Şişli su tesisatçısı ekibi olarak hizmet veren Altyapı Tesisat firmamız, 2008 yılından bu yana kadar sektörde faaliyet göstermektedir. Biz kalite, hizmet ve müşteri memnuniyeti için kurulmuş Şişli su tesisatçı olarak adımızı duyurmuş önemli bir firmayız. 7/24 saat hizmet vermekteyiz.

Şişli Su Tesisatçısı

Sıhhi tesisatla ilgili problemlerinizi çözmek için uzman garantisi veriyoruz. Bodrum katınıza kadar inen su sızıntısı, fiyatları yüksek gelen su faturaları sizin evinizde su kaçağı olduğunun göstergesidir. Bu sorunların hepsinden sizi kurtarıyoruz. Hızlı kolay ve garantili su tesisatı hizmetine şişli su tesisat sayesinde sahipsiniz. Zamanla eskimiş olan su boruları tıkanıklık yapmaya, yanlış tesisat döşemesi de su kaçaklarına neden olur.
Yabancı atıklar ise diğer tıkanıklık sebeplerindendir.
Uzman ekibimiz özel görüntüleme cihazları kullanarak robot ve kameralar ile noktasal tespit yapıp kaçağın yerini tespit eder. Sonrasında tıkanıklık açılır ya da tesisatla ilgili sorunlar halledilir. Kırmadan dökmeden işlem tamamlanmış olur. Sizlerde kırmadan tespit yöntemi ile su kaçağı işi yapan kaliteli firmamızla çalışıp su tesisatı problemlerinize kalıcı çözümler getirin. Şunu unutmamak gerekir ki su olmadan hayat da olmaz. Aldığımız nefesin kıymetini nasıl biliyorsak, harcadığımız suyunda kıymetini bilmeliyiz. Boşa giden su israf demektir.
Şişli Su Tesisatçısı

Şişli Su Tesisatçısı

Su kaçaklarında çok hassas davranıp, asla göz ardı edip erteleme yapmamalıyız. Ertelediğimiz her gün bizim için para kaybı demektir. Buda faturalarımıza yansır. Faturalarınızın kabarık gelmesini istemiyorsanız, su kaçağı sorunu yaşadığınız ilk gün firmamızı arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. 8 Profesyonel mobil gezici ekiplerimiz, özel kameralı cihazlarıyla aynı gün yardımınıza koşarak sizi bu dertten kısa sürede ve pratik işçilikleriyle kurtarırlar. Kırmadan yapılan işlemler sizin yüzünüzü güldüreceği gibi işinizden de alı koymayacaktır. Garantili çalışan ve işinin arkasında duran bir firma olarak sizlere doğru hizmet sunmak bizim görevimizdir.

Şişli Su Kaçağı Bulma

Çağı yakalamış bir firma olan şişli su kaçağı ekibi, binalarda meydana gelecek olan en ufak bir su sızıntısı ya da kaçağına anında müdahale edebilecek bir kurumsal yapıya ve uygun donanıma sahiptir. Çağrı merkezimiz yedi gün yirmi dört saat aktiftir. Telefonu ne zaman kaldırırsanız kaldırın, karşınızda mutlaka sizinle ilgilenecek seçkin bir personel bulacaksınız. Eviniz, iş yeriniz, bahçeniz, vs kırılıp dökülmeksizin kameralı sistemler eşliğinde çözümlenecek ve onarımı derhal yapılacaktır. Konu hakkında mutlaka bilgi sahibi olan personelimiz ister su kaçağı, isterseniz de lavabo tıkanıklığı sorunu yaşıyor olun mutlaka size uygun ekibi en geç bir saat içinde size ulaştıracaktır.

