Küçükçekmece su tesisatçısı ile yaşayabileceğiniz bütün tesisat problemlerini çözmeniz çok kolaydır. Su problemleri hem su tesisatında meydana gelmektedir hem de gider borularında meydana gelebilmektedir. Su tesisat problemlerini yaşamayı hiç kimse istemez. Çünkü herhangi bir sorundan dolayı evimizi veya iş yerimizin su basmasını istemeyiz. Bunun yanında gider boruları her zaman pis olduğu için herhangi bir tıkanıklıkta veya kaçakta bulunduğumuz mekan çok zarar görecektir. Bunun yanında eski usul çalışan su tesisatçısı her yeri kırıp dökerek masraf üstüne masraf açmaktadır.

Küçükçekmece Su Tesisatçısı

Küçükçekmece su tesisatçısı ekibimizle bu ve bunun gibi her türlü sorunun çözümünü bizim ile bulabilirsiniz. Su problemleri genellikle botu hatlarının yanlış döşenmesinden kaynaklanır. Bunu yanı sıra zamanla kullanılması ile borularda çürümeler meydana gelmektedir. Bu çürüyen yerlerde bir kaçağın olması çok doğaldır. Bizi günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Sizin sorununuz bizim sorunumuzdur. Çözümü birlikte arayalım.

Su-Tesisatcisi

Küçükçekmece Su Tesisatçısı

Küçükçekmece Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı tamiri söz konusu olduğunda, Küçükçekmece su kaçağı bulma ekibi olarak uzman personelimiz ücretsiz servis aracımız ile tamiratın yapılacağı bölgeye ulaşırlar. Su kaçak tespit ekibimiz önce tamiratın yapılmadan önce nokta atışla su kaçağını bulur ve ardından sizlere, bu noktada su kaçağı var, bilgisini verir.

Ardından tamirat yapılacak bölge mümkün olan en küçük şekilde kırılır ve tamiratı, su kaçağının büyüklüğüne göre sadece o bölgeyi kırarak tamir edilmektedir. Su kaçağı bulma cihazlarımız ile kırmadan önce yeri tespit ederiz ve tamiratı en kısa sürede gerçekleştiririz. Profesyonel olmayan firmalar tespit etmeden fayansı komple kırmakta ve sizlere masraf açmaktadır.

Oysa ki Küçükçekmece su kaçağı bulma ekibi olarak bizler yerinde kırmadan önce tespit eder sizlere “sadece bu noktada” su kaçağı bulunmaktadır diyerek bilgi veririz. Tamiratı yaptırmak o an için mümkün değilse istediğiniz zaman servisimizden bilgi alabilirsiniz.

Küçükçekmece Su Kaçağı Bulma

Küçükçekmece Su Kaçağı Bulma

Küçükçekmece su kaçağı firması yapmış olduğu işler ile siz müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için en yeni cihazlar ile çalışmalarını sürdürmektedirler. Su kaçaklarının eski yöntemler ile bulunabilmesini sağlamak masraflıdır. Su kaçağı olan yerlerin kırılması sonucunda görsel anlamda rahatsızlık verici bir görünüme yol açılacaktır. Kırılmalar, dökülmeler olmadan kameralı sistem ile yapılan onarımlar ile sizleri fazla maliyetlerden kurtarmanıza yardımcı olmaktayız.

Su Kaçağı Bulan Firma – Hemen Arayın!

Üstelik yapılan işin çok az zaman alması da bu yöntemi daha da cazip hale getiriyor. Küçükçekmece’ de uzun yıllardır hizmet vermiş olan firmamız teknolojiyi de yakinen takip ederek sistemini geliştirmekte, tüm su kaçaklarını dünya standartlarında çözebilmektedir. Her türlü soru ve sorunlarınız için 7/24 bizi arayın.

Eğer evinizdeki ya da iş yeriniz deki su kaçaklarından şikayetçiyseniz o zaman modern cihazlara sahip bir firma ile iletişime geçmeli ve bu konuda yardım almalısınız. Son zamanlarda artan taleple oluşan sektörleşme sayesinde birçok farklı su kaçağı bulma firması kurulmuş, bu sayede aradığınız firmayı bulmak sizin için o kadarda zor olmayacaktır.

Ancak güvenilir, müşteri odaklı ve deneyimli bir firma ile çalışmak size her zaman avantaj sağlayacaktır. Bu konuda İstanbul da yapmış olduğumuz çalışmalarımız ve tecrübemizle sizlere garantili ve kaliteli hizmeti vadediyoruz. Tek bir telefonunuzla gece gündüz demeden derhal bulunduğunuz lokasyona ulaşıyor ve sorununuzu ister gece ister gündüz, sessiz sedasız hallediyoruz.

