Gaziosmanpaşa su tesisatçısı, size yakın konumlanmış olan firmamız, en hızlı hizmeti vermektedir. Su kaçağı, klozet tıkanıklıkları, lavabo tıkanıklıkları, küvet tıkanıklıkları, kombi tesisatları, petek tesisatları, gibi alanda firmamız size en hızlı, en güvenilir, en kaliteli ve en uygun hizmeti vermektedir. Firmamız eski sistem çalışan tesisatçılardan çok farklıdır. Son teknoloji makinelerle su tesisatı sorunlarına kesin çözümler bulmaktadır. Kameralı cihazlarımızla sorun önceden tespit edilir. Daha sonra uygulama yapılır.

Su-Tesisatcisi

Su Tesisatçısı

Gaziosmanpaşa Su Tesisatçısı

Gaziosmanpaşa su tesisatçısı arıyorsanız, hiç vakit kaybetmeden bize ulaşın ve hemen teknik ekiplerimizi size yönlendirelim. En çok yaşanan sorun arızanın bulunması ve bir an önce giderilmesidir. Firmamız bu konuda gelişmiş teknolojiyi kullanarak size kaliteli hizmeti vermektedir. Aynı zamanda tecrübeli teknik ekiplerimiz ile arızanızı hemen gideriyoruz. Bu gibi sorunlar artık size dert olmasın. Su tesisatçısı 7/24 her zaman yanınızdadır.

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Bulma

Gaziosmanpaşa su kaçağı bulma firmamız sizlere çağın getirdiği en son teknolojik cihazlarla arıza ve Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti, arıza büyüklüğü gibi durumları anında görüntüleyerek ve tespit ederek, çözümü gün içerisinde çözme amacıyla çalışmaktadır. İşinde uzman personelimiz, arızanın tespitini yaptıktan yani su kaçağını bulma işini yerine getirdikten sonra hemen çözüme geçmektedir.

Çözümler genel olarak su kaçağının olduğu yeri yenisi ile değiştirme şeklinde olmaktadır. Tüm bu işlemler sanılanın aksine oldukça ekonomik olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Gaziosmanpaşa su kaçağını tespit eden cihazlarımız sayesinde arızanın yerini noktasal olarak bulmakta ve müdahale hemen o yere yoğunlaşmaktadır. Böylece hem mekan sahibine, hem de çalışanlara ekstra iş yükü vermeyecektir. Maddi ve manevi kazancınız oldukça fazladır. İşinde ehil olmayan kişiler su kaçağını deneme yanılma metodu ile bulduklarından hiç istenmeyen arızalar ve maddi kayıplar çıkmaktadır. Tecrübeli firmamız tüm bunların önünde size çözüm sunmaktadır.

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Yerleşim yerlerinde yeni evlerin yapım aşamalarında su çatlakları oluşabilmektedir. Kaçakların ise fark edilmesi uzun zaman alabilmektedir. Eski binalarda görülen su kaçaklarının giderilebilmesi için Gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti servisi gibi firmalardan profesyonel bir yardım almak gerekir.

Kendi çabalarınızla yapacağınız çözümler geçici olacaktır. Geçici çözümler kullanmaktansa kalıcı çözümleri tercih etmelisiniz. Sıradan firmalar ile çalışmanız yada su tesisatçıları ev içerisinde inşaat alanlarının oluşmasına sebep olabilir.

Evinizde kırılmalar olmadan sorunun çözülmesini istiyorsanız bizimle görüşmelisiniz. Biz ekip olarak her şeyi en iyi şekilde yapmanın yanı sıra inşaat alanları da yaratmıyoruz.yaptığımız işten bahsedecek olursak. Gaziosmanpaşa su kaçağı ekibi son teknoloji ürünü kameralı cihaz ve dinleme cihazıyla nerede olursa olsun çatlak yada sızıntıyı bulup, sizin de onayınız alındıktan sonra profesyonel bir şekilde yalnızca bir delikten girilerek arıza onarılmaktadır.