Şişli Su Kaçağı Bulan Firma

Su kaçağının en kolay tespiti en hızlı çözümü ve hizmetin en ekonomik boyutunu sunan şişli su kaçağı tercih sebebinizdir. Sizlerde su kaçağı problemlerinizi güvenli ellerde profesyonel olarak yok etmek istiyorsanız fiyat ve bilgilendirme için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Evinizde oluşabilecek su kaçaklarının tespit edilebilmesi ve kırmadan su kaçağı bulma işlemi için sıradan tesisat ustalarıyla çalışmayınız. Evinizde boruların geçtiği her noktayı deneme yanılma yöntemi ile parçalatmanıza gerek yok. Bu işlem evinizde boruların geçtiği her noktayı neredeyse kırdırmanıza sebep olacak ve sorunun tespit edilebilmesi de oldukça uzun bir süreç alacaktır. Sonrasında kırılan fayansların tamir süreci de uzun sürecek ve evinizde kolaylıkla çözülebilecek bir tadilat için uzunca bir süre harcamış olacaksınız.

Ayrıca hem kaçağın bulunup tespit edilebilmesi için yapılan kırma işlemleri, hem de bu işlemler sonrasında kırılan duvar, beton ya da fayansların tekrardan onarılması, yada yenileri ile değiştirilmesi işlemleri oldukça maliyetli olacaktır ve bütçenizi ciddi şekilde sarsacaktır.

Tüm bu süreci yaşamamak ve evinizi oturulamayacak bir hale getirmemek için, yaşadığınız sızıntı sorununu cihazla kırmadan su kaçağı bulma ile halledebiliriz. Bunun için, işi sadece bu tür sorunları çözmek olan, profesyonel ekip ve kadroya sahip olan, son teknoloji cihaz ve robotlarla çalışan şirketlerle çalışmalısınız.

Bu tür firmalar kolay bir şekilde sorunun kaynağını bulabilecek, sızıntının nereden oluştuğunu noktasal olarak tespit edebilecek ve sadece bu bölgeyi kırıp açarak borunuzu tamir ederek tekrar kapatarak küçük bir bölgede oldukça basit bir tadilat ile su kaçak işlemlerinizi tamamlayacaklardır. Bu tür firmalar yaptıkları tüm bu işleri taahhütlü ve garantili olarak yapmaktadır. Bu yüzden içinizde herhangi bir şüphe kalmadan rahat bir şekilde bu tür bir firmaya güvenebilirsiniz.

Şişli Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabolarda genelde tuvalet kağıtlarının yanlış kullanımı sonucu boruların ek yerlerinde birikmeler sonucu oluşur. Bazen lavabolara atılan kadın pedi veya cam şişeler plastik şişeler tuveletinizin ilerde tıkanmasına sebep olur. Sakın ne olur demeyin. Bu atıklar zamanla borularda birikerek borularınızı tıkar. Lavabo tıkanıklığı açma makineleri borunuzun tıkalı bölgesini görür, bulur temizler. Robotların açamadığı tuvalet gideri kalmayacak. Borular tıkanınca artık atık su gitmemeye başlar ve küvetinizden, klozetinizden pislikler gelmeye başlar.

Tuvalet giderlerinde tıkanmaya sebep olan katı atıklar kanalizasyon borularında tıkanıklığa yol açmaktadır Tıkalı lavabo açma hizmetini kameralı makineler ile açarak sorunun kaynağına iniyoruz. Tıkanmaya sebep olan arızayı görüntüleme hizmetimiz sayesinde profesyonel olarak kesin sonuca ulaştırıyoruz. Tıkalı klozet, tıkalı wc ana kanal borusuna kadar temizlenir kamera sistemi ile görüntülenir. Kırmadan tadilat gerektirmeden kanal açma sistemlerini denemenizi tavsiye ediyoruz.