Günümüz şartlarında suyun önemi tartışılmaz bir gerçektir ve tesisatımız da oluşan kaçaklarla bu yarayı daha da derinleştirmememiz ve durum farkındalığını artırmamız hepimiz adına çok daha insancıl olacaktır.

Küçükçekmece Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı açma kadınların adeta korkulu rüyası olmaya aday bir durumdur. Çünkü evin en çok kullanılan yerlerinden olan mutfak ve banyo gibi genel ihtiyaca cevap veren yerlerde bu şekilde arızaların çıkması, o alanların da kullanılmamasına yol açmaktadır. Lavabo tıkanıklıkları genellikle bir anda olmaz. Daha önceden atılan saç, kıl küçük boncuk vb. şeyler. Mutfakta ki lavabo giderlerin de yemek kalıntıları yağlar ilerleyen zamanlarda tıkanıklık yapar. Önce kendi yöntemlerimizle açmayı deneriz. Lavabo aç ya da sıcak suyu kaynatır, dökeriz boş yere zamanımızı harcadıktan sonra Küçükçekmece su tesisatçısı çağırırız.

Küçükçekmece Lavabo Tıkanıklığı Açma

Küçükçekmece Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabolarınız tıkandığında boş yere zaman harcamaya gerek yok. Personellerimiz 7/24 saat hizmetinizdedir. Son sistem ithal ettiğimiz robotlarımızla lavabonuzu hızlı ve temiz bir şekilde açıp uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Alanında uzman ve deneyimli ekiple kısa sürede belirttiğiniz adrese geliyor ve eviniz veya iş yerinizdeki, çalışma alanlarınızda ki tüm tıkanıklık açma işlerinizi kısa sürede açıyoruz. Uzun yılların verdiği deneyimi gelişen teknoloji ile destekleyerek, yaşadığınız mekanlara en az hasar vererek, yani kanal tıkanıklığının boyutuna göre kırıp dökmek gerekiyorsa onu da minimuma indirerek sorununuzu hallediyoruz.

 

Küçükçekmece Su Tesisatçısı – Altyapı Tesisat

 

Küçükçekmece Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Küçükçekmece tuvalet tıkanıklığı açma sorunu ile karşı karşıya kaldığınızda mahalle arasındaki kameralı su tesisatçısı aramamanız tavsiye olunur. Çünkü bu tesisatçılar tıkanıklık olan yeri çıplak gözle tespit etmeye çalışırlar. Bu da tuvalet gideri ve mekanınızın kırılması demektir. Bu da konutun ya da iş yerinin şantiyeye dönüşmesine neden olur. Ayrıca tuvalet tıkanıklığı açma işleminin maliyeti de yükselmektedir. Kurumsal firmalar ise son sistem cihazları kullanır ve gider borusunu görüntüleme robotları ile inceler.

Bu robotlar tıkanıklığın tam yerini güvenli olarak tespit eder ve elde ettiği görüntüleri bilgisayar ortamına aktararak müşterinin de bu tıkanıklığın nedenini görmesine yardım eder. Sonrasında bu robot özel aparatları ile tıkanıklığa neden olan yabancı cisimleri parçalayarak kanalizasyon sistemine gitmesini sağlar. Bu işlemin ardından profesyonel servis ekipleri yüksek basınçlı su ile kalan küçük parçaları da tamamen temizler. Bu sayede de sorun kalıcı bir şekilde ortadan kalkar. Mahalle arasında ki Küçükçekmece su tesisatçısı ile günlerce uğraşmak yerine bizi arayın tuvalet tıkanıklığı sorununuzu hemen ortadan kaldıralım.

Küçükçekmece Pimaş Açma

Gelişen teknoloji ile birlikte üretilmiş olan sıvı, toz ve kapsül halinde lavabo açıcı kimyasallar mevcuttur. Pimaş tıkanması öyle sıradan bir arıza değildir. Çünkü borudan geri gelen su her yeri kirletecektir ve maddi olarak büyük sıkıntılara yol açacaktır. Bunun psikolojik kısmından hiç bahsetmiyoruz. Pimaş açma tekniklerinden söz edecek olursak robotla kanal yada pimaş açma en etkili yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Kişisel çözüm metotları arasında; gidere hortum sokmaya çalışarak gider açmayı denerken kimi de pompayla gider açmayı dener.

Sonuç alınabilimesi için giderin neden tıkandığını bilmek gerekmektedir. Pompa ile gider açma her zaman mümkün olmamaktadır çünkü pimaşı tıkayan şeyin pompalandığında açılması beklenir. Fakat yağlanmadan kaynaklanan bir tıkanıklığın pompa ile açılması mümkün değildir. Bu tıkanıklığa doğrudan etki ederek dağıtmak gerekir ki pimaş açılabilsin. Bunun dışında lavabo açma veya tuvalet açma işinden hiç bir sonuç elde edilemez. Bu sebeple tıkanıklık problemlerinde çözümü üretmek yerine profesyonel ekiplere bırakmalısınız.

