Sarıyer su tesisatçısı olarak uzun yıllardır bu semtte hizmet veriyoruz. Firmamız Sarıyer su tesisat servisi olarak 7/24 acil mobil araçlarımız her an göreve hazırdır.

Sarıyer su tesisatçısı kalifiye ekiplerimiz, tüm Sarıyer’in temiz ve kirli atık su hatlarını tanımakta. Ve bilgi sahibi olmaktadır. Sarıyer sıhhi tesisatçısı kanal kamerası , tıkanık açma makineleri ve su kaçağı bulma cihazları ile hem uygun fiyata hem de kaliteli işçiliği ile hizmet veriyor. İstanbul su tesisatçısı mobil servis ekiplerimiz kısa sürede adreslere ulaşabilirler.

Sarıyer Su Tesisatçısı

Sarıyer Su Tesisatçısı

Sarıyer Su Tesisatçısı

Sarıyer’in alt yapı sorunu bizimde uzun zamandır takip ettiğimiz bir durumdur. Zamanla Sarıyer’in alt yapılarında ciddi tahribatlar olmuş ve kanalizasyonları da sık sık tıkanmaya başlamışlardır. Biz bunları takip ederek size daha iyi bir hizmet sunmak için gece gündüz demeden çalışmaktayız. Sarıyer su tesisatçısı problemlerinizi artık sorun yapmaktan vazgeçin. Firmamız uzman çalışanlarımızla her zaman yanınızdadır.

Sarıyer Su Kaçağı Bulma

Sarıyer su kaçağı bulma eski yöntemlerle bulunmaya çalışılan su kaçağı tespitinde tahmini olarak kırma işlemi uygulanıyordu. Çünkü çıplak gözle su kaçağı bulma işlemi imkansızdı. Çoğu zaman kaçak, kırılan yerin çok daha farklı bir yerinde ortaya çıkabiliyordu. O zaman da yapının inşaat alanına dönmesi kaçınılmaz oluyordu. Oysaki modern yöntemler kırma işlemlerini bitirerek üstün bir hizmet anlayışını bizlere sunmaktadır. Su kaçak tespitinde kullanılan cihazlar, boruda meydana gelen çatlak ya da deliği tam olarak buluyor.

Üstelik bunu birkaç yeri kırmadan yapıyor. Hatta kaçağın olduğu bölge de kırılmıyor. Bu sayede fazladan bir maliyet ortaya çıkmıyor. Bu sebepten işlem geleneksel olarak hizmet veren tesisatçılardan çok daha uygun fiyata gerçekleştirilmiş oluyor. Sarıyer su kaçağı bulma firması olarak müşteri odaklı çalışma prensibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sarıyer Su Kaçağı Bulma

Sarıyer Su Kaçağı Bulma

Su kaçakları, evinizin zemininde veya duvarlarında bulunan ve çoğunlukla da dışarıdan görünmeyen su tesisatlarında veya pis su tesisatlarında meydana gelen çatlamalardan, aşınmalardan, tesisatın eklem kısımlarındaki sızıntılarından kaynaklanan bir sorun olarak karşımıza çıkar. Sarıyer su kaçağı tespiti ve onarımı yapan şirketimiz su kaçaklarını tespit cihazlarımızla uluslararası standartlarda kırmadan dökmeden, tesisatınızı değiştirmeden hizmet vermektedir.

Şirketimiz güvencesi ile verilen su kaçağı hizmetleri doğrultusunda, çalışan tüm personelimiz konusunda uzman ve tecrübe ile birlikte gerekli tüm eğitimleri aldıktan sonra bu hizmeti vermek için görevlendirilirler.

