Kadıköy su tesisatçısı, Kadıköy su kaçağı bulma, Kadıköy tıkanıklık açma, Kadıköy pimaş açma ve Kadıköy petek temizleme adlı makalemizi incelemektesiniz.

Kadıköy Su Tesisatçısı – Altyapı Tesisat

Kadıköy su tesisatçısı olarak 7/24 tüm hizmetlerinizde yanınızdayız. Kadıköy su tesisatçısı eski usulü bir kenara bırakıp yeni usullerin peşindedir. Eskiden en ufak bir su tesisat olaylarında korkarak tesisatçıyı arardınız şimdi ise korkmadan arayabilirsiniz. Son sistem makinelerimizle kırıp dökmeden su tesisatı olacak bölgeler kamera ile tespit edilir. Ve ardından çözüm için hizmete başlanır. Eski sistem tesisatçıların evinizi veya iş yerinizi kırıp dökmesinden sıkılmadınız mı?

Kadıköy Kameralı Su Tesisatçısı

Kadikoy-Su-TesisatcisiKadıköy kameralı su tesisatçısı modern cihazlardan oluşan envanteri ve işinin ehli uzman personel ile artık tüm sorunlarınızdan üstesinden kolayca gelebiliyoruz. Güzelim mekanınızı inşaat alanına çevirip haftalarca yapamamaları can sıkıntısından başka bir şey değil. Kadıköy su tesisatçısı olarak her zaman günün her saatinde yanındayız. Firmamız gelişmiş teknolojiyi kullanarak size en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Bu gibi sorunlar artık size dert olmasın. Kadıköy su tesisatçısı her zaman yanınızdadır.

 Kadıköy Su Kaçağı Bulma – Çözüm Merkezi

Kadıköy su kaçağı bulma işlemi evlerde başımıza gelebilecek en can sıkıcı durumlardan biri olma özelliğini hala koruyan su kaçaklarının çözümü zannedilenin aksine çok hızlı ve maliyeti düşük bir şekilde sorunu çözme şansı tanırken sizlere geniş kapsamlı 1 sene garanti ile Altyapı Tesisat sizlerle. Fakat bu böyle bir durumda nereye ve kime başvurduğunuz ile alakalıdır. Eski tip tesisat ustalarının yaptığı arama ve kazı çalışmalarına başvurduysanız, elbette ki bir miktar canınız sıkılacak ve bu can sıkıcı durum cebinize de yansıyacaktır.

Ne mutlu ki gelişen teknoloji su kaçağı tespitine bir kolaylık kazandırmış ve su kaçağı tespiti için vurmaya kırmaya lüzum kalmamıştır. Artık su kaçağı bulmak, borulara hiçbir müdahale yapılmaksızın teknolojik bir cihaz aracılığıyla yapılıyor. Bu sayede de hem zamandan hem de nakitten tasarruf ediliyor. Cihazlar yardımıyla kısa sürede tespit edilen kaçak, kolayca tamir ediliyor ve böylece tamirata, büyük masraflara lüzum kalmıyor. Son derece modern olarak yapılan bu su kaçağı bulma işlemlerinde, çatlakları anında bulan özel bir cihazla çalışılıyor. Bu cihaz, taşınabilir olmakla birlikte hiç bir şekilde tesisatçıyı yanlış yönlendiren bir adıma da neden olmuyor. Bu anlamda, Kadıköy su kaçağı bulma ekibi olarak, siz değerli Kadıköy halkına böylesi kaliteli bir hizmet verdiğimiz için gurur ve onur duyuyoruz.

