ESENYURT TIKANIKLIK AÇMA

Esenyurt tıkanıklık açma adlı makaleyi okumaktasınız.
Tıkanıklık açma yöntemleri hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Tıkanıklık açma işleminde kullandığımız özel cihazlarımız günümüz teknolojisinin gelişmesinden sonra en uygun ve pratik yöntem olarak bilinmektedir.

Esenyurt tıkanıklık açma merkezi olarak envanterimizde bulunan robot cihazlarımız sayesinde tıkanan giderin içinde biriken ve pis suyun gitmemesini engelleyen bütün pislikleri robot cihaz vasıtasıyla parçalar. Gitmeyen cisimleri ise içine çekerek çıkartmaktadır. Bir diğer yöntemimiz ise tıkalı olan tuvalete yeterince su verilir. Basınçlı olan su tuvaletin içinde birikim yapan pis suyu hareket ettirerek suyun basıncıyla birlikte tıkanıklık da açılmış olur. Başka bir yöntemimiz de market ve nalburlarda bulunan kimyasal açıcı ilaçlardır. Eğer kullanacak olursanız bu kimyasal maddeler cisimleri eritme özelliğine sahiptirler. Kullanacağınız bu ilacı pimaş giderine döktüğünüzde tıkalı olan sorunlu bölgeye ulaşır ve eritme özelliğini kullanarak pimaş giderinde birikim yapan cisimleri eriterek yaşadığınız tıkanıklık probleminiz açılmış olacaktır. Eğer bu yöntemlerde tıkanıklığı açmaya yetmiyorsa tıkalı pimaş hattınızı kırıp yenilemeniz gerekmektedir.

Esenyurt Tıkanıklık Açma

Esenyurt Tıkanıklık Açma

Esenyurt tıkanıklık açma olarak Esenyurt’ un ve tüm İstanbul’un çevresine profesyonel kadromuz ve robot cihazlarımızla sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Yaşadığınız tıkanıklık problemlerinize Altyapı Tesisat firmamız sizlere kesin ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Noktasal olarak su kaçağı tespiti de yapmaktayız.

Esenyurt Lavabo Tıkanıklığı Açma

Esenyurt lavabo tıkanıklığı açma hizmetlerini sunan Esenyurt Tıkanıklık Açma firmamız, tüm personeli sertifikalı, ileri teknoloji bilgisayarlı cihazlar ve görüntüleme kameraları ile yıllardır garantili hizmetler sunmaktadır. 17 yetkili personeli ve 7 servis aracıyla Esenyurt ve İstanbul’ un tüm semtlerine garantili hizmet sunmaktadır.

Lavabolar, evlerimizde en yaygın olarak kullandığımız alanlardır. Bu nedenle tıkanıklığın en sık yaşandığı alandır. Gün içerisinde lavaboya döktüğünüz yemek atıkları, yağ kalıntıları, çay posaları vb. gibi yabancı cisimler lavabo giderlerinizi zaman içerisinde tıkar.

Esenyurt lavabo tıkanıklığı ve tüm tıkanıklık problemleriniz de robot cihazı kullanmaktayız. Cihaz ucuna ince yay takarak lavabo tıkanıklığı sorununuzu daha sağlıklı tespit edebiliriz. Lakin lavabo tıkanıklığını açmamız çokta kolay olmayabilir. Bunu asıl sebebi; lavaboya döktüğünüz yemek artıkları ve yağlar nedeniyle borunun içinde birikim yaparak tıkanıklığı iyice artırır. Altyapı Tesisat firmamız önce borunun içini kontrol ederek içeride yağ olup olmadığını kameralı cihazımız ile tespit etmekteyiz. Borunun içinde bulunan yağları tespit etmemizin ardından pimaş yıkama cihazı ile borunun içini yıkarız. Yaptığımız yıkama işleminden sonra borunun içinde bulunan yağlar kesin olarak temizlenir. Böylelikle pimaş borunuz eskisi gibi tertemiz olacaktır.

Esenyurt tıkanıklık açma işlemi için tespit etmemiz gereken ana gider hattı tıkanıklığı da olabilir. Ana gider hattında bulunan tıkanıklık yalnızca tek bir daireyi ilgilendirmez. Binada yaşayan herkesi ilgilendiren konudur. Ana gider hattında yaşanılan tıkanıklık bina sakinlerini oldukça olumsuz etkilemektedir. İstanbul ve tüm çevreye hizmet veren Altyapı Tesisat firmamız yaşadığınız bütün tıkanıklık sorunlarınızı robot cihazlarımızla açmaktayız. Pimaş tıkanıklık sorununuzu açmamızın ardından kamera görüntüleme cihazımız ile son kontrolleri yaparak tıkanıklık harici pimaşta bulunan diğer sorunları da tespit ederek sizlere bildiririz. Sonrasında gereken işlemi yaparak tesisatınızı yepyeni bir şekilde sizlere teslim etmekteyiz. Esenyurt tıkanıklık açma merkezi yaşadığınız tıkanıklık sorunu ne olursa olsun mutlaka bizlerden yardım almanız sizin açınızdan daha güvenli olacaktır. Altyapı Tesisat firmamız teknolojik cihazları ve ekipmanları sayesinde sizlere her konuda yardımcı olmaktadır. Bizleri aramanız randevu almanız yeterlidir. Aynı gün içerisinde adresinize gelerek sorununuzu tespit edip onarımınızı gerçekleştirmekteyiz.
Esenyurt bölgesindeki diğer konularımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.
[three_fourth]

Esenyurt Su Tesisatçısı Esenyurt Tıkanıklık Açma Esenyurt Lavabo Tıkanıklığı Açma
Esenyurt Su Kaçağı Tespiti Row 1 col 2 content Row 1 col 3 content
Row 2 col 1 content Row 2 col 2 content Row 2 col 3 content

[/three_fourth]

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 6 Ortalama: 5]