Ayrıca yüksek rakamlar ödeyerek aldığımız robot görüntüleme cihazları, akustik test ve dinleme cihazları ile sorunun nokta tespiti konusunda tam sonuca ulaşarak hasar vermeden ve kırmadan onarım işlemleri için gerekli tüm gelişmelerin takibi yapıldığından maliyet ve sorunun çözüme ulaşması açısından gereken zaman da en aza inmektedir. Müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir. Sarıyer su kaçağı ekibi olarak hızla soruna müdahale ederek sizlerin zarar görmesini ve yüksek maliyetlere katlanmanızı önlemeyi amaç edinerek çalışmaktayız.

Sarıyer Kameralı Su Kaçağı Tespiti Yapan Firmalar

Su kaçağı tespiti cihazları tesisat sektöründeki sorunların aşılmasında gelmiş geçmiş, üretilen en büyük öneme sahip cihazlardır. Öyle ki insanların zevklerine göre yaptırdıkları yaşam alanlarında su kaçağı olması demek, seramik, fayans, laminantın olduğu bölgelerin kırılması demektir. Kırım demek evde tadilat olması demektir ki, bu da göze alınamayacak maliyetlerin oluşması ve maddi kayıpların olması anlamına gelmektedir. Su kaçağını cihazlarla tespit etmenin en önemli yararı, kırma olayını yok etmek yada mümkün olduğunca en aza indirmektir. Her konuda olduğu gibi bu konuda da cihazın kalitesinin önemi yüksektir.

Cihazın kalitesinin yüksekliğiyle, en doğru ve en hızlı tespit edebilme hızı da doğru orantılı bir şekilde gerçekleşecektir. Firma olarak Kullandığımız cihazlar bu konuda öncü firmalar tarafından üretilmiş cihazlar olup, bu cihazların bize kazandırdığı hız ve zaman yadsınamayacak kadar yüksektir. Bu sayede su kaçağının yeri tam manasıyla tespit edilebilirken, onarımı da aynı hızla ve titizlikle yapılabilmektedir. Cihazla beraber bu cihazı kullanan ustanın deneyimi de önemli bir etken olmaktadır. Bu anlamda uzman kadromuzla istisnasız her işe garanti veriyoruz.

Sarıyer Tıkanıklık Açma

Lavabo tıkanıklığı açma denince akla nedense hep kötü görüntüler gelir. Bu tarz bir olayla karşılaşan ev hanımları hemen birbirlerini danışırlar lavabo tıkanıklığı ile ilgili ne yapmam gerekir diye akıl almalar başlar. Küçük bir tıkanma sorunu yüzünden giderlerimizi mahvettiğimizi bilmeden litrelerce açıcı olarak satılan ürünleri kullanmaya başlarız. Eğer bu şekilde açma işlemi mümkün değilse kezzap gibi zararlı asitler kullanmayı deniyoruz. Bu kadar işleme hangi boru dayanabilir? içinde bulunan yoğun kimyasallardan dolayı olan gider borularına olmaktadır.

Yapmış olduğunuz işlemlerde uygulanan müdahalelere bile dayanamayacak güçsüzleşecektir. 2-3 liraya alınan ürünler binlerce liraya mal olmasını istemiyorsanız zararın neresinden dönerseniz kardır deyip bizden yardım isteyin. Lavabom kırılır, fayanslarım sökülür diye korkmayın. Artık tıkalı lavabo borusu açma işlerimizde kırmaya dökmeye yer yok. Çok uygun fiyatlarımızla uygulatacağınız bu işlem size bir telefon kadar yakındadır. Son sistem ithal makinelerimizle kısa sürede tıkalı lavabonuzu açıyoruz. Zamanınızı ve paranızı boşa harcamayın. Bizi arayın.

Gün içerisinde en çok kullandığımız alanlardan biri tuvaletlerdir. Banyonun hijyenik ortamında yaşanabilecek tuvalet tıkanıklığı problemlerine karşı çeşitli önlemler alınmalıdır. Tuvalete atılan bez parçaları tuvalet kağıtları ya da katı atıklar tuvalet tıkanıklığına sebep olmaktadır.
Klozet tıkanıklığının oluşma nedenleri birbirinden farklı olsa da sık sık görülmektedir. Kötü kokulara ve su taşkınlarına neden olması sebebiyle tiksindirici bir durumdur.