Kadikoy-Su-Kacagi-Bulma

Su Kaçağı Kadıköy – Su Kaçaklarını Bulan Firma Kadıköy

Su kaçağı sorunu boruların zaman içerisinde aşınmasıyla veya tesisatın bir sebepten dolayı zarar görmesiyle oluşabilir. Suyun nereden sızdığını çıplak gözle görmek veya tahmin ederek bulunması imkansız, gereksiz şekilde yorucu ve çok daha masraflı olmaktadır. Çünkü, su kaçağıyla oluşan su bir yerde durmaksızın sıva altından yol bularak ilerlemekte ve kaçağın olduğu noktadan çok farklı yerlerden yüzeye çıkmaktadır. Bu nedenden dolayı, cadde üzerinde gördüğümüz herhangi bir sıhhi tesisatçı, su kaçağı tespitini ve onarımını noktasal olarak yapamamaktadır. Kadıköy su kaçağı ekibi olarak uzun yıllar süren çalışmalarımız ve tecrübemizin de katkılarıyla siz değerli müşterilerimize Kadıköy’ de profesyonel bir servis sunuyoruz. Kameralı sistem cihazları ve dinleme cihazları ile noktasal olarak problemi buluyor ve anında onarımı yapıyoruz.

 Su Kaçağı Açan Servisler – Su Kaçağı Bulan Firmalar | Altyapı Tesisat

Altyapı Tesisat firmamız ile 7/24 görüşebilir her ne konuda olursa olsun soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz. Bu konuda sözümüzün arkasında olup tüm hizmetlerimiz için  otomatikman 1 yıl garanti onaylı işlemler uygulanır. İstanbul su tesisatçısı, Altyapı Tesisat.

Su Kaçağı Tespit Servisi

Profesyonel su kaçağı firmamız su kaçağı tespiti yaparken modern ve teknolojik cihazlar kullanmaktadır. Su kaçağı bulan cihaz olarak isimlendirilen bu kameralı cihazlar sayesinde yapıya zarar vermeden sadece su sesi dinlenerek suyun borudan sızdığı noktalar netleştirilir.

Daha sonra bu noktaya zarar vermeden delik açılır ve bu delik sayesinde boruya ulaşılır. Daha sonrasında ise borunun problemli noktası onarılır ve aynı bölgeden tekrar su kaçağı yaşanmaması adına gereken önlem alınmış olur. Öncelikle bilinmesi gereken çok önemli bir şey var ki su kaçağı tespiti kesinlikle alanında uzman personele yaptırılmalıdır. Çünkü bu alanda ehil olmayan kişiler boruların su kaçıran yerini bulmak için yapıya çok fazla zarar verebilirler. Bu da yapının sağlamlığını azaltacaktır. Ayrıca görsel açıdan da hoş olmayan tadilat benzeri bir durum ortaya çıkacaktır. İşte bu nedenle her zaman alanında uzman kişilerle çalışmayı tercih etmelisiniz. Sektörde öncü malzemelerle çalışan firmamız 7/24 sizlere hizmet vermektedir.

 

Kadıköy Lavabo Tıkanıklığı Açan Firma Altyapı Tesisat

Şehir hayatında bir çok zorluk içinde yaşamaktayız. İç mekanlarda daha çok lavabo tıkanıklığı olmaktadır. Kendi çabalarımızla açmaya çalışırken iç mekanın güzelliğini hem bozmaktayız, hem de sıkıntı içine girmekteyiz. Bunlara hiç gerek kalmadan hem paranız cebinizde kalsın, hem de zamanınız size kalsın. Bu aşamada devreye biz girmekteyiz. İç mekanınızın güzelliğini bozmadan kameralı son sistem robotlarımızla lavabo tıkanıklığınızı hemen gidermekteyiz.

Son sistem ithal ettiğimiz robotlarımızla kırmadan dökmeden ucu kanca şeklindeki kalın hortumla borulara zarar vermeden tıkanıklığın parçalanmasını sağlayarak en doğru şekilde kanala atılmasını sağlamaktayız. Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gider borularının bağlı olduğu çatalın son bağlantı noktasında bulunan kapalı dirseklerde genelde tıkanma meydana gelir. Lavabom tıkandı diyerek sakın paniğe kapılmayın. Geçici tıkanıklığa karşı lavabo aç kullanarak çözüm bulabilirsiniz, fakat su tesisat borusunun içerisinde kalıplaşmış tortular için robotla açmaktan başka çare yoktur. O zaman iletişim merkezlerimizden bizimle irtibat kurabilirsiniz. 7/24 saat hizmet vermekteyiz.

Kadıköy Tuvalet Tıkanıklığı Açma Hizmeti Veren Firma

Tuvalet tıkanıklığınızı artık kırmadan ve güzel mekanınıza zarar vermeden hallediyoruz. Ev ve iş yerlerimizde çoğu zaman bu gibi durumlarla karşılaşırız. Tuvalete atılan yabancı atıklar erimeyen tuvalet kağıtları veya daha katı cisimler tuvalet tıkanıklığına sebep olur. Bu gibi durumlarda çoğunlukla kendimiz halletmeye çalışırız. Lavabo aç veya daha asitli kimyasal maddeler kullanarak geçici çözümler üretiriz. Fakat bir süre sonra yeniden tıkanır. Tesisatçıyı ararken içimizde bir korku olur. Mekanım mahvolucak korkusu. Artık korkmayın ve yakınınızdaki tesisatçıları aramayın. Bizi arayın size bir telefon kadar yakınız.

Kadikoy-Tuvalet-Tikanikligi-AcmaSon sistem ithal ettiğimiz kameralı makinelerimizle önce sorunun tespitini yapar daha sonra kırmadan dökmeden kısa sürede lavabonuzu açarız. Mekanınızın kırılmadığını ve kısa sürede açıldığını gördüğünüz için her şekilde mutlu olursunuz. Memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Garanti veriyoruz her zaman yanınızdayız bizi arayın ve sorununuzu beraber halledelim. Kadıköy tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti veren firma Altyapı Tesisat.

 

Pimaş Açma – Pimaş Yıkama Nasıl Yapılır ? Garantili Pimaş Servisi Altyapı Tesisat

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte pimaş tıkanıklığını gidermek için cihazlar üretilmiştir. Kadıköy pimaş açma ve pimaş yıkama için geliştirilen bu modern cihazların işlevi çok basit gibi görünse de kesinlikle eğitimli ve uzman kişiler tarafından kullanılması gerekmektedir.

Altyapı Tesisat olarak bahsedilen cihazlarla pimaş açma işleminde, tıkanıklığın yeri sisteme zarar verilmeden tespit edilir ve sorununuz kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturulur. Ve çalışma prensibinden bahsetmek gerekirse; pimaş borusuna bahsettiğimiz cihazın ucunda bağlı olan mekanizma itilir. Bu mekanizma tıkanıklığın olduğu yere gider ve tıkanıklığa sebep olan maddeleri kendine sararak tıkanıklığın açılmasını sağlar. Pimaş tıkanıklığı açmak geçmişte bu sorunu yaşayan insanların kabusu olmuştur. Çünkü tıkanıklığın yeri tespit edilemediği için günlerce uğraşılır, etraf kırıp dökülürdü. Bunun sonucunda bazen tıkanıklığın kaynağı bile bulunamazdı. Oysa ki bahsettiğimiz pimaş açma cihazlarıyla, modern bir şekilde kırmadan sorunu kaynağında çözüyoruz.

Kadikoy-Pimas-Acma-YikamaPimaş Yıkama Yapan Firmalar

Günümüz şartlarında pimaş tıkanıklığı ile pimaş yıkama birbirine çok karıştırılmaktadır. Pimaş yıkama pimaş tıkanıklığının giderilmemesi sonunda yapılması mecburi olan ikinci bir işlemdir. Pimaşın tıkanma sebepleri yemek artıkları, yağ atıkları, kireçlenme, eski inşaattan kalan moloz parçaları ya da daha bir çok nedenden dolayı pimaş tıkanır. Açılması için uzman yardım alınması gerekmektedir. Pimaş tıkanıklığını giderdikten sonra pimaş yıkama işlemi için tıkanıklığa sebep olan bölgeyi kameralı görüntüleme yöntemiyle tespit edildikten sonra son sistem makinelerle 120 bara kadar ulaşan tazyikli su ile borular kırılmadan delinmeden tertemiz bir şekilde temizlenir. Pimaş yıkama uzmanlar olmadan yapılabilecek bir iş değildir. Her türlü uzman yardımımız için 7/24 saat bize ulaşabilirsiniz.

 Petek Temizleme – Kalorifer Temizliği – Çözüm ? 

Kalorifer ve petek temizliği tasarruf etmenizde büyük etkendir. Sağlıklı ısınmanızı sağlayan, periyodik olarak yılda 1 defa yaptırmanızı tavsiye ettiğimiz bir uygulamadır. Yüksek gelen doğal gaz faturalarına rağmen ısınamadığınızı hissediyorsanız, kış günlerinin vazgeçilmezi olan kombi ve kaloriferin yeterince ısınmasını istiyorsanız, petek temizliğini ihmal etmemeniz gerekmektedir. Petekler zamanla kireçlenmeye, içlerinde tortular biriktirmeye başlar.

Kadikoy-Petek-Temizleme Bu da kalorifer peteklerinin tıkanmasına ve boruda daralmalara neden olup , zamanla ısı kaybına yol açar. İşlevini tam olarak yerine getiremeyen peteklerin ısınması için kombi ayarlarınızı yükseltmek zorunda kalırsınız. Bu durum faturaların uçuk gelmesine neden olacağı gibi yeterli ısınmayı da sağlayamazsınız.

Bu konuda önlem olarak, belli periyotlarla bakımı ihmal etmemenizi ısrarla tavsiye ediyoruz. yeterince ısınmak hepimizin hakkıdır. Tasarruf ederek ısınmak istiyorsanız, kalorifer peteklerinin, kombinin ve radyatörlerin bakımını, onarımını düzenli olarak yaptırmalı, kireç, tıkanıklıklarını, radyatör temizleme kimyasalı ile uzman kişiler tarafından yaptırmalısınız. Hem peteklerin hem de tesisat borularının temizliğini tecrübeli ekiplerimiz ile yapmaktayız. Altyapı Tesisat ekibi olarak makalenin bir farklı örneğiniz incelemek isterseniz. Aşağıda bulunan konudan devam edebilirsiniz.

Kadıköy Kayıp Logar Yeri Bulma Servisi Altyapı Tesisat https://su-kacagi.gen.tr/kayip-logar-bulma-acma

Kadıköy logar yeri bulma alanında bir çok işi başarıyla tamamlamış olan Altyapı Tesisat firmamız tecrübeli ve bu konuda yeterli tecrübeye sahip ustalardan oluşmaktadır. Atık su gider boru tamirlerini yapıyoruz. Özel robotlar sayesinde üstü kapalı logarların yerini buluyoruz. Bulunamayan logarlar yüzünden moraliniz bozmayın firmamız tam olarak yerini belirliyor tamirini yapıyor.

Kadikoy-Kayip-Logar-Bulma Avrupa’ da kullanılan teknolojiyi birebir Türkiye`de kullanıyoruz. Logar yeri tespit etmede görüntüleme yöntemini kullanıyoruz. Çökme yapmış veya inşaat artığı kalan borunun tam noktasal tespitini yapabiliyoruz. Rögar yeri tespitlerini son sistem kullandığımız robot makineler yardımıyla tespit ediyoruz. Kırmadan dökmeden rögar tespiti yapıyoruz. Tüm gider tıkanıklıklarını kamera ve tıkanıklık açma cihazı ile zahmetsizce açıyoruz. Bizi aramanız halinde sorunlarınıza hemen çözüm buluyor ve kısa sürede halledip size zamandan tasarruf yapmanızı sağlıyoruz.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 18 Ortalama: 5]