Üsküdar Tesisatçı ve Su Tesisatçısı olarak Sıhhi tesisat alanında kazandığı yüksek deneyim ve profesyonel hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini prensip etmesi ile büyümüş ve sektörde lider konuma yükselmiştir. Üsküdar Su Tesisatçısı ve Su Tesisatçısı olarak genç, dinamik ve güler yüzlü personelimizle hizmet vermekteyiz.

Üsküdar Su Tesisatçısı

Üsküdar su tesisatçısı olarak hedefimiz sürekli yenilikleri takip ederek teknolojinin verdiği imkanları sizlere sunmakta her zaman öncü olmuştur. Son sistem makinelerimizle su tesisatı konusunda kırmadan dökmeden hizmet verme garantisi sunuyoruz.

Firmamız deneyimli kadrosu ve geniş servis ağıyla siz müşterilerine 7 gün 24 saat su, kalorifer, doğal gaz hizmeti vermektedir. Dairenizin binanızın su, kalorifer, doğal gaz tesisatı sorunları için bizi her zaman arayabilirsiniz.

 

Su kaçağı problemi geçmişten bu yana can sıkan bir problem olarak kendini göstermektedir. Özellikle yıllanmış yapıların bulunduğu Üsküdar gibi eski ilçelerde bu tarz problemlerle aşınma ve korozyona bağlı olarak sıklıkla karşılaşıyoruz.

Üsküdar Su Tesisatçısı

Üsküdar Su Tesisatçısı

Alışılagelmiş eski yöntemlere göre tesisatçı çağırıp sorunlu alanı komple kırdırıp, günlerce mağdur olmanıza artık gerek kalmadı. Kurumsal firmamızın bir parçası olan Üsküdar su kaçağı ekibi olarak sizlere en pratik, en hızlı ve garantili servisimizi sunmaktan mutluluk duyarız. Hizmet olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bu doğrultuda cihazlar kullanan firmamızın sahip olduğu kameralı görüntüleme sistemi ve buna benzer bir çok robot cihazdan uzman ekipler ile birlikte ihtiyacınız olduğunda faydalanmak isterseniz tek yapmanız gereken bizi aramanızdır.

Su kaçağı ile karşılaştığınızda, duvarlar belli bir zaman için su borularınızdan akan suyu tolore ederler. Fakat bu uzun sürmez. Belli bir miktar suyu içerisine hapseden beton, belli bir süre sonra suyu dışarı atmaya başlar. Bunu fark ettiğiniz noktada su kaçağı bulma konusunda profesyonel firmalardan yardım almanızın zamanı gelmiştir. Klasik su kaçağı bulma yöntemlerinden bahsetmek gerekirse, temelinde aslında tecrübenin yattığını söylemek çok da yanlış tespit olmaz.

Ustanız evinize gelir, suyun sızmaya başladığı duvarı inceler, suyun yoğun olarak sızdığı duvardaki bölgeyi göz yordamı ile anladıktan sonra o bölge ve onun etrafında kaçağın bulunduğu boru kısmını aramaya başlar. Fakat tahmin ettiğiniz üzere bu işlem tamamen farazi bir şekilde ilerlemektedir. Gelişen teknoloji bu sektör için de yüz ağartıcı icatlar yapmış, su kaçaklarının bulunmasını şansa bırakmamıştır. Sektörün öncü firmalarından biri olarak biz, kameralı robotlar kullanıyoruz ve yapılarınıza zarar vermeden ve zamanınızı çalmadan hızlı bir şekilde bu işi bitiriyoruz.

Üsküdar Su Tesisatçısı Hemen Ara

Günümüzde en çok kullandığımız alanların başında lavabolar gelir. Herhangi bir tıkanıklıkta küçük bir sorun gibi gelen olay etrafa pis koku ve kirlilik yaratınca sorun içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar. Genellikle bu durumlarda ilk başta komşu ya da arkadaşlarımızı arayıp çözüm ararız. Onlarda ne kadar zararlı olduklarını bilmedikleri için lavabo aç gibi boruları zarar verecek kimyasalları önerirler.

