Sultanbeyli su tesisatçısı olarak Sultanbeyli bölgesine mobil gezici ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Hizmet konusunda en iyi seçenekleri elde etmek için konusunda uzman olan bir firmadan hizmet almanız hem para hem de zaman anlamında kazanmanızı sağlayacaktır.

Su tesisatının ciddi uzmanlıklar gerektirdiği yeni nesil inşaatlarda en iyi şekilde sorunları çözmek adına geliştirilen teknik malzemelere sahip olan Sultanbeyli su tesisatçısı firmamız sayesinde kısa sürede çözümleri en iyi şekilde almanıza yardımcı olacaktır.

Sultanbeyli Su Tesisatçısı

Hizmette sınır tanımayan firmamızı dilediğiniz zaman arayarak beklediğinizden daha fazlasını elde edebilirsiniz. Her türlü tesisat arıza giderme ve bakımı konusunda uzman olan Sultanbeyli su tesisatçısı ile beklediğiniz kalitenin çok daha üstünde hizmeti alarak sevdiklerinizle bir arada oturduğunuz evin tadını çıkartmaya devam edeceksiniz. Su tesisatçısı sektöründe senelerin deneyimiyle çalışmakta olan firmamız. Tesisat konusunda son sistem cihazlarla çalışmaktadır. Hizmette sınır tanımayan firmamız her zaman hizmetinizdedir.

Sultanbeyli Su Tesisatçısı

Sultanbeyli Su Tesisatçısı

Tesisatınız da oluşan su borusu kaçakları, komşunuzdan gelen tavanınızı sarartan su kaçakları gibi ve sizde rahatsızlık oluşturan tüm su tesisatı sorunlarınız da firmamız güvencesiyle yanınızdayız. Eskiden kalma yöntemlerle yapılan su kaçağı tespiti oldukça zorlu bir işlemdi. Evinizin yada iş yerinizin tüm fayansları, duvarları, parkeleri kırılıp dökülerek tam bir kabus halini alırdı.

Şuan bile mahalle tesisatçısı diye adlandırdığımız usta olduklarını iddia eden tesisatçılar, uzun zahmetler uğraşlar vererek vaktimizin büyük bölümünü katlederek kırma işlemine geçerler. Biz firma olarak kırma ve dökme olayını bitirdik. Uzman ekiplerimiz cihazla su akan yeri bulup sizleri hem bilgilendirip hem de sorununuzu kökten halleder.

Su kaçakları genelde duvar içindeki boruların kırılması ve çatlakların oluşmasıyla ortaya çıkar. Bu kırılmalar ve patlakları kameralı özel robot cihazlarla görüntülemek mümkündür. Su kaçağı olan bölge kırılmadan özel teknolojik robot makinelerle tespit edilir. Tespit işleminden hemen sonra tamirat ve onarım işlemi de yine uzman ekiplerimiz tarafından itinayla yapılacaktır.

Sultanbeyli Su Kaçağı

Sultanbeyli’ deki şubemiz ile su kaçağı sıkıntılarınıza kırmadan dökmeden kısa zamanda kesin çözüm ile son veriyoruz. Her biri kendi konusunda deneyimli uzman kadromuz ile en son teknolojik cihazlar kullanarak su kaçak problemlerinizi çözüyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çözümlerimiz sizlerin su kaçağı probleminde zarar görmenizi engelleyerek hızlı bir şekilde çözüme ulaşmanız açısından eğitimli personellerimiz tarafından çözüme ulaştırılmaktadır. Her türlü su kaçağı probleminizde vakit kaybetmeden bizi arayın. Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz gelsin sizi bulsun. Ve mümkün olan en kısa zamanda sorunu çözelim.

Sultanbeyli Su Kaçağı Tespiti

Sultanbeyli Su Kaçağı Tespiti

Cihazla su kaçağı tespiti yapmanın size getireceği faydalardan kısaca bahsedelim. Eğer kameralı cihazla su kaçağı tespiti yaptırmak yerine eski yöntemlerle sıkıntınızı giderme yolunu seçerseniz, o zaman aslında bir sıkıntıdan kurtulurken bir yandan da kendinize yeni dertler çıkarıyorsunuz demektir. Şöyle ki; klasik yöntemde temiz su tesisat borularında ki sıkıntıyı çözebilmek için, duvarlarınız veya fayanslarınız kırılacaktır.

