Etiler su tesisatçısı 7 gün 24 saat arayabileceğiniz müşteri memnuniyetini en ön planda tutan kurumsal bir firmadır. Sizlerde Etiler mevkiinde oturuyor ya da ikamet ediyorsanız ve su tesisatı adına herhangi bir problem ile karşı karşıyaysanız konumuzu okuyabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Etiler su kaçağı bulma servisi olarak en zorlu kaçakları ve en zorlu Etiler tıkanıklık açma problemlerini çözüyoruz.

Etiler su tesisatçısı hizmetlerimiz dahilinde kameralı su tesisatçısı, su kaçağı bulma, noktasal su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve pimaş açmapimaş yıkama işlemleri mevcut olup, bahsi geçen tüm hizmetler garanti kapsamlı olarak müşterilerimize sunulur.

Etiler Su Kaçağı Bulan Firma

Etiler su kaçağı bulma ve noktasal su kaçağı tespiti sorunlarında telaşlanmanıza hiç gerek yoktur. Eski usül yöntemleri unutun. Kırarak su kaçağı bulma ve evlerinizin harabeye döndüğü günler geride kaldı. Gelişen ileri teknoloji eşliğinde kurumsal ve profesyonel su tesisatçılarının kullandığı cihazlar ve çözüme yönelik gelişmiş teknikler ile en zorlu problemlerin dahi üstesinden geliyoruz.

Etiler su kaçağı bulma merkezi olarak su kaçağı sorunlarınızı envanterimizde bulundurduğumuz termal kamera, akustik dinleme cihazı, nem ölçer ve kameralı görüntüleme cihazları ile en ufak kırma ve dökme olmadan nokta atışı ile tespit etmekteyiz.

Etiler Su Kaçağı Bulma

Etiler Su Kaçağı Bulma

Su Kaçağının Neden Olur?

-Oturduğunuz binanın yaşı fazla olabilir. Bu nedenle pimaş tesisat hatlarınız çökmüş, çatlamış ve aşınmış olabilir.

-Yukarıda bahsettiğimiz yılların aşındırması sonucu olabildiği gibi yeni binaların pimaş tesisat hatlarında da bu sorunlar yaşanabilmektedir.

-Üst komşunun tuvalet bölümü, banyo bölümü ve mutfak bölümünün tavanından aşağı kata zarar veren su sızıntıları görülebilmektedir.

Eski usül teknikleri düşünecek olursak herhangi bir su kaçağı probleminizde evlerinizin ve yaşam alanlarınızın birçok fayansı, parkesi, mermeri ve duvarları kırılarak sorunlu bölge harabe alanına dönerdi. Ama artık bu çözümlere son. Çünkü Altyapı Tesisat firmamız ve uzman ekiplerimizle birlikte yeni tasarlanan teknolojik cihazlar yardımıyla yaşadığınız bütün sorunları kırma dökme yapmadan çözeriz. Yaşadığınız sorun her ne olursa olsun fark etmez siz sadece bizleri arayarak üzerinize düşen görevi yapsanız yeterlidir.  Onarım işlemine başlamadan önce sorunlu bölgeyi ilk olarak cihazlarımız yardımıyla tespit etmekteyiz. Tespit edilen sorunlu bölge ekiplerimiz tarafından onarım için işleme alınır. Yaşadığınız sorunlar genellikle iç takımın bozulmasından kaynaklanmaktadır.

Evinizde ya da iş yerlerinizde kısacası kapalı olan bütün yaşam alanlarınızda sıhhi tesisat kullanıyorsunuz. Yaşanılan bu sorunun sağlıklı olarak ilerlemesi için şebekeden gelen su tesisatın içinde rahat dolaşım sağlanması takdir de suların kanalizasyon giderine güvenli bir şekilde gitmesi oldukça önemlidir. Atık su tesisatında ya da temiz su tesisatında var olan kaçak yeri gelince canımızı sıkmaktadır. Ama bazen de karşımıza oldukça büyük maliyetler çıkarmaktadır.

Bu sorunları en aza indirmek için, Etiler su tesisatçısı olarak size tavsiye edeceğimiz en büyük etken profesyonel su tesisatçıları ile çalışmanız ve çalıştığınız tesisatçıların kullandığı malzemelerin güvenilir ve kaliteli olmasıdır. Temiz ve atık su tesisatında kullanılan pimaş pvc borular ne kadar kaliteli olursa ve işi yapan usta ne kadar kalifiye ise bu tip sorunlarla karşılaşmak bir hayli zordur.

Termal Kamera Ile Etiler Su Kaçağı Bulma

Termal Kamera Ile Su Kaçağı Bulma

Termal Kamera İle Su Kaçağı Bulma

Gelişen teknoloji eşliğinde hizmet sektöründe ki cihazlarda doğru orantılı gelişmiştir. Sıcak su kaçakları için geliştirilen yukarı resimdeki cihaz termal kamera. Herhangi bir sıcak su kaçağını nokta atışı ile buldurmaktadır. Altyapı Tesisat bünyesinde barındırdığı cihazlar ve profesyonel personeli ile beraber Etiler su kaçağı bulma işlemini %100 başarı oranı ile yapmaktadır. Bulamadığımız hiçbir su kaçağından ücret talep etmiyoruz. Biz o kadar iddialıyız.

Etiler Tıkanıklık Açma Merkezi

Etiler tıkanıklık açma işlerini Avrupa yakasında bulunan iki merkez şubemizden yürütmekteyiz. Lavabo tıkanıklığı açma, mutfak tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı ve her türlü pimaş gider tıkanıklığı işlerinizi Avrupa yakasında bulunan mobil gezici ekiplerimizle verilmiş olan randevu saatinde garantili ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti sağlamaktayız.

Yukarıda anlattığımız her türlü tıkanıklık açma işleminde Etiler’ de ikamet ediyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bünyemizde bulundurduğumuz Almanya’dan ithal ileri teknoloji ürünü robot tıkanıklık açma cihazlarımızla üstesinden gelmekteyiz. Bu cihazlar sorun ne kadar büyük olursa olsun açığa çıkardıkları yoğun itici güç ve yüksek devirli motorları sayesinde en zorlu tıkalı bölgelerin dahi üstesinden gelir.

Etiler Tıkanıklık Açma

Etiler Tıkanıklık Açma

Kurumsal ve profesyonel firmalarla çalışmanızı önermemizin sebebi; tıkanıklık açma cihazına sahip amatör veya profesyonel su tesisatçılarının yalnızca tıkanıklık açma işlemini yapıp gitmesidir. Hal böyle olunca işlem sonrası tıkalı olan bölge açılmış olarak görülebilir. Lakin bazı durumlarda tıkanıklık günü kurtarır. İşlemi yapan arkadaşlar tıkanıklık açma uygulamasından sonra tıkalı olan bölgeye kameralı görüntüleme cihazı göndermezler. Bundan dolayı tıkanıklığa sebep olan durum net olarak öğrenilmemiş olmakla beraber sorunun devam edip etmediği de meçhul bir durumdur.

Altyapı Tesisat güvencesi ve garantisiyle tüm sıhhi tesisat sorunlarınız için iletişime geçebilirsiniz. Bulamadığımız su kaçağından, açamadığımız tıkanıklıktan ücret talep etmiyoruz. Etiler tıkanıklık açma ve Etiler su kaçağı bulma alanında bu kadar iddialıyız. %100 Çözüm Üretiyoruz.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 427 Ortalama: 5]