Beylikdüzü su tesisatçısı adlı makalemizi okumaktasınız. Beylikdüzü ve çevre bölgelerinde görev yapan firmamız Altyapı Tesisat uzun yıllardır kurumsal olarak hizmet sağlamaktadır. Su tesisatçısı hakkında bilgi sahibi olalım.

Beylikdüzü Su Tesisatçısı

Sizlerde Beylikdüzü’ nde yaşıyorsanız ya da ikamet ediyorsanız. Her türlü su tesisatı problemlerinizde bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Beylikdüzü su tesisatçısı olarak her sorununuzu kendi sorunumuz beller ve küçük büyük ayırt etmeden itina ile hizmet sağlarız.

Beylikdüzü Su Tesisatçısıt

Beylikdüzü Su Tesisatçısı

Beylikdüzü Su Kaçağı Tespiti

Beylikdüzü noktasal su kaçağı tespiti merkezi olarak dairenizde, binalarda, iş yerlerinde kısaca hayatımızı iademe ettirdiğimiz her yerde oluşan su sızıntılarını ve su kaçaklarını bulmak bizim işimiz. Her zaman ki sloganımızı sizlerle paylaşmak isteriz. Bulamadığımız hiçbir su kaçağından ücret talep etmiyoruz.
Beylikdüzü ve çevre semtlerde yaşıyor ve su kaçağı problemi yaşıyor olabilirsiniz. Muhtemelen hemen canınız sıkılır ve telaşlanırsınız. Ancak bunların hiçbirisini dert etmek zorunda değilsiniz.

Eski usül kullanılan sistemler, eski usül yapılan su kaçağı işlemleri ve su tesisat sorunları günümüzde kullanılmamaktadır. Çağımız yüksek teknolojinin getirdiği yenilikler ve geliştirilen son sistem cihazlar devreye girmektedir. Hal böyle olunca Beylikdüzü su kaçağı bulma ve Beylikdüzü su tesisatçısı hizmetlerinden yararlanırken korkmanıza ve telaşlanmanıza gerek yoktur.

Su kaçağı bulmak ve noktasal olarak sorunu çözmek için eskiden birçok masraf ve zaman gerekirdi. Fakat gelişen teknoloji eşliğinde bunlara hiç gerek kalmamaktadır. Robot makineler ve kameralı görüntüleme cihazları bu konuda devreye giriyor. Ve sizleri hem gereksiz maddiyattan, hem zamandan, hem de evlerinizi harabeye dönmekten kurtarmaktadır.

Beylikdüzü Su Kaçağı Bulma

Yukarıda bahsettiğimiz eski yöntemlerde ve halen günümüzde amatör ve kameralı cihazsız çalışan tesisatçılar su kaçaklarını bulmak için gözle görülüyorsa tüm rutubet almış alanı kırıp sorunu çözmeye çalışmaktadır. Ya da su kaçağını bulmak için sayaçtan başlayarak sorunlu bölgeyi bulana dek kırma dökme işlemi gerçekleştirilirdi. Bunca zahmet, bir hayli yüksek maliyet ve evlerinizin harabeye döndüğü yetmezmiş gibi kesin sonuç alınamama durumları söz konusudur.

Ancak ileri teknolojinin getirdiği en büyük güzellik, kusursuz ekipman ve yenilikçi tekniklerdir. Yukarıda bahsettiğimiz eski yöntemlerden sıyrılmış olan günümüz profesyonel su tesisatçıları hep bir adım önde ve müşteri memnuniyetini benimsemişlerdir. Bu cihazlar o kadar hassastırlar ki, kulağın işitemeyeceği en hassas ses tınılarını kulaklık yardımı ile kullanan uzman personele iletir. Ve sorunlu bölgeyi kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit imkanı tanır.

Aynı zamanda su kaçağı olan bölge sıcak su hattı ise termal kameralı cihazlar vasıtasıyla durum gözlemlenir ve olaya müdahale edilir. Termal kamera sorunlu bölgede ki kaçağı uzman personelin kullandığı ekrana yansıtır ve sıcak suyu kırmızı renkte net olarak gösterir. Sorunlu bölgede bu anda net olarak gözlenebilir. Sorun sıcak suda ise bu teknik %100 başarıya sahip bir uygulamadır. Lakin soğuk su kaçakları için hiçbir fayda vermez. Soğuk su kaçağı için en etkili yöntem akustik dinleme yöntemidir.

Beylikdüzü Tıkanıklık Açma

Beylikdüzü tıkanıklık açma merkezi olarak Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan mobil gezici ekiplerimiz ile 1 telefon etmeniz durumunda, 30 dakikada servis garantisi sunmaktayız. İletişime geçtiğinizde size en yakın servisimizi yönlendirip duruma müdahale için harekete geçerler. Yetkili arkadaşlar her türlü tıkanıklık açma işlerinizde, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı, mutfak tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı ve logar tıkanıklığı açma işlerinizi garanti kapsamlı olarak kusursuza yakın şekilde teslim etmekteyiz. Beylikdüzü su tesisatçısı firmamız 7/24 açık olup gündüz ve gece İstanbul’ un tüm ilçelerine servis sağlamaktadır.

Beylikdüzü Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Beylikdüzü Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklık açma işlemleri için bünyemizde özel olarak yetiştirdiğimiz çıraktan ustalığa erişmiş personeller mevcut olup,  Beylikdüzü su tesisatçısı olan Altyapı Tesisat firmamız bunca yıllık tecrübesi ve müşterilerine verdiği değer ile fark atmayı başarmıştır.
Beylikdüzü su tesisatçısı envanterimizde bulundurduğumuz yüksek teknoloji cihazlara güvendiğimiz kadar, özel belgelere sahip yetkili personellerimize de son derece güvenmekteyiz. Bu doğrultuda yaptığımız her iş ve sunduğumuz her hizmet için adımızı ortaya koyarız.

Sizlerinde Beylikdüzü su tesisatçısı firmamız ile tanışmanızın tam zamanı. Her türlü teknik destek, bilgi ve hizmet almak için iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ve yardım alabilirsiniz. Su tesisatçısı, sıhhi tesisatçı, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma ve pimaş açma işlerinizde garantili olarak yapılmaktadır.

Beylikdüzü su tesisatçısı ihtiyacı halinde bizlere günün her saati ulaşabilirsiniz. Randevu oluşturmanız durumunda sizlere en yakın mobil gezici ekibimizi yönlendiririz. Ve duruma acil olarak müdahalede bulunuruz.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi bulamadığımız su kaçağından ücret talep etmiyoruz. Açamadığımız tıkanıklık işlemleri için ücret almıyoruz.
Ayrıca sunduğumuz tüm pimaş yıkama, su kaçağı onarım ve tıkanıklık onarım işlemleri 1 sene garanti kapsamındadır.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 26 Ortalama: 4.2]