Yağlanmış lavabo gider borularında pimaş yıkama işlemi ile çok iyi sonuçlar elde edilebilir. Pimaşların içine dökülen yemek yağları eğim olmayan gider borularında çökme yapar. Ana borulardaki bu yağlanma bodrum katlarında su baskınlarına bile neden olur. Bazı tıkanıklıklar geçici olsa da bir süre sonra tekrarlandığını görürüz. Bunun sebebi pimaş borularının yıkanmamasından kaynaklanmaktadır. Pimaşlar yıkanmazsa sürekli tıkanıklıklar meydana gelir.

Bu gibi durumlarda uzman yardımı almak şarttır. Atık su gider borularında oluşan kireçlenme ya da inşaat zamanından kalan moloz artıkları tıkanma nedeni olabilir. Bu gibi durumlarda evinizin büyük bir tadilata girip masraflara sebep olacağını düşünüp üzülmeyin. Artık son sistem makinelerimizle kırmadan dökmeden uygun fiyatlarla pimaşlarınızı yıkıyoruz. Kameralı görüntüleme sistemleri ile tıkanıklığı önceden tespit ediyoruz ve tazyikli su ile yıkama çalışmasına girişiyoruz. Borularınız hiçbir şekilde zarar görmemektedir. Bizi günün her saatinde arayabilirsiniz.

Küçükçekmece Petek Temizleme

Küçükçekmece Petek Temizleme

Küçükçekmece Petek Temizleme

Kalorifer peteklerinizde zamanla ısınma problemleri meydana gelebilir. Bunun birçok sebebi olabilir. Sistemde oluşan hava ve su basıncı düşerse peteklerde soğuma olur. Böyle zamanlarda kombiye su takviyesi yapılması ve peteklerdeki havanın alınması yeterli olacaktır. Fakat peteklerde bölgesel ısınma var ise bu peteklerde temizlik ihtiyacı olduğuna bir işarettir. Bu gibi durumlarda uzman bir ekip çağırmalısınız.

Bu firmalar sahip oldukları modern cihazlar sayesinde hem kalorifer sistemine hem de kombinize zarar vermeden peteklerinizi temizler. Eski klasik yöntemler ile çalışan tesisatçılar ya peteklerinizin her birini sökerek temizler yada petekleri değiştirmeye kalkarlar. Ayrıca petek temizliğinde kullanılmayan kimyasal ilaçlar kullanarak sisteminize zarar da verebilirler.

Petek temizliğinde mutlaka uygun kimyasallar kullanılmalı ve temizleme işleminden sonra bu kimyasallar sistem dışına alınmalıdır.İşte bu nedenle petek temizliği, işinde uzman ve modern cihazlara sahip firmalar tarafından yapılmalıdır.

 

Küçükçekmece Su Tesisatçısı – Garantili Çözümler Üretiyoruz

 

Küçükçekmece Logar Yeri Bulma

Küçükçekmece logar yeri bulma binalar eski olabileceğinden bazı rögarların yeri bilinemeyebiliyor. Küçükçekmece logar yeri bulma ile bu sorununuza artık dur diyoruz. Böyle durumlarda rögarların yerini tespit edebilmek ve tıkalı rögar bulma için etrafta kazı yapmaya gerek duymadan teknolojinin en son tasarımıyla üretilen cihazlarla rögarın yeri tespit edilerek kaç metre derinde olduğu ortaya çıkarılıyor. Cihazlarla rögarın olduğu yer ve tıkalı olan rögar tespitini uzman ekiplerimizle yapıyoruz. Rögar tıkanıklıkları özellikle yaz aylarında kötü kokulara neden oluyor. Yer altında meydana gelen taşmalar ise çevrenin kirlenmesine ve sağlıksız bir ortamın oluşmasına yol açıyor.

Rögarların belirli aralıklarla bakımının yapılması tıkanmaya başlayan rögarların daha fazla tıkanarak sorun yaratmaması için logar açma yapılması rögarın bulunduğu yerde bulunanları ileride yaşayacakları sorunlardan kurtarıyor. Bazı rögarların bulunamaması nedeniyle çok büyük sorunlar oluşuyor ve logarlar açılamıyor. Bazı yerlerde ise rögarlar çok sık kullanıldığı için logar çukurlarının temizliğinin sık aralıklarla yapılması gerekebiliyor. Bu yüzden rögar kapağının rahatça açılacak pratiklikte yapılması ve içine girilebilecek derinlikte olması büyük önem arz ediyor. Bu gibi logar bulma işlerinizde bizi her zaman arayabilirsiniz gece gündüz demeden her zaman hizmetinizdeyiz.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 14 Ortalama: 4.9]