Çoğu zaman sonuç lavabo borusunun açmak yerine tamamen eritir ve 2-3 liralık kar yapacağım derken binlerce lira zarara uğrarız. Bu gibi durumlarda profesyonel yardım almak şarttır. Son sistem ithal makinelerle kırmadan hasar bırakmadan saatlerce uğraşmadan kısa sürede lavabonuzu açıyoruz. Senelerin deneyimi ustalarımızla her zaman hizmetinizdeyiz. Paranız cebinizde zamanınız sizde kalsın.

Atık su giderlerinin ihmal edilen bakımları sayesinde özellikler yaz aylarında tuvalet tıkanıklıklar ortaya çıkıyor. Yaz aylarında havaların ısınmasıyla birlikte pimaşlarınızdan çıkan pis kokular evinizde berbat bir koku yayabiliyor ve evlerinize misafir davet etmemenin yanında yaşanılması zor bir hal alıyor. İnternetten veya kulaktan duyma bilgilerle kullanılan kimyasallar tıkanıklığın ilerlemesine ve daha berbat tıkanmasına neden oluyor. Son teknoloji robot makineler sayesinde artık gider tıkanıklıkları hiçbir yere zarar vermeden ve kırmadan açılmaktadır.
Eskiden tuvalet tıkanıklık sorunları ilkel yöntemlerle açılmaya çalışılıyordu. Eski tesisatçılar çağırılıyor. Eviniz tadilata giriyor ve birçok masrafta bulunuyordunuz.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber tesisat sektöründeki yeniliklerden biri olan kanal açma robotu ve kanal görüntüleme kamerası ile evinize veya iş yerinize herhangi bir zarar vermeden kırmadan her türlü tıkanıklık açılmaktadır. Hattınız açıldıktan sonra ise kanal görüntüleme cihazı ile hattınızın açıldığı sizlere görsel olarak gösterilmektedir. Sizde her türlü tıkanıklık açma hakkında bizi arayarak profesyonel yardım alabilirsiniz. İstanbul’ un tüm bölgelerine ve çevresine hizmet sunmaktayız. Tıkanıklıklar başınıza bela olmasın. Bizi arayın çözümü birlikte bulalım. Mekanınızın güzelliği bozulmadan kısa sürede sorununuza çözüm bulalım.

Tıkanıklıkla alakalı olarak Öncelikle bir konuya açıklık getirmeliyiz. Pimaş, bir boru çeşididir. Ve ana pimaş ve gider pimaş olarak ikiye ayrılır. Ana pimaş, genelde tesisatın hatalı düzenlenmesinden Ya da sudaki kireç ve kalitesiz pimaşların kullanılmasından kaynaklanır. Bu sorunun çözülmesinde eskiden tesisatın bulunduğu duvarın kırılması ve sorunun nerede olduğunu bulana kadar kırılmaya devam edilmesiyle çözüm aranırdı. Böylesi bir durum evlerimizin inşaat şantiyelerine dönmesine sebep olurdu. Gürültüsüne bir ayrı katlanırdık.

Masrafına bir ayrı. Geleneksel tesisat ustalarını tercih edenler hala bu problemlerle yüzleşmektedirler. Kimi insanların teknolojiye karşı ön yargıları vardır ya da geleneksel yöntemlerden vazgeçemiyorlar. Günümüzde tıkalı pimaş açma probleminde kameralı cihazlar sorunun kaynağına giriyor ve bilgisayar ekranından yansıtıyor. Böylelikle çözüm seçenekleri de o dakikada üretiliyor. Herhangi bir gürültü ve tadilat işlemine de maruz kalmamış olursunuz.

Pimaş giderlerindeki tıkanıklıklar zaman içinde kullanım hatasından da kaynaklanabilmektedir. Pimaşa atılan kimi cisimler zamanla birikir. Pimaş tıkanıklığının bir diğer sebebi de, pimaş yapılırken inşaat malzemesinin pimaşın içinde kalmasıdır. Pimaşa sıkışan bazı maddeler suyun gitmesine engel olur ve bu da tıkanıklığa sebep olacaktır.