Eğer ustanız problemli bölgenin yerini doğru tespit ederse, elbette ki fazlaca bir kaybınız olmaz. Fakat ilk denemesinde başarısız olursa o zaman duvarlarınızda gittikçe büyüyen delikler açılmaya başlanacaktır.

Bu ise size yeni sıkıntılar doğurur. Çünkü tesisatta ki kaçağın tespiti ve tamiri sonrasında elinizde kırılmış duvarlar ve kirli halde odalar kalacaktır. Bu tür su kaçağı problemlerinizde sizlere cihazla su kaçağı tespiti yapmanızı öneririz. Biz profesyonel ekibimizle tüm su kaçağı problemlerinizde gece gündüz servis veriyoruz.

Sultanbeyli Tıkanıklık Açma

Lavabolar bizim gün içerisinde en çok kullandığımız alanlardır. Herhangi bir tıkanıklık açma durumunda etrafa yayılan pis koku ve görüntüyle beraber bu yaşam alanlarımızı kullanamamamız büyük sıkıntı yaratır.
Tıkanıklık açma hizmetini profesyonel ekip ve son teknoloji cihazlar ile sorunsuz ve garantili olarak çözüyoruz. Tıkanıklık açmak için kullandığınız kimyasal malzemelerin başınıza dert açacağını biliyor muydunuz? Hayatımızın vazgeçilmezi olan temizlik ürünleri hijyen ve bizlere kolaylıklar sağlar ancak.

Tesisatta kullanılan boruların yaşına ve çeşidine göre bu kimyasalların kullanılması tesisatınıza çok daha büyük zararlar verebilir. Kaliteli boruların aksine, kalitesiz sayılabilecek bir çok boru çeşidi vardır.

İçinde yaşayanlar bina yapımında hangi boru çeşidinin ve markasının kullanıldığını çoğunlukla bilmez. Boru bağlantı noktaları içindeki sızdırmaz contalar plastik malzemeden üretilmiş olabilir.
Lavabo açıcılarda kimyasal madde olduğu için gider hattınızın içinde reaksiyona girerek bu plastik maddeyi eriterek boruların su sızdırmasına ve su kaçaklarına yol açar.
Banyo, eviye, lavabo ve tuvaletlerinizin gider hattındaki ek yerlerinde kimyasal açıcıyla eritir.
Kimyasal maddeler sizleri her zaman kesin bir çözüme ulaştırmayacağı gibi, çok ciddi masraflarda açabilir.

Piyasada lavabo aç, lavabo açıcı, tuvalet, banyo açıcı gibi isimlerle satılan kimyasal maddeleri kullanmanızı önermiyoruz.
Bir çok kaynak ve internet sitelerinde gider açıcı kimyasalların kullanılması öneriliyor. Ancak bu bilgi tamamen yanlıştır.
Tuvalet tıkanıklığı sorunuyla karşılaşanlar genellikle kendileri açmaya yönelirler. Pompalama gibi klasik yöntemlerin yanı sıra tuvalet açıcı olarak piyasada satılan özel kimyasal çözücüleri deniyorlar.
Uzmanlar, bu kimyasal maddelerin tıkanıklığı açmak yerine daha da arttıracağını söylüyor. Küçük bir tuvalet tıkanıklığı ihmal edildiğinde daha büyük sorunlara yol açabilir. Açılması için profesyonel bir yardım almak gereklidir. Profesyonel bir destek tarafından kullanılan teknolojik cihazlarla ve robotlarla tıkanıklıklarınız kolayca açılmaktadır. Bu aşamada devreye biz giriyoruz.

Yan tarafta tesisatçı var deyip haftalarca mekanınızın inşaatıyla uğraşıp binlerce lirayı çöpe atmayın. Bizi arayın kırmadan dökmeden son sistem ithal makinelerimizle kısa sürede lavabonuzu açalım.

