Esenler Su Tesisatçısı

Esenler su tesisatçısı olarak kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti hizmetini de ekleyerek müşterilerimize yenilikçi hizmet vermekteyiz.

Esenler Kameralı Su Tesisatçısı

Esenler kameralı su tesisatçısı, su arızası hizmeti ile uzun yıllardan bu yana kaliteden ödün vermeden sağladığımız hizmet Esenler su tesisatı sektörüne hiç bir yeri kırmadan su kaçağı tespiti yapmayı da ekleyerek çok farklı çözümler ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Esenler Su Kaçağı Tespiti

Evinizde iş yerinizde su kaçağı, su arızası sıkıntısı ile karşılaştığınızda eskisi gibi artık dert etmenize gerek yok. Eski sistem yöntemleri de kullanmanıza da gerek kalmadı. Firmamız yurt dışından özel olarak getirmiş olduğu son teknoloji cihazlar ile noktasal olarak su kaçağı tespiti, su arızası tespiti yapmaktadır.

Eski dönemlerde bir su kaçağını bulmak için bir çok yer kırılır ve su kaçağı veya su arızası nereden oluşmuş araştırılırdı ve defalarca hayal kırıklığına uğrar ve sıkıntı büyüdükçe büyür ve gerçekten çok baş ağrıtan bir hal alırdı. Artık son teknoloji cihazlarımız ile su kaçağını tespit ediyor ve gerekli müdahaleyi anında yapıyoruz. Bize günün her saatinde ulaşabilirsiniz. Su tesisatı sorunlarınızı dert etmeyin bizi arayın size her zaman yardımcı olalım.

Esenler Su Kaçağı Bulma

Esenler su kaçağı bulma ekibi olarak, su kaçağı bulma konusunda uzman desteğine ihtiyacınız olduğunda, Esenler su kaçağı bulma firmamızdan bu desteği isteyebilirsiniz. Bizde son teknoloji cihazlar ile sizi maddiyat ve zaman yönünden karlı hale getirir. Su kaçağı, işinde uzman personelimiz ve makinelerimiz sayesinde korkulacak bir durum olmaktan çıkmıştır. Esenler su kaçağında masrafsız yer tespiti ve kaçağın olduğu yerde yapılacak ufak bir onarım işlemi ile sorunlarınız çözüme kavuşur. Eski usul tesisatçılardan medet umarak karşılaşmış olduğunuz gereksiz masraflara son vermek için kurumsal firmamızın uzman desteğine başvurmalısınız.

Esenler Su Kaçağı Bulan Firma

Esenler su kaçağı tespit çalışmaları kısa bir süre öncesine kadar oldukça zor yapılıyordu. Özellikle gizli kaçak olarak bildiğimiz, gözle görülmeyen sorunlar oldukça can sıkıcıdır. Esenler su kaçağı ekibi olarak bu sorununuza bir çözüm getiriyoruz. Firmamızla iletişime geçer geçmez, derhal bir ekip bulunduğunuz yere yönlendirilir. Son derece gelişmiş ürünler ile tespit çalