İkitelli su tesisatçısı alanında son teknolojili sistemlerden yararlanarak sıhhi tesisat üzerine profesyonel hizmetler vermektedir.

Su tesisatı, her evde ve iş yerinde kritik öneme sahip sistemler arasındadır. Zira arızalı olması durumun suya erişim sağlanamamasının yanı sıra, su sızması gibi durumlarda fatura artmalarına neden olabilmektedir. Ayrıca sızıntı duvarları zamanla zayıflattığı için büyük tehlikelere de neden olmaktadır.

Eğer yaşam alanlarınızda sıhhi tesisat sorunları yaşıyorsanız veya bir problem olduğundan şüpheleniyorsanız, hızlı bir şekilde müdahale edilmesi şarttır. İstanbul Sıhhi Tesisat kurumsal yapısı ve tecrübeli ekipleri sayesinde size birinci sınıf hizmet vermektedir.

Yeniliğe önem veren firmamız alanında teknolojiyi yakından takip etmekte, son yenilikleri adresinize kadar getirmektedir. Envanterlerini her zaman güncel tutarak en iyi çözümleri size sunmaktadır. İkitelli kameralı su tesisatçısı olarak müşteri memnuniyeti ön planda tutulmakta olup hizmetlerimiz 2 yıl garantili yapılmaktadır.

İkitelli Su Tesisatçısı

İkitelli Su Tesisatçısı

İkitelli Kameralı Su Tesisatçısı

Su tesisatlarında kişilerin yaşadıkları en büyük sorun duvarların ya da yerin kırılarak işlem yapılmasıdır. Zira bu durum hem ek masraflara hem de alanda dağınıklığa, kirliliğe neden olur. Ayrıca teknolojik cihazlardan yararlanmaksızın rastgele kırmak sorunun tespitine kısa sürede çözüm sağlamayacak; üstelik masrafları da arttıracaktır.

Bunun bilincinde olan İkitelli su tesisatçısı alanında güncel teknolojilerden yararlanarak hizmet vermektedir. Kameralı sistemlerden yararlanılarak, duvarlar ya da zemin kırılmaksızın taramalar yapılmakta, böylece sorunlar tespit edilmektedir. Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulduğu için tarama sırasında su kaçağı bulunamazsa ücret uygulaması yapılmamaktadır.

Bunun yanı sıra İkitelli kameralı su tesisatçısı ile işlemlerin süresi kısaltılarak problemleriniz daha kısa sürede çözülmektedir.

Profesyonel ekiplerimiz sızıntıyı tespit ettikten sonra onarım işlemlerini hemen başlatarak aynı gün içerisinde tamamlamaktadır. İkitelli kameralı su tesisatçısı ile eviniz ya da iş yeriniz dağılmadan, teknolojik çözümler bulmanız mümkündür.

İkitelli Kameralı Su Tesisatçısı

İkitelli Kameralı Su Tesisatçısı

Su Tesisatında Neden Kameralı Sistemler Tercih Edilmelidir?

Günümüzde birçok su tesisatçısı İkitelli kameralı su tesisatçısı gibi teknolojik sistemlerden yararlanmadan; normal, eski usul yöntemler kullanarak su kaçaklarını arar. Bu bilindiği üzere duvarın ya da zeminin kırılarak, problemin tespit edilmesidir. Her ne kadar basit gibi dursa da sonuçları açısından birçok problemi de barındırır. Bunlardan bazıları aşağıda olduğu gibidir;

 1. Kamera kullanılmadan tesisat sistemi gözle görülemez.
 2. Tesisat sisteminin görülememesi, sorunun nerede olduğunun net anlaşılamamasına neden olur. Böylece sabit mobilyaların sökülmesi, duvarların ve fayansların kırılması gerekir.
 3. Su sızıntısını bulmak için kırmalar arttıkça ek masraflar da çoğalır.
 4. Teknolojik sistemlerden yararlanılmadığı için aynı gün içerisinde çözüm bulunmayabilir.
 5. Bakım ve onarım süresi arttıkça işçilik masrafları yükselir.
 6. İş uzadıkça çalışma alanı kötü bir görüntü oluşturabilir ve pis kokular meydana getirebilir.

İkitelli su tesisatçısı bu gibi durumların yaşanmaması, müşterilerin mağdur olmaması için teknolojik sistemlerden yararlanmaktadır. Böylece masraflar minimum tutulmakta, çalışma alanı temiz bırakılmakta ve gereksiz kırmalar yapılmamaktadır. Üstelik aynı gün içerisinde çözüm bulunabilir.

İkitelli kameralı su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamız, bunun yanı sıra tüm hizmetlerine güvenmektedir. Dolayısıyla sunduğumuz tüm hizmetler iki yıl garantilidir.

 

 

İkitelli Su Tesisatçısı Hangi Hizmetleri Vermektedir?

Su tesisatı oldukça geniş bir başlıktır. Bu nedenle İkitelli su tesisatçısı oldukça geniş bir başlıkta hizmet vermektedir. Bu bakımdan müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden başlıca olanlar şu şekildedir;

 1. Kameralı su kaçağı tespiti
 2. Robotla tıkanıklık açma
 3. Pimaş açma – Pimaş yıkama
 4. Su boruları tesisatı
 5. Kalorifer su tesisatı
 6. Musluk değiştirme
 7. Musluk tamiri
 8. Banyo ve mutfak bataryası değiştirme
 9. Pimaş tıkanıklığı açma
 10. Lavabo tıkanıklığı açma
 11. Kalorifer petek temizliği
 12. Kombi bakımı ve montajı

İkitelli kameralı su tesisatçısı bu başlıkların hepsinde profesyonel olarak hizmet verir. Profesyonel ekiplere sahip olan firmamız, gelecekte de benzer sorunların yaşanmasını önlemek üzere kalıcı çözümler sunmaktadır.

