Başakşehir bölgesinde tesisatçı denince akla Altyapı Tesisat gelir. Makine mühendisleri tarafından tasarlanıp projelendirilmiş binalarda temiz su, atık su (pis su) yağmur, ısıtma kalorifer tesisatlarını yapan ekipler akla gelir. Bu gibi durumlarda firmamız aklınıza gelmelidir. Firmamız her türlü tesisat sorunlarını gidermekte ve memnuniyetinizi garanti etmektedir. Su tesisatçısı hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için bağlantıdan tüm makaleyi görebilirsiniz.
Ya da İstanbul su tesisatçısı adlı makalemiz den her türlü bilgiye sahip olabilir, konu hakkında detaylı görüşe sahip olabilirsiniz.

Başakşehir Su Tesisatçısı » Başakşehir Su Kaçağı Bulma

Basaksehir-Su-Tesisatcisi

Başakşehir Su Tesisatçısı

Başakşehir su tesisatçısı sektöründe çalışan firmamız; en zorlu su kaçağı bulma işlerinizi garantili olarak yapar. Başakşehir su kaçağı bulma servisi ile iletişime geçin.

  1.  Bilinmeyen su sızıntıları, rutubet arızalarının noktasal tespiti.
  2. Atık su tıkanıklık açma ve kanal yıkama, atık su ve kanal tesisatlarını, kamera ile görüntülenip raporlanması bilinmeyen kanal koku şikayetlerinin noktasal tespiti.
  3.  Kaloriferim su eksiltiyor problemlerinin kırmadan onarımı, yerden ısıtma ve diğer kalorifer sistemlerinin yıkanması, bilinmeyen tesisat ve rögarların yerlerinin noktasal tespiti.
  4.  Tesisat periyodik bakım ve temizlik hizmetleri kalorifer & sıhhi tesisat uygulama hizmetleri yer altı yangın tesisatı ve şebeke tesisatları su kayıp ve kaçaklarının hesaplanması.
  5.  Fiziki kaçakların noktasal yer tespiti.

Başakşehir Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Başakşehir su kaçağı tespiti nasıl bulunur sorusunu duyar gibiyim?

Cevap vermek gerekirse şunu net ifade edilebilirim ki; su kaçağı tespiti hizmeti artık eski tarz yöntem olan kıralım görelim mantığından uzak olup, teknolojik cihazlarla kırmadan su kaçağını görelim mantığı hakimdir. Teknolojik imkanların bu denli gelişmiş olduğu bir dönemde kırmadan su kaçağı bulunamaz demek gerçekçi bir açıklama olmayacaktır.

Su kaçağında, kameralar, su kaçak tespit cihazları, akustik dinleme cihazları vb. bütün ekipmanlar yanında ustanın tecrübeli ve işinin ehli olması çok önemli bir ayrıntıdır. Bu ayrıntı gözden kaçırılıp sadece ekipman olması yeterlidir denilirse, su kaçağı tespiti için doğru bilgi verilmemiş olacaktır. Dolayısıyla teknoloji usta bir elle birleşince sonuç kaçınılmaz olacaktır.

Başakşehir Su Kaçağı – Su Kaçağı Bulan Servis

Basaksehir-Su-Kacagi-Bulma

Başakşehir Su Kaçağı Bulma

Su kaçakları yerleri geçmiş zamanlara bakıldığında tespitleri zordu. Kaçak olduğu düşünülen yerler kırılır ve her yer kirlenirdi. Günümüzde ise Başakşehir su kaçağı bulma konusunda usta ve ehil personelimiz ile elektronik cihazların kullanımı ile kaçakların tespiti kolaylaşmıştır. Bu cihazlar sayesinde kaçakların tespiti tam nokta olarak belirlenmektedir. Maliyetinin düşük olması ve kaçağın tespitinden sonraki hasar durumunun en aza indirgenmiş olması insanların profesyonel ekiplerle çalışmasını mecburi hale getirmiştir. Bu noktada Başakşehir su kaçağı ekibi olarak uygun fiyata, kaliteden ödün vermeden, temiz ve garantili işçilik sunuyoruz. Başakşehir su kaçağı durumunda yapmanız gereken sadece bizi aramak.