Sultanbeyli Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Sultanbeyli tuvalet tıkanıklığı açma işlemi dahil her türlü tıkanıklık ve tesisat sorununuz, artık 7/24 hizmet veren firmamız sayesinde istediğiniz an çok uygun fiyatlara yurt dışından gelen özel ithal edilen görüntüleme ve dedektör cihazlarıyla hizmetinizde. Sifonu çektiniz, su geri geldi. Üstelik her yer su içinde, paspaslar ıslak. Bu pis görüntü ve kötü kokuyla baş etmek hiç de zor değil. Tuvalet tıkanıklıklarının yarattığı sıkıntılara bir yenisini eklememek, fazla masraf çıkmaması için vazgeçtiğiniz, fayanslarınızın kırılmasından korkmanız yüzünden ertelediğiniz tadilatlarınız artık sorunsuzca hallediliyor.

Çünkü yakından çağırdığınız her hangi bir tesisatçı sadece kırarak sizden daha fazla para alacaktır. Buna izin vermeyin.
Kırmadan, hiçbir yere zarar vermeden aynı gün içerisinde mekanınıza gelen ekip, dedektörlerle tıkanıklığın yerini belirliyor. Özel görüntüleme kameralarının yaptığı çekimle tıkanıklığın nedeni de görüldükten sonra temizleme işlemine geçiliyor.

Son olarak 2014 sonrası model teknolojik sistemlerin uygulandığı firmalar sayesinde eviniz kirlenmeden, başka da bir tadilat yaptırmanıza gerek kalmadan tuvalet tıkanıklığınız açılıyor.

Tuvalet tıkanıklığı açma işleminde uygulanan klasik yöntemler ve bazı kimyasal maddelerin tıkanıklığı açmak yerine daha çok tıkanmasına neden olduğunu duymuşsunuzdur. Piyasada farklı kalite ve fiyatlarla satılan ürünler geçici birer çözüm olup asla tıkanıklığı tamamen temizlemez.

Temizlenmeyen tıkanıklıklar hem size hem de çevrenize zarar verir. Üstüne çok çeşitli sağlık sorunlarıyla da karşılaşabilirsiniz.
Tuvalet tıkanıklığı açma işlemini yaptırmamanız durumunda ilerleyen sorun, daha büyük hasarlara yol açabilir. Tuvalet tıkanıklıkları yüzünden su baskınları meydana gelebileceği gibi borulardan su kaçakları da görülmeye başlar. Bu seferde su kaçağı sorunu belirmeye başlar.

Su sızıntıları size yüklü su fatura bedeli olarak geri döner. Tuvaletinizi uzun süre kullanamamanıza yol açtığı gibi rutubet ve nem de görülür.
Zemine hiçbir şekilde müdahale etmeden gerçekleştirilen tuvalet tıkanıklığı açma, basınçlı su verilerek özel kanal açma makineleriyle gerçekleşiyor. Kulaktan dolma bilgilerle daha fazla sorun yaşamaktansa profesyonel bir yardım almanız en doğru çözüm olacaktır. Bu gibi durumlarda firmamız size her zaman hizmet verecektir.

Sultanbeyli Tıkanıklık Açan Firma

Mutfak ve banyonuzda, iş yerlerinizde ve açık alanlarda, kısacası insanoğlunun var olduğu her yerde tıkanıklık sorunları oluşabilmektedir. Tıkalı olan bölgeyi dışarıdan, çıplak gözle tespit etmek mümkün olmadığından ötürü, geçmişteki uygulama pimaş borularını kesmek, duvarları kırmak gibi yöntemler olarak karşımıza çıkmaktaydı. Bu da pimaş açma işlemini bizim açımızdan hem daha masraflı hem de daha zahmetli kılıyordu.

Boru tıkanmasına neden olan başka bir etken de inşaat yapımında çok sayıda bağlantı dirseği kullanmış olmasıdır. Bu dirseklerin arasında belirli uzunluklarda su boruları olması gerekirken bazı tesisatçılar bu dirsekleri ya arka arkaya bağlıyor ya da gerekenden daha kısa borular kullanarak lavabo ve tuvalet atıklarının ilerlemesine engel olacak şekilde bağlarlar. Bu da boruların tıkanmasına neden olur ki bizim en sık karşılaştığımız durumdur.