Şişli Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Günümüz şartlarında tuvalet tıkanıklığı büyük bir sorun haline gelmektedir. İş yerleri veya evlerimizde en çok kullandığımız alanlardan biri tuvaletlerdir. Tuvalet tıkanıklığı, günümüzde özel basınçlı cihazlarla, yurt dışından getirilen ithal modern görüntüleme aletleriyle açılıyor. Üstelik de hiçbir yeri kırmadan.. belki köşe başındaki tesisatçı daha yakın diye ona koşabilirsiniz. Gitmeden önce 2 kere düşünün günlerce tuvalet tıkanıklığı sorunuyla uğraşmayın gün içinde evinize gelip tıkanıklık sorununu kolayca çözüyoruz.

Tuvaletlerinizi kullanamama derdinize son veren teknoloji artık kapınızda. Tuvalet tıkanıklığı, sağlığınızı tehlikeye sokan, hijyenik olmayan bir ortam yaratıp mikrop kapmanızı sağlayan can sıkıcı bir durumdur. Tıkanıklığı oluşturan en büyük neden ise klozet içine atılan tuvalet kâğıtlarıdır. Erimeyen bu kağıtların yanı sıra pedler, şişeler, suda erimeyen katı atıklar ve benzeri tüm yabancı maddelerin içerisine atılması, saç, kıl gibi birikintilerin boru içinde yığılması gibi farklı sebeplerden tıkanıklıklar görülür.

Tuvalet tıkanıklığının gelişen teknoloji sayesinde özel cihazlarla görüntülenerek yeri ve nedeni noktasal olarak tespit ediliyor. Banyonuza ve fayanslarınıza zarar vermeden, kırmadan kullanılan aletler, tıkanıklığın yarattığı su kaçaklarının onarımını da sağlamak için en etkili yöntem oluyor. Seri ve profesyonel bir şekilde sorununuzu algılayıp aynı gün içinde çözüm bulan ekiplerle çalışmak zamandan kazanmanızı sağlayacaktır. Tuvalet tıkanıklığını açtırmanın büyük tadilat ve ek masraflara yol açacağı düşüncesinin ortadan kalktığı modern uygulamalarla çok uygun fiyatlara, garantili bir şekilde tıkanıklık açılmaktadır. Artık eski çağlardaki gibi kırma işlemine son veriyoruz. Bizi arayın memnun kalın. Evlerinizde oluşan tıkanıklıklara öncelikle basit yöntemlerle, kimyasallarla müdahale edersiniz. Fakat zaman geçtikçe lavabolarınızın daha ciddi tıkanıklar oluşmasını önleyemez.

Tuvalet Tıkanıklığı Açan Firma

O yüzden sorunun büyümesini önlemek için bu işi yapan servisler profesyonel bir bakımla su borularınız eskimeden, zedelenmeden sorunu giderebilirler. Her seferinde kimyasal sıvılar kullanarak hem su tesisatlarına, borulara zarar verir hem de zamanla bu borularının eklem yerlerinde daha büyük sorunlarla karşılaşılabiliyor. Bunları önlemek adına hemen bir tesisatçı çağırarak sorunu büyümeden çözebilirsiniz. Tesisatınızın ömrünü uzatmak istiyorsanız bu bakımları sorun yaşamadan belli aralıklarla kontrol ettirip bakımlarını yaptırmanız yararınıza olacaktır.

Aksi takdirde daha büyük sorunlarla karşılaşabilir daha çok maliyetlere neden olabilirsiniz. Bunun sonucunda mutfağınızdaki bütün su tesisatını değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.tüm Bunları önlemek adına gelişmiş cihazlarla birlikte sorunlarınıza kökten çözümler uygulanmaktadır. Kameralı cihazlarla tıkanıklık tespit ediliyor ve derhal açılabiliyor.