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Evinizdeki su kaçakları kimi zaman alt kata kadar ulaşır. Bu durum iki daire arasında birtakım sorunlara yol açmaktadır. Özel geliştirilmiş cihazlar su tesisatı kaçaklarını noktasal olarak belirler gereksiz kırma işlemi olmadan sorun çözülür. Yasal olarak daire sahibi veya bina yönetiminin de farklı bir uygulaması yoksa kendi dairesindeki sorunu kendi karşılamak zorundadır.

 

Altyapı Tesisat – Bulamadığımız Hiçbir Su Kaçağından Ücret Talep Etmiyoruz

 

Su Kaçağı Bulan Servis

Mağdur olan daire sakini su kaçağı olan daire ilgilenmediği taktirde ilgili kurumlara şikayet edebilir ilgili kurumlar dairenin suyunu kesebilir yada su kaçağı olan daireye yaptırım uygular. Uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle kaliteli bir hizmeti alabileceğiniz firmamızı arayarak kısa sürede çözüm sağlanmasını isteyebilirsiniz.

Dilediğiniz her an hizmetinizde olan tecrübeli ekibimiz mobilize araçlarla hizmet vermeye devam etmektedir. Nerede olursanız olun bir telefonla adresinize kısa sürede gelen ekibimiz Cihazla su kaçağı tespitini başlatarak işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapacaktır. Ödeme kısmında kolaylık sunan firmamızı mutlaka arayarak konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle dilediğiniz gibi bir hizmeti alabileceğiniz firmamızı arayarak kısa sürede çözümlerin sağlanmasını izleyebilirsiniz. İstediğiniz her an hizmetinizde olan tecrübeli ekibimiz donanımlı araçlarıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Nerede olursanız olun bir telefonla adresinize kısa sürede gelen ekibimiz cihazla kırmadan su kaçağı bulma işlemlerini başlatarak işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapacaktır. Ödeme seçeneklerinde kolaylık sunan firmamızı mutlaka arayarak konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Lavabo Tıkanıklığı Açma

Gaziosmanpaşa lavabo tıkanıklığı açma işlemi bizim işimiz diyerek yola çıktığımız ve her zaman daha kaliteli işlemlerle en kalıcı çözümleri sunan hizmetlerimizden faydalanmak için numaralarımızı çevirmeniz yeterlidir.

Gaziosmanpaşa Lavabo Tıkanıklığı Açma

Gaziosmanpaşa Lavabo Tıkanıklığı Açma

Gaziosmanpaşa lavabo tıkanıklığı açma aleti olarak eski yöntemlerde kullanılan tek şey tabi ki kırma aletleri olan çekiç vb. araçlardı. Bu nedenle lavaboda oluşan sorunlarda firmayı aramak yerine sorunu kendi bildiğimiz gibi çözmeye çalışmak daha avantajlı ve istenen çok yüksek rakamlardan da kurtulmak demekti. Oysa artık bunların hiçbirine gerek kalmadan gönül rahatlığıyla arayabileceğiniz firmamız bu konuda sizlere çok daha teknolojik hizmetler vermektedir.

Gaziosmanpaşa lavabo gideri açma aleti olarak bilinen robotlar yurt dışında özel sertifikalı bir şekilde üretilmekte ve çok az firma tarafından ithal edilmektedir. O firmalardan birisi olarak ithal ettiğimiz bu cihazlarla lavabonuzun hangi noktasında olursa olsun en doğru şekilde yapılan tespitlerimizle sorunlarınızı çözüyoruz.

 

Gaziosmanpaşa Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Gaziosmanpaşa tuvalet tıkanıklığı açma gibi aklınıza takılan bütün sorularınız için 7/24 hizmet veriyoruz. Bu yüzden de bizi arayarak en doğru bilgiyi öğrenip bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firma ile var olan sorunlara çözüm getirmek, çok daha iyi ve garantili işlemlerin yapılmasını sağlamaktadır.

Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma konusunda yapılan bu yeni işlemlere artık bir telefon kadar yakınınızdayız. Tuvaletinizin hiçbir bölgesinin kırılması yada parçalanması gibi işlemlere gerek duyulmadan yapılan onarımların sağlamış olduğu kolaylıkların yanında en makul fiyatlarla yapılması da binlerce liranızın boş yere uçup gitmesini engelleyerek paranızın cebinizde kalmasını sağlar. Mekanınızın güzelliğini bozmamak artık sizin elinizde.

En profesyonel ekipmanları yurt dışından ithal ederek yapmış olduğumuz bu kaliteli hizmetler sayesinde en hızlı şekilde var olan sorunlarınıza çözüm getirerek Gaziosmanpaşa tuvalet tıkanıklığı açma konusunda en iyi şekilde işlemlerin yapılmasını sağlamak için bizleri aramanız gerektiğini unutmamanız gerekmektedir. Sorunun doğru bir şekilde tespit edilmesi yapılan işlemlerin de doğru olmasını sağlayarak daha kalıcı iyi onarımların yapılmasını sağlamaktadır. Sizde artık eski yöntemler yerine daha iyi çözümleri sunan firmaları denemek isterseniz şu anda doğru noktada olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Pimaş Açma

Pimaş, halk arasında tuvalet, küvet ve mutfaktan çıkıp kanalizasyona bağlanan boru hattının genel ismidir. Pimaş açma sistemi ise bu borularda meydana gelen tıkanıklığı açmaya yarayan kullandığımız teknoloji ürünüdür. Gaziosmanpaşa pimaş açma, kanal açma ve pis su gider açma makineleri diye de bilinirler. Tuvalete atılan kağıtlar bir müddet sonra tuvaleti veya lavaboyu tıkar ve bu tıkanıklık banyo giderinden pis sular gelene kadar fark edilemez. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle bu sektör de gelişmeye başlamıştır.

Gaziosmanpaşa pimaş açma cihazları yurt dışında üretilir ve bizim gibi tesisat firmaları tarafından Türkiye’de de kullanılmaktadır. Bu makineler tıkalı olan bölgenizdeki pimaştan içeri gönderilir. Gaziosmanpaşa pimaş açma makinesi tıkalı olan boruda ki peçete ve bez gibi yabancı maddeleri vakumlayarak dışarı çıkarır. Katı maddeleri de parçalayarak kanalizasyona gönderir ve bu işlem sonucunda da cihaz görevini tamamlayarak tıkalı olan bölgenin açılmasını sağlamaktadır. Bu işlem sonucunda evinizin ve iş yerinizin hiçbir bölümüne zarar verilmemektedir.

Gaziosmanpaşa Pimaş Yıkama

Gaziosmanpaşa Pimaş Yıkama

Gaziosmanpaşa pimaş yıkama işlemleri ile bütün pimaş yıkama işlemlerinizi hallediyoruz. Bazı tesisat firmaları halen eski yöntemler ile çalışmaktadır. Bu yöntem de tıkanıklığın giderilmesi ve pimaş açma işleminin yapılabilmesi için duvarın veya fayansların kırılması gerekmektedir. Eski yöntemde su giderindeki tıkanıklığa kırma işlemi yapmadan ulaşmak mümkün değildir.

Pimaş Yıkama & Pimaş Açma Hizmetleri

Ayrıca bu yöntem fazladan tadilat giderleri olarak kişilerin ceplerini daha fazla yakmaktadır. Ayrıca banyoların veya mutfakların inşaat alanına dönmesi söz konusudur. Bu yüzden eski yöntemler ile lavabo pimaşlarının açılmasını tercih etmeyiniz. Diğer yandan pompalama işlemi ile pimaşta oluşan tıkanıklığın giderilmesi çalışılmaktadır.