Başakşehir Kameralı Su Kaçağı Bulma – Nokta Tespit

Başakşehir kameralı su kaçağı bulma işi yapan firmamız insanların evlerinde, iş yerlerinde yaşadıkları sıkıntıları tespit ederek teknolojinin nimetlerinden yararlanma yoluna gitmiştir. Bunun içinde su kaçaklarını kısa sürede tespit edecek olan cihazları yurt dışından getirtmiştir. Son teknolojinin eseri cihazlar her firmada bulunmamaktadır. Çok pahalı olduğundan sayılı firmalarda vardır. Bu firmalardan birisi de Başakşehir su kaçağı bulma ekibi olarak bizleriz.

Su kaçağı bulma ekibimiz yerin 2 ile 3 metre altını görüntüleyebilen bir cihaz kullanmaktadır. Cihaz kaçağın yerini tespit ettiğinde uyarı vermekte ve ekip müdahale edebilecek donanımda ve teçhizatta bulunmalıdır. Mekan sahiplerinin onay vermesi ile onarım gerçekleştirilmektedir. Onarım ise kaçak olan yerin tespit edildiği bölgede küçük bir yerin kırılması ile mümkün olmaktadır. Kırılmadan onarım yapılamamaktadır. Her yerin kazılmasından ise küçük bir yerin kırılması en uygun seçimdir. Günümüzde kameralı su kaçağı bulma gibi bir teknoloji varken yararlanılmaması maddi kayıplara neden olabilir. Ne zaman sorununuz olursa ekibe ulaşabilecek olmanız ve çalışmalarımıza vermiş olduğumuz garanti sistemi sizi eninde sonunda bize getirecektir.

Başakşehir Lavabo Tıkanıklığı Açma  » Mutfak Banyo Lavabo Tıkanıklığı Açma

Başakşehir lavabo tıkanıklığı açma makalemizde sizlere en çok karşılaşılan sorunlara küçük dokunuşlarla değinmek istedik. Mutfaklarınızda ki lavabolar bir çok etkenden  ötürü tıkanabilmektedir. Mutfak lavabolarındaki tıkanıklıklar, donmuş yağlar ve çeşitli atıkların bir araya gelip katılaşması sonucu meydana gelmektedir. Banyo lavabolarında ise genellikle sabun ve saçlar tıkanıklığı meydana getirebilmektedir.

Lavabo tıkanıklığı ortaya çıkınca profesyonel bir tesisatçı çağrılmadan önce çeşitli yöntemler denenir. Bunlar arasında en bilineni pompadır. Ancak pompanın işe yarayıp yaramayacağı, tıkanıklığa neden olan cisimle ilgilidir. Eğer cisim donmuş bir haldeyse pompa işe yaramayacaktır. Eğer pompa çözüm getirmezse bu kez de lavabo aç adı verilen kimyasallar kullanılır. Bu kimyasallar çok sık kullanıldığında da başka sorunlar meydana gelir. En büyük sorun ise gider borularının ek yerlerinde bu sızıntısını önlemek için kullanılan contaların özelliğini kaybetmesidir. Bu contalar özelliğini kaybedince bu kez atık sular sızmaya başlar. Bu sebeple profesyonel ekiplerden lavabo tıkanıklığı açma hizmeti almak, en mantıklı yoldur. Bu ekipler, kameralı robot cihazlarla hizmet verirler. Bu cihazlar sayesinde tıkanıklığın yeri ve soruna neden olan nesne tam olarak tespit edilebilmektedir.

Başakşehir Tuvalet Tıkanıklığı Açma – Tıkanıklık Açan Firma

Basaksehir-Tuvalet-Tikanikligi-Acma

Başakşehir Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Başakşehir tuvalet tıkanıklığı açma ile ilgili makaleyi okumaktasınız. Tuvalet tıkanıklığı, eski yöntemlerle yapıldığında daha büyük sorunlara yol açabilmekteydi. Tuvalet giderlerinin tıkanıklığa sebep olan madde, henüz küçük parçalara ayrılmadan, basınçlı sulara maruz bırakılması ile gider boruların ek yerlerinden oynamasına ve su sızıntısına yol açabilmekteydi.