Mikropların hızla yayılmasını sağlayarak çevrenizin ve sizin sağlığınızı olumsuz yönde etkilemektedir. Klozet tıkanıklığı durumu başınıza geldiğinizde bir uzmanı arayıp yardım almalısınız.
tuvalet tıkanıklığını açmak için evinize çağırdığınız tesisatçılar tuvaletinizin borularını ve tuvaletinizi kırarak hem sizi masrafa sokarlar hem de mekanınızı mahvederler. Bizim firmamız banyonuzu kırmadan bu işi kolayca halleder. Avrupa’ dan getirilen özel kaliteli cihazlarla klozetin içi görüntülenerek tıkanıklığın yeri tespit edilir. Kanalların tıkanması durumunda da kanal açma makineleri devreye girer ve temizlenme işi yapılır. Acil su tesisatçısı, eğitimleriyle bu aletleri sorunsuzca kullanır ve tıkanıklığı yok eder.
Klozet tıkanıklığını açmak için çağ dışı kalmış yöntemlerden uzak durup işi bilen ustalara devretmek, tıkanıklığın boyutunu arttırmamış olacak, hem de maddi açıdan da daha karlı duruma geçeceksiniz. Memnun kalma garantisini veriyoruz.

Sarıyer Pimaş Tıkanıklığı Açma

Pimaş tıkanıklığı genellikle sık kullanılan bölgelerde görülür. Bu tıkanıklığı gidermek için çok sayıda pimaş açma yöntemi kullanılır. Pimaş tıkanmalarına neden olabilen birçok faktör vardır. Örneğin; mutfakta yağlı tabaklar yıkanır ve bu tabaklardan çıkan yağlar, mutfak giderinden içeri dolar. Bu yağlar belirli bir süre sonra donarak pimaş borularının tıkanmasına neden olur. Buna sebep olan faktörlerden bir diğeri ise tuvalete atılan tuvalet kağıtları dır. Ama artık bütün bu sorunlar gelişmiş pimaş açma yöntemleriyle halledilebiliyor.

Teknolojinin günümüzde nasıl geliştiğini biliyoruz. Bu ilerleme yalnızca bilgisayarlar vs. üzerinde değil tesisat alanında da hızlı bir şekilde sürmektedir. Bu tıkanıklık durumlarında borunun ağzını tıkayan şeyin ne olduğunu anlamak için geliştirilen bu özel robotlar hem kalıcı çözümler sunarken hem de oldukça hızlı bir şekilde sonuca ulaşmanızı sağlar.

Sarıyer Pimaş Açma

Sarıyer Pimaş Açma

Pimaş yıkatma gibi bir sorunlu karşı karşıyaysanız ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız bizi arayın sizlere sahip olduğumuz uzman kadromuzla bu sorununuzdan en kısa sürede kurtulmanızı sağlayalım. Artık pimaş yıkama işlemi zor ve külfetli bir iş olmaktan çıkıyor. Her zaman kolay çözümler sağlayan Sarıyer pimaş açma firmamızla gelişmiş teknolojinin bütün ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Özellikle kaynağı bilinmeyen tıkanıklıklar tekrar tıkanma sorunu oluşturur.

Bu gibi durumlarda pimaşın görüntülenmesi ve sorunun tespit edilmesi gerekmektedir. Soru bulunduğunda ise tazyikli su ile yıkama işleminin yapılması gerekmektedir. Pimaş yıkama işlemi belli bir tecrübe ve uzmanlık gerektiren bir iş olmaktadır. Hangi noktada ne yapacağını bilmek meydana gelen sorunun çözümünde çok büyük bir adımdır. Eski yöntemle yapılan hatalı işlemlerin hepsine son vererek robotla yıkama işlemimizde sağlamış olduğumuz hizmetlerle yeni bir dönemin açılmasını sağladık.