Su Sızıntısı Nasıl Anlaşılır?

Su kaçakları en büyük korkular arasındadır. Zira her yaşam alanında meydana gelebilecek sorunlar arasındadır. Her ne kadar belirlenemeyeceği düşünülse de dikkatli incelenirse önceden bir problem olduğu anlaşılabilir. Ardından İkitelli su tesisatçısı aranarak, profesyonel çözüm istenebilir.

Su sızıntılarına önceden çözüm bulmak yaşam alanında rutubet ve nemin önüne geçecek; suyun duvarlara nüfuz ederek zarar vermesini önleyecektir. Bu bakımdan İkitelli su tesisatçısı ile iletişime geçebilmek için, önceden incelenmesi gereken maddeler şöyledir;

 1. Fayansların derz boşluklarında sararmaların yaşanması
 2. Duvarlarda kabarmaların meydana gelmesi
 3. Musluklar kapalı olsa da su saatinin dönmesi
 4. Gelen faturaların yükselmesi
 5. Kombinin ateşleme yaparak suyu ısıtması
 6. Kombi su bar göstergesinin devamlı düşmesi
 7. Ev, bina içinde rutubet kokusunun gelmesi
 8. Vana kapalı olsa da su saatinin dönmesi
 9. Duvar kaplamalarında oluşan çatlaklar ve dökülmeler
 10. Parkelerin kabarması

Eğer bu gibi problemler varsa sıhhi tesisatta sızıntı olduğuna işaret etmektedir. Yaşam alanınıza hasar gelmeden bu sorunları kısa soruda çözmek istiyorsanız, İkitelli kameralı su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İletişim kanallarımız üzerinden 7 gün 24 saat teknik ve fiziki destek isteyebilir; 15-30 dakika arasında servis imkanından yararlanabilirsiniz.

İkitelli Tıkanıklıklar Nasıl Açılır?

İkitelli su tesisatçısı sıhhi tesisata yönelik olarak tıkanıklık açma hizmetleri de vermektedir. Böylece giderlerin açılması ve kullanıma devam edilmesi hedeflenir. Bu çerçevede şu gibi çalışmalar gerçekleştirilir;

 1. Logar tıkanıklıklarının çözülmesi
 2. Kanalizasyonların açılması
 3. Pimaş açılması
 4. Tıkanan giderlerin açılması
 5. Mutfak gider hatlarında meydana gelen tıkanıkların çözülmesi
 6. Tıkanan lavaboların açılması
 7. Tuvalet bölümlerinde tıkanıklıkların oluşması

Tıkanıklık hangi boyutta olursa olsun sistemin kullanılmasını engeller. Bu nedenle ciddi sorunlara neden olur. Hızlı ve acil çözümler gerektiği için buna uygun hizmetler alınmalıdır. Bunun bilincinde olan firmamız İkitelli kameralı su tesisatçısı kapsamında mobil gezici ekipleri sayesinde 15 ile 30 dakikada servis imkanı sunmaktadır.

İkitelli su tesisatçısı tıkanıkların giderilmesi esnasında makinelerden ve robotik sistemlerden faydalandığı için kırma yapılmamaktadır. Böylece müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet verilmektedir.

 

İkitelli Kalorifer Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

İkitelli su tesisatçısı hizmetleri çerçevesinde kalorifer petek temizliği de yapar. Bu sistemler özellikle kış aylarında ciddi bir şekilde kullanıldığı için zamanla kirlenir. Bu durum ısınmanın eskisi gibi olmamasına neden olur. Böylece kullanılan enerji artarken, ev eskisi gibi ısınmaz.

Eğer aynı derecede ısınan ortam artık ısınmamaya başlamışsa, daha yüksek derecelere yükseltilmesi gerekiyorsa bu durum peteklerinizin kirlendiğini gösterir. Bu nedenle hızlı bir şekilde çözüm almak enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

İkitelli kameralı su tesisatçısı kişiler iletişime geçtikten sonra kısa sürede ekipleri ilgili adrese yollar. Ardından petek yerinden sökülerek, suyun geliş ve dönüş durumuna uygun biçimde temizleme makinesi bağlanır.

İkitelli su tesisatçısı ardından kirli su atılana, temiz su gelene kadar sistem boşaltılır. Ön temizlik böylece tamamlandıktan sonra su kabini en üst seviyeye gelene dek doldurulur.  Ardından da petek temizleme kimyasalı uygulanır. İşlem oldukça kısa sürse de temizlenebilecek petek sayısına göre uzayabilir.

Petek temizleme sırasında tüm işlemler bitirilince yerine montajı yapılır. Ardından uygun su basıncı verilerek, kombiler çalıştırılarak kontrol edilir. Eğer uygun fiyat profesyonel hizmet almak istiyorsanız, firmamız size uygun fırsatları sunmaktadır. İkitelli kameralı su tesisatçısı hizmetleri almak istiyorsanız, iletişime geçerseniz merak ettiğiniz her konuyu öğrenebilirsiniz.

Altyapı Tesisat Servisi
Altyapı Tesisat

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 366 Ortalama: 4.8]