Özellikle tıkanıklığın tam olarak temizlenip temizlenmediği görüntülenemediği için tuvaletin tekrar tekrar tıkanması durumu olağandır. Her tıkanmada boruların kırılması ya da delinme olasılığı fazlaydı. Makine ile tıkanıklık açma işlemleri yapılmadığı içinde, tıkanıklığa ulaşmak için fayanslarınızın kırılması ile mümkün olmaktaydı. Başakşehir’ de hizmet veren firmamız, en son teknoloji ürünü cihazlarla tuvalet tıkanıklığı, tuvalet gideri tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı sorunlarınız da hasara sebep olmadan çözüm sunmaktadır. Aramanız ile servisimiz en kısa sürede adresinize gelecektir.

Tuvalet tıkanıklığı, lavabo ve banyo giderleri tıkanıklıklarında uzman ekibimiz tarafından kullanılan, alman mühendisliği ürünü cihazlarla en kısa sürede çözülmektedir. Kısalan iş süresi, fayansların ve duvarların kırılmasından dolayı çıkan tadilat masrafının önüne geçilmesi nedeniyle fiyatlar minimum seviyelere inmektedir. Uygun fiyatlı kaliteli çözümler için bizleri arayın. Tıkanıklık açma servisimiz ile en kısa zamanda mağduriyetinize son verelim.

Başakşehir Pimaş Açma – Pimaş Açan Firma

Basaksehir-Pimac-Acma-Yikama

Başakşehir Pimaş Açma Yıkama

Banyonuza, mutfağınıza zarar vermeden pimaş boruları açmak için son derece gelişmiş teknolojilerle üretilen cihazlar kullanan Başakşehir pimaş açma ekibimiz sizlere en çok karşılaşılan pimaş açma ve pimaş yıkama sorunlarına kısaca değindiler. Tabi ki bu cihazları kullanmak belli bir tecrübe ve ustalık gerektiriyor.

Tıkalı pimaş açma hizmetlerini kırmadan yerine getiren profesyonel ekiplerimiz ve cihazlarımızla tüm sorunlarınıza anında çözüm üretiyoruz. Kameralı sistemle çalışan uzman ekiplerimiz, tüm detaylarını görüntülüyor ve çözümü de bu görüntüler sonucunda sunuyor. Boru yada pimaş içine bu robotları salan profesyonel servis ekiplerimiz, tıkanıklığa neden olan bölgeyi tam olarak tespit ediyor ve gerekli müdahaleyi gerçekleştiriyor.

Pimaş açma cihazı adı verilen modern cihazlar tüm tıkanıkları açıyor. eski yöntemlerde tıkanıklıkların çoğu belirli bir gün sonra tekrarlanıyordu. Bunun nedeni görüntüleme imkanı olmadığı için yabancı maddelerin tam olarak yok olup olmadığının bilinememesi idi. Borunun içinde inşaat döneminde kalan molozların olup olmadığı da anlaşılamıyordu. Bundan dolayı da ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın borunun içi tam olarak açılamıyordu. Fakat gelişen teknoloji sayesinde sahip olduğumuz cihazlarla tıkalı boru açma ve pimaş açma işlemi çok daha güvenli ve kolay bir hale geldi. Pimaş açma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için bağlantıdan tüm makaleyi görebilirsiniz.

Başakşehir Pimaş Yıkama

Pimaş yıkama sistemindeki tıkanıklıklar günümüz koşullarında sıradan bir olay haline geldi. Pimaş içerisine atılan yabancı cisimler zamanla birikme yapar ve suyun geri taşmasına sebep olur. Pimaş tıkanıklığına bir diğer sebepte inşaat zamanında yapılan atıkların borularda kalmasıdır. Bu gibi tıkanıklıkları kendimizin açması mümkün değildir.