 

 

Sarıyer Petek Temizleme

Petek temizliği uygulama olarak bireysel yolları da vardır. Ancak tam olarak randıman almanız mümkün değildir. Çünkü tesisatın içinde biriken pislikler tabaka olarak yapışıktır. Dibe çökmüştür. Tazyikli su ve diğer temizleme çabaları verimli bir temizlik sağlamayacak üstelik ortalık kirlenecek vakit kaybı yaşayacaksınız. Petek temizleme işlemini profesyonel olarak yapan firmalar bulunmaktadır. Petek temizliği nasıl yapılır? Kısaca anlatalım.

Etkin ilaç kullanımı önemli; Piyasa da çok çeşit ilaçlama sistemi vardır ancak bunun en etkilisini seçmek gerekir. Açılmış kutu ve kimyasal temizlik yazısı içermeyen sıvıları tesisatta kullandırmayınız .
Fiyatları değişkenlik gösteren çeşit çeşit petek temizleme makine sistemi vardır petek temizleme cihazı, temizleme işleminde bu aşamada devreye sokulmalıdır. Tesisat temizliği sonrası yapılacak işlemler sırasıyla; reglaj ayarlarının yapılması ve peteklerin her birinin havasının alınması en son işlem olarak ta kombiyi devreye alıp ve ısınmasını beklemek olacaktır .
Çalışacağınız firmanın yeri ve yaptığı işler çok önemli bir petek temizliği firması aynı zamanda bir cam balkon yapamaz, çilingirci olamaz en önemlisi de sabit bir yeri olmalıdır, fatura kesmelidir ve servis formu düzenlemelidir.

Sarıyer Logar Yeri Bulma – Sarıyer Logar Açma

İşlem için ilk önce kanlın giderinin sağlandığı yeri bulmak çok önemlidir. Eğer bu işlemi kendi yöntemlerimiz ile yaparsak yapacağımız işlem yanlış olur. Sadece gider kısmını bulmakla sınırlı kalır ve kapağın konulması için tekrar usta çağırmak zorunda kalırız. Eskiden her işi kendi yapmaya alışkın bireylerimiz özellikle bu tarz sorunlarda kendi çabalarını kullanması sürekli rastlanılan bir durumdur. Hatta ustayı çağırdıktan sonra bile bu işlemi yapmaya devam eder.

Oysa ki kayıp logar yeri için bu kadar uğraşmamıza ve zahmette gerek yoktur. Kırmadan ve sadece son derece ileri teknolojik makineler ile uygulanan işlemler logarların tespitini yapabiliyor.

Logar yerlerinin kaybolmasında belediyenin ve özel inşaat firmalarının payı büyüktür. Kalınlaştırılan yol ve kaldırımlar, binalar, site yapımı, rögar kapaklarının kaybolmasındaki büyük etkenlerdir. Eğer bu zamana kadar kapak koydurmadan sadece işaret yolu ile bulmayı deniyorsanız kaybolması daha kolay bir hal alabilir.
kayıp logar yeri bulma için kullandığımız cihazlar aynı zaman da kanal hattınızın üzerinden tıkanıklık tespiti yapabiliyor. Son teknoloji makinelerimiz ile alınan sinyaller ve kameralı sistemlerle rahatlıkla işlem yapmamızı sağlar. İstediğiniz şekilde koyulan kapaklar ile artık kaybolmayacak ve en ufak sorunda profesyonel ekibimizle sizlere hizmet sunacağız. Binanız eski olabilir fakat kaliteli çözümler ve uzman ekibimizle müşteri memnuniyetine önem vererek tüm sorunların önüne geçmeyi hedefleyen “SARIYER LOGAR YERİ BULMA” firmamızla hizmetinizdeyiz.

Kaynak; Su Kaçağı Tespit Servisi

 

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 54 Ortalama: 4.7]