Tıkalı pimaş açmak bugünlerde gelişmiş teknoloji sayesinde basitçe çözülebilen bir problem olmuştur. Pimaş giderlerinin yabancı atıklardan ya da başka birtakım nedenlerden dolayı tıkanması durumunda bu cihazlardan yardım alıyoruz. Pimaş yıkama İşinde güvenilir firmalarımızın deneyimli cihazları ve son teknoloji cihazlar sayesinde artık kırmadan kamera ile sorunlu bölge tespit ediliyor.

Böylece sadece tıkalı bölge onarılır ve tadilat durumu oluşmadan sorun çözülür. Tıkalı bölgeyi boru delinmeden tazyikli su yardımı ile tertemiz bir şekilde size teslim etmekteyiz. Bu şekilde hiçbir ekstra zahmet çıkarmadan ve pratik şekilde gider açılır. Siz de böyle bir sorunla karşılaşırsanız çözüm çok basit. Sadece bizi aramanız yeterli.

Yeterince ısınamama yada peteklerde homojen olmayan sıcaklık gibi durumları yaşamaya başlıyorsanız kalorifer tesisat temizliği işlemi için uzman bir firmadan destek almanın vakti gelmiş demektir. Bu konuda geliştirilen profesyonel cihazlar ile modern bir şekilde petek temizleme işleminin sunulması artık çok kolay olmaktadır.

Cihazların radyatör kısımlarının olduğu bölgelere bağlanması ile içeri verilen kimyasal maddelerin sisteme gönderilmesiyle kalorifer tesisat temizliği başlamış olur. Bu solüsyonlar peteğin hemen hemen her noktasında etkili olması sağlanarak uygulanan devir daim işlemleri sonucunda bütün pisliğin yapıştığı bölgelerden çıkmasını sağlamaktadır. Tabi ki yapılan işlemler bununla sınırlı değildir.
bu işlemlerden sonra önemli olan pis suyun içeriden çıkarılması olmaktadır. Bunun için de uzman cihazlar ile yapılan işlemlere gerek duyulmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan cihazlar sayesinde pis suyun içeriden çekilmesi son derece kolay olurken bu işlem sırasında peteklerin hiçbir noktasının zarar görmesine izin verilmemektedir. Pis su da sistemden çekildikten sonra temizleme işlemine son verilir.

Yerini bilmediğiniz bina veya iş yeri, site logar tespitini son derece teknolojik kamera ve dedektörler sayesinde buluyoruz. Logar yerini hiçbir yeri kırmadan dökmeden sorunsuz kesin olarak size gösterebiliyoruz. Üzeri neyle kapalı olursa olsun yada kaybolan logar yerlerinizi bulup 5 metre derinliğe kadar logarın yerini kameralı sistemimizle en az sorunla buluyoruz.

Firmamız sektöründe her türlü ekipmana sahip firmaları arasındadır. Ayrıca boru hattınızın nereden geçtiğini atık su borularınızın güzergahını uzman ekip ve son derece profesyonel makinelerimiz ile size gösterebiliyoruz.
Alanında birçok işi başarıyla tamamlamış ÜSKÜDAR LOGAR YERİ BULMA firmamız tecrübeli ve bu konuda yeterli tecrübeye sahip ustalardan oluşmaktadır. Logar yeri bulma, tespiti, tamiratı, ileri derecede uzmanlığa sahiptir. Özel robotlar sayesinde tıkanıklık olan boru hatlarında tıkanıklığı açıyoruz.
logarların yerini belirliyor tamirini yapıyoruz. Avrupa’ da kullanılan teknolojiyi birebir Türkiye`de kullanıyoruz. Kanal borularında ki görüntülemeleri yapıyoruz. Çökme yapmış veya inşaat artığı kalan borunun tam noktasal tespitini yapabiliyoruz.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 23 Ortalama: 5]