Ataşehir su tesisatçısı olarak görev yapan firmamız, bünyesinde bulunan kaliteli cihazlar yardımı ile aklınıza gelebilecek tüm tesisat problemlerinizde çözüm ortağınız oluyor.

Ataşehir Su Tesisatçısı

Hizmetlerimiz dahilinde Ataşehir su tesisatçılığının yanı sıra, tüm İstanbul’ a hizmet ağımız mevcut olup, telefon edildiği takdirde 30 dakika içerisinde servis imkanından yararlanabilirsiniz.

Sorun hangi ilçede olursa olsun 7 / 24 en yakın mobil gezici ekiplerimizle duruma müdahale ediyoruz . İstanbul’ un hangi ilçesinde yaşarsanız yaşayın, size en yakın mobil ekibimizi gönderiyoruz. Bulamadığımız su kaçağından ücret talep etmiyoruz. Açamadığımız tıkanıklık açma işleminden ücret talep etmiyoruz. Yaptığımız işlerin her daim arkasındayız.

Aklınıza gelecek her türlü sorunda ve konuda 15 yılı aşkın süredir sizlerin güvenini kazanmış Altyapı Tesisat ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Su Kaçağı Tespit Fiyatları – Yaptığımız Tüm Onarımlar 1 Yıl Garantilidir.

Bulamadığımız Hiçbir Su Kaçağından Ücret Talep Etmiyoruz.

 

Ataşehir Su Kaçağı Bulma

Ataşehir su kaçağı bulma ekibi olarak öncelikle Ataşehir’ de ve tüm İstanbul da kırmadan, kameralı sistem kullanarak su kaçaklarını tespit edip, hızla bu problemden kurtulmanız için çalışmaktayız. Firmamız ve ustalarımızın sahip oldukları modern teknoloji bu cihazlar sayesinde kırmadan su kaçağı bulma işlemi artık bu kadar kolay ve çabucak halledilir. Tüm bu hizmetlerden faydalanmak ve eviniz veya iş yeriniz de oluşan su kaçaklarında mekanlarınız inşaat alanına dönmeden bu sorundan kurtulmak için tek yapmanız gereken bizi aramanızdır.

Firmamız bünyesinde bir şube niteliği taşıyan Ataşehir ekibi, bu tarz problemlerinize anında ve kalıcı çözümler sunabilmek adına İstanbul’ da büyümeye devam etmektedir. İstanbul’ da tek bir merkezde konumlanmaktan öte şubeleşmeye başlamış olduğumuz için farklı ilçelerden gelen çeşitli taleplerinizi zamanında karşılıyor, vakit kaybetmenize olanak vermeden garantili bir servis sunuyoruz.

Ataşehir Su Kaçağı

Ataşehir Su Kaçağı

Ataşehir Su Kaçağı

Ataşehir su kaçağı, bir çoğumuzun ve bizimle birlikte komşularımızın da korkulu rüyasıdır. Sızıntı yapan yerin yakınından başlayarak neredeyse döşemenin komple sökülmesi gerekmektedir. Bu durum maddi manevi bizlere zarar vermektedir. Ataşehir su kaçağı ekibi olarak su kaçağı konusunda profesyonel ekibimiz ve modern cihazlarımızla su kaçağını kamera sistemi ile tespit ederek özel kanal açma makinelerimizle kırmadan hizmet vermekteyiz.

Bu şekilde çok daha az maliyetle su kaçağını gidermiş olursunuz.su kaçağıyla ilgili problemlerinizde Ataşehir su kaçağı olarak bize haber vermeniz, gerek maliyet gerek yapılan işin garantisi anlamında sizin lehinize olacaktır. Ataşehir su kaçağı derhal önlem alınması gereken, asla ertelenmeyecek bir konudur. Ataşehir’ de uzman kadromuzla 7/24 yanınızdayız.

 

Ataşehir su tesisatçısı – 7/24 teknik destek vermektedir.

 

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

Ataşehir su kaçağı tespiti ilk fark edildiği vakit hemen konunun uzmanı firmalardan yardım alınmalıdır. Su kaçağı tespitini incelemek için bölgeye gelen kişi ya da kuruluşlar ilk önce bu sızıntıların kaynağını tespit etmeye çalışmaktadır. Bu tespit işlemi sırasında duruma göre dinlemeli ya da görüntülü tarama yapılır. Hatta bazı durumlarda sorun bölgesinde boru için görüntüleme yapılarak noktasal su kaçağı tespit işlemi gerçekleştirilir.su kaçaklarını tespit ederken tamamen teknolojik cihazlardan faydalanıp, ekibimizin tecrübesiyle birlikte tüm su kaçağı problemlerinin üstesinden geliyoruz.

 

Ataşehir Kaçak Su Tespit firması olarak sizlere 10 yılı aşkın süredir hizmet sunmaktayız. Yaptığımız tüm onarım işlemleri garanti kapsamındadır. İletişim numaralarımızdan teknik destek ve bilgi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

 

Ataşehir Lavabo Tıkanıklığı

Ataşehir lavabo tıkanıklığı açma; Kurumsal firmamızın uzman personeli lavabo tıkanıklıklarınızı açarken tamamen gelişmiş teknolojik yöntemleri tercih etmektedir. Bu yöntemler sayesinde lavabolarınız da oluşan tıkanıklıkları sizlere ekstra bir sorun yaratmadan halleder ve kesin çözüme kavuştururlar. Uzmanlarımız ilk olarak bizleri aradığınızda, evlerinize veya iş yerlerinize en kısa sürede ulaşmaktadır. Daha sonra yanlarında getirmiş oldukları bahsettiğimiz teknolojik cihazlar ile iş başına geçerler.

Bunlardan çelik helezonlu robotlar lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde kullanılmaktadır. Bu robotlar üstün bir teknolojiye sahip olduğundan tıkanıklığa sebep olan cisimlerden parçalanabilecekleri parçalar, parçalanamayacakları da yaylarına takarak tesisat dışına çıkarırlar. Robotlar özel yöntem ile parçalama işlemini yaparken asla lavabolarınıza zarar vermez. Lavabo borularında sızıntılara, çatlaklara neden olmaz. Bu işlemlerden sonra uzman ekiplerimiz gerekli kontrollerini yaptıktan sonra onarımdan yüzde yüz emin bir şekilde evinizden ayrılır.

 

Ataşehir Petek Temizleme

Ataşehir petek temizleme, profesyonel kişiler tarafından modern cihazlarla yapılmalıdır. Ancak bu şekilde tıkanma sorununuz bir son bulmuş olur. Petek temizliğinin uzman ekip ve teçhizatla 2 yılda bir yapılması sizin için uygun olacaktır. Bir çok petek temizliği yapan firma temizliği tam anlamıyla yapamamakta sadece kimyasal malzeme kullanarak kireçlenmeyi ve tortulaşmayı engellediğini düşünür. Fakat petek temizliği sadece kimyasallarla yapılabilecek bir iş değildir.

Kalorifer temizliği için özel kimyasallar ile birlikte modern cihazlar kullanıldığı zaman tam anlamıyla kesin bir sonuç elde edilir. Sadece ilaç kullanıldığı zaman bu durumda sadece pislikler zemine çökertilir. Ama bu pislikler sistemden temizlenmedikçe petekler temizlenmiş olmayacaktır.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 43 Ortalama: 4.5]