Firmamız olarak biz bu işi bu tarz eski yöntemler yerine, daha modern, zahmetsiz, ekonomik ve garantili bir şekilde yapıyoruz. Bu sorunun anlaşılması için küçük ve su geçirmez bir kamera bağlanmış şekilde özel robotları pimaş borusunun içerisine gönderiyoruz. gider deliklerinden içeriye gönderdiğimiz bu robot pimaş borusundaki tıkanıklık her neredeyse bize noktasal olarak tespit etme imkanı verir.ve yine aynı yolla tıkanıklıktan kurtulmuş olursunuz.

Sultanbeyli Pimaş Yıkama

Evlerinize zarar vermeden, çevreyi kirletmeden işlem yapan pimaş yıkama makineleri, tıkalı lavabo ve tuvalet pimaşlarını zarar vermeden temizlemektedir. Tespit işleminde mutlaka kamera kullanılmalıdır zira bu kamera borunun iç yüzeyini ayrıntılı olarak taramaktadır. Her noktadaki verileri görüntüleyen kameralı cihaz aldığı verileri bilgisayara aktarır. Böylelikle sorunun kaynağı noktasal olarak tespit edilmektedir. Pimaş yıkama işlemi de bu tespitin ardından çok kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

PVC borularda meydana gelen tıkanıklığın da kırılmadan yıkanması önemlidir. Oysa pimaş yıkama kolayca ortadan kaldırılacak bir durumdur ve bu işlem için borunun kırılması gerekmemektedir. Eski yöntemlerle çalışan firmalar tıkanıklığı açamadıkları için değiştirme yoluna giderler. Bu da maliyeti artıran en önemli sebeptir. Halbuki modern cihazlarla alınan hizmet çok daha uygun fiyatlıdır. Güncel fiyatlarımız ve her türlü sorunuz için bizi arayın.

Sultanbeyli Petek Temizleme

Peteklerinizi özel ilaç ve kimyasallarla temizleyerek, içindeki sıvı akışını daha düzenli hale getirebilen bir yöntemdir petek temizleme işlemi. Verimi büyük oranda arttıracak bir uygulamadır. Petekler, içlerinde zamanla meydana gelebilecek paslanma, balçıklaşma ve sıklıkla karşılaşılan kireçlenme gibi sorunlara karşı, özel karışımlar ve kimyasallar ile yılda bir kere temizlenmelidir.

Temizleme işinde kullandığımız yöntemler sistemlerin ömrünün uzatılması için sıklıkla kullanılması gerekmektedir. Petek temizliği yaptığımız dairelerde yakıt tasarrufunda ve ısıtma da %20 varan artışlara yardımcı olur.
Isıtma sistemlerinizde ve kombilerinizin içinde her zaman belirli miktarda su bulunması gerekir bu su zaman içerisinde kireçlenme ve balçıklaşırlar. pislikler ve aşınmalar bundan dolayı meydana gelir. Petekleri, vanaları bu tortular daraltabilir veya tamamen tıkanıklığa neden olabilir. Bu tarz problemlerle karşılaştığınızda alanında uzman bir firmayla çalışmanız sizin lehinize olacaktır.

Sultanbeyli Logar Bulma

Sultanbeyli logar yeri bulma, günümüz teknolojisinde oldukça kolay bir hale gelmiştir. Yüksek teknolojiye sahip cihazlarla hizmet veren uzman ekipler, kayıp logarların yerini çok kolay bir şekilde görüntülemektedir. Bu görüntüler sayesinde de kalıcı temizlik sağlanabilmektedir. Ayrıca işlem klasik yöntemlere göre çok daha hızlı olmaktadır. Kameralı tespit makineleriyle yeri bulunamayan logar bulunur.

Hemen açılması sağlanır. Logar yeri tespit edilemeyen yerlerde tıkalı borular yüzünden etrafa kötü koku ve hijyenik olmayan duruma getirir. Bu durum hastalıklara neden olabilmekte, çevreye yaydığı kötü koku da rahatsız edici olmaktadır.

Bu nedenle de logar tıkandığında kısa süre içinde müdahale gereklidir. Bu müdahaleyi yaparak sorunu hızlı bir şekilde ortadan kaldıracak olanlar da modern cihazlara sahip olan firmalarımız size her konuda olduğu gibi bu konuda da yardımcı olmaktadır. 7/24 demeden her zaman firmamızı arayabilirsiniz.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 18 Ortalama: 4.8]