazır bir şekilde beklemektedir. Ayrıca bu tür durumlarda bizlere internet üzerinden de ulaşabilir, konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konumuz dahilinde olup logar yeri bulma, rögar yeri bulma, kayıp logar, kayıp rögar, kayıp logar tespiti, kayıp rögar tespiti, logar tıkanması, rögar tıkanması, tıkalı logar, logar temizliği, rögar temizliği, logar açma, rögar açma, tıkalı logar açma, logar temizleme firması, logar tıkanıklığı açma ve logar aç hizmetlerinde soru ve sorunlarınız da günün her saati bizlere ulaşabilir, öncelikli, kaliteli ve güvenli hizmetten sizde yararlanabilirsiniz.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 9 Ortalama: 4.3]