Bu işlem daha fazla soruna yol açmaktadır. Pimaş içindeki tıkanıklık daha derin noktalara taşınmakta ve bir süre sonra o noktada pimaşın tıkanmasına sebep olmaktadır. Ayrıca eski yöntemle kırma işlemi yapılarak tıkanıklığa ulaşılması ve buradaki pimaşın değiştirilmesi gibi işlemlerde tercih etmeyiniz. Bu yüzden tuvalet veya lavabo pimaş tıkanıklarında tercih edilmesi gereken yöntem kameralı robotlar ve detektörler ile açılan tıkanıklık işlemi olması gerekmektedir.

Yağ, kalıntı, kireçlenme veya inşaat atıkları olunca pimaş tıkanıklığı açma işlemleri yeterli olmamaktadır. Bu yüzden tıkanıklık açma işleminden sonra pimaş yıkama işlemine geçilir. Böylelikle kısa bir süre içerisinde tıkanıklık kesin olarak giderilecek ve tuvaletinizin veya lavabonuzun inşaat alanına dönmesine gerek kalmayacaktır. Pimaş yıkama işlerinizi firmamız özenle ve itinayla çalışmaktadır.

Gaziosmanpaşa Petek Temizleme

Gaziosmanpaşa petek temizliği denince kimimizin aklına sadece kombinin temizliğinin de yapıldığı gelmektedir. Şunu belirtmek gerekir ki; petek ve tesisat temizliği ayrı bir işlemdir, kombi bakımı ayrı bir işlemdir. Petek tesisat bakımı yapıldığında kalorifer tesisatında ki borular, petekler temizlenmiş olur. Kombi bakımı ise; kombinin içinin açılarak . bölümlerin tek tek temizliğinin, bakımının yapılması anlamına gelmektedir. Kalorifer petek bakımı, kalorifer tesisat bakımı aynı anlama gelmekte olup buna benzer eş anlamlı bir çok hizmet vardır.

Gaziosmanpaşa Petek Temizleme

Gaziosmanpaşa Petek Temizleme

Peteklerin ve tesisat bakımının genel itibari ile ısınamama problemleri yaşandığında yaptırma gereği duyulmaktadır. Oysa ki bu aşamaya gelmeden bakım ve temizlik yapılmış olsa, bu zaman zarfı içerisinde enerji kaybı önlenecek, maksimum verimde sistemin çalışması sağlanacaktır.

Periyodik bir petek temizleme ile tesisatın ve kombinin ömrü uzar ve yüksek performansta çalışması sağlanır. Periyodik olarak bakım yapıldığında, tasarruf sağlanmış olup kalorifer tesisatının da sağlıklı çalışması amaçlanmaktadır.

Gaziosmanpaşa Logar Bulma

Gaziosmanpaşa logar yeri bulma, binaların kullanımından ve logarların temizlenmemesinden kaynaklanan logar dolma ve taşma olaylarında logarın açılıp temizlenmesi gerekir. Ama çoğu zaman logar yeri unutulmuştur yada üstü kapatılmıştır. Dolayısıyla bulunması gerekir.

Bu durumda özel dedektör ile yer bulma cihazı devreye girer. Logar yer tespiti, logar bulma, kayıp logar yer tespiti, gizli logar bulma, kayıp logar kapağı bulma üzeri toprakla kapatılmış binaların önünde bulunan lağım çukuru (logar kapağı) tespitlerini dedektörlü sinyal gönderen kameralar yardımı ile bulmanız size zamandan ve maddi açıdan kolaylık sağlayacaktır.

Borunun güzergahı izleyerek logara doğru ilerleyen görüntülü cihazlar kanalizasyon hattı boyunca ilerler. Yerini bilmediğiniz logarın içine girerek yukarıya doğru sinyal göndermeye başlar. Gönderilen bu sinyalin aynı frekans ayarında yer tespit özel dedektörleri sayesinde gizlenen logarın kapağı bulunmuş olur. Bu sayede hem siz yorulmazsınız hemde fazladan kaba taslak zemin kırılmamış olur. Logar tıkanıklığı açma artık dert olmasın. Bu gibi sorunlarda bizi arayıp iletişime geçebilirsiniz.

 

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 4 Ortalama: 4.5]