Uzman yardımı almak şarttır. Başakşehir pimaş yıkama işlemi şimdilerde gelişen teknoloji sayesinde kolaylıkla halledilebilir hale gelmiştir. Pimaş yıkama işlemi genellikle büyük restoranlarda ya da yeni yapılan inşaatlarda sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Pimaş yıkama sorununuzda güvenilir firmamızla her zaman yanınızdayız.

Deneyimli ekipmanlarımız ve son teknoloji makinelerimiz sayesinde artık kırılmadan kamera yardımıyla sorunlu bölge tespit edilmektedir. Daha sonra tıkalı bölge yaylı makinelerimizle özenle temizlenmektedir. İçerideki yağ kalıntıları, kireçlenme, inşaat atıklarına kadar boruya hiçbir şekilde zarar vermeden ve pratik şekilde pimaşlar temizlenir. Dikkatli kullanıldığında pimaşlar da yıkamaya gerek kalmaz. Memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Başakşehir pimaş yıkama işlerinizde günün her saatinde bir telefon kadar yakınınızdayız.

Başakşehir Petek Temizleme 

Basaksehir-Petek-Temizligi

Başakşehir Petek Temizleme

Makalemizde Başakşehir petek temizleme ile alakadar bilinmesi gerekenlere değinilmiştir. Eğer kalorifer tesisatınızın bakımını üç yıldır yaptırmadıysanız mutlaka kontrol ettirilmelidir. Bu zaman içinde peteklerin içinde kireçlenme meydana gelmiş olabilir. Bu kireçler tortulaşarak peteklerin içindeki suyun devir daim yapmasını engeller. Böyle bir sorun meydana geldiğinde kombi arızası an meselesidir.

Petekler temizlenirken kombinin eşanjörünün ve kalorifer tesisat borularının da temizliği yapılmaktadır. Temizlik işlemi kimyasal ve makine ile yapılmaktadır. İşlemde makine tesisata bağlanmakta, kimyasal ilacın sistem içinde devir daiminin yapılması sağlanmaktadır. Bu sırada tüm kireç ve tortular sökülmektedir. İşlem bittikten sonra da tesisat temiz su ile durulanır.

Ardından da koruyucu kimyasal eklenmektedir. Kombi bir süre çalıştırılır, sistemdeki hava alınır. Böylece temizlik işlemi tamamlanmış olur. Profesyonel ekiplerimiz yerden ısıtma sistemlerinde de temizlik işlemlerini güvenli bir şekilde yerine getirmektedir. Böyle bir sorunda tek yapmanız gereken Başakşehir petek temizleme firmamızı aramanız.

Başakşehir Kayıp Logar Yeri Bulma

Basaksehir-Logar-Yeri-Bulma

Başakşehir Kayıp Logar Yeri Tespiti

Başakşehir kayıp rögar bulma firması olarak yerini bilmediğiniz bina ve iş yeri logar tespitini kameralar ve dedektörler sayesinde buluyoruz. logar yerini hiç bir yeri kırmadan size gösterebiliyoruz. Üzeri ne ile kapalı olursa olsun 5 m derinliğe kadar logarların yerini buluyoruz.

Firmamız, Başakşehir logar yeri bulma her türlü ekipmanlara sahip bir firmadır. Alanında bir çok işi başarı ile tamamlamış firmamız tecrübelidir. Bu konuda yeterli tecrübeye sahip ustalardan oluşmaktadır.

Atık su gideri boru tamirlerini itina ile yapıyoruz. Özel robot makineler sayesinde tıkanıklık olan boru hatlarında tıkanıklığı açıyoruz. Avrupa’ da kullanılan teknolojiyi bire bir Başakşehir logar yeri bulma da kullanıyoruz. Kanal borularındaki görüntülemeleri yapıyoruz.
Çökme yapmış veya inşaat artığı kalan borunu tam noktasal tespitini yapabiliyoruz . Açılmayan tıkanıklığın tam olarak yerini belirtiyor, tamirini yapıyoruz.

Başakşehir su tesisatçısı ihtiyacı duyduğunuz zaman iletişim numaralarımızdan randevu talep edebilirsiniz.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 19 Ortalama: 4.2]