Banyonuza, mutfağınıza zarar vermeden pimaş boruları yıkamak için son derece gelişmiş teknolojilerle üretilen cihazlar kullanıyoruz. Tabi ki bu cihazları kullanmak belli bir tecrübe ve ustalık gerektiriyor. Tıkalı pimaş yıkama hizmetlerini kırmadan yerine getiren profesyonel ekiplerimiz ve cihazlarımızla tüm sorunlarınıza anında çözüm üretiyoruz. Kameralı sistemle çalışan uzman ekiplerimiz, tüm detaylarını görüntülüyor ve çözümü de bu görüntüler sonucunda sunuyor. Boru yada pimaş içine bu robotları salan profesyonel servis ekiplerimiz, tıkanıklığa neden olan bölgeyi tam olarak tespit ediyor ve gerekli müdahaleyi gerçekleştiriyor. Pimaş yıkama cihazı adı verilen modern cihazlar tüm tıkanıkları açıyor. eski yöntemlerde tıkanıklıkların çoğu belirli bir gün sonra tekrarlanabiliyordu.

Bunun nedeni görüntüleme imkanı olmadığı için yabancı maddelerin tam olarak yok olup olmadığının bilinememesiydi. Borunun içinde inşaat döneminde kalan molozların olup olmadığı da anlaşılamıyordu. Bundan dolayı da ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın borunun içi tam olarak açılamıyordu. fakat gelişen teknoloji sayesinde sahip olduğumuz cihazlarla tıkalı boru açma işlemi çok daha güvenli ve kolay bir hale geldi. Artık pimaş yıkama işlerinizi sorun haline getirmeden bizi arayın günün her saati gece gündüz demeden yardımcı olalım.

Şişli Petek Temizleme

Petek temizleme işlemi periyodik olarak yapılması gereken bir işlemdir. Peteklerin temizlenmesi için kullanılan petek temizleme makinesi, kalorifer sistemine bağlanır ve sistem içine temizleyici kimyasal madde eklenir. Bu kimyasal su ile karıştırılarak belli bir derece sıcaklığa çıkarılır. Bu temizleme kimyasalının yüksek basınçlı pompa ile tüm sistemi dolaşması sağlanır. Böylece tıkanık olan yerler pompa basıncı ve kimyasal madde yardımı ile çözülür. Kimyasal ile su sistemde dolaşırken cihaz içinde filtre edilir. Bu da kirli suyun tesisata ulaşmasını engeller. İşlem yaklaşık bir saat sürer ve bu sürenin sonunda tesisatınız tamamen temizlenmiş olur. Böylelikle ısınma veriminiz artar ve yakıt tasarrufu da sağlamış olursunuz.

Şişli Kayıp Logar Yeri Bulma

Şişli logar yeri bulma, Logar bulmada temizlikten önce logarın yerinin bulunması önemlidir. Çoğu yerlerde logar bulma sorun olur. Eski inşaatların logar yerleri çoğu zaman bulunamaz son sistem kameralı makinelerimizle logar yerin bulup temizliyoruz. Sizler de uzman tesisatçıları çağırmadan klasik yöntemlerle bu işi yapmaya çalıştığınızda her yeri kırmak zorunda kalarak maddi hasara yol açabilirsiniz. Logar temizleme işlemi yaparken bu tip sorunlarla karşılaşmamanız için uzman firmamızdan destek almanız gerekir.

Şişli Logar Yeri Bulan Firma

Donanımlı ve bilgili olmayan personeller logarın içine bile girmemelidir. Alanında uzman pek çok firma öncelikli olarak iş güvenliği ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmaktadır. Logar yeri bulma ve açmak için uzman ekipler öncelikle kameralı robot sistemiyle tıkalı bölgeyi tespit etmektedir. Böylece tespit edilen bölge anında temizlenerek kalıcı sonuçlar elde edilmektedir. Eğer kendiniz temizlemeye çalışırsanız pek çok atığı gözle göremeyeceğiniz için tamamıyla pisliklerden kurtulamayarak yeniden bu durumun yaşanmasına sebep olacaksınız. Şişli logar yeri bulma 7/24 demeden her zaman hizmetinizdedir.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 12 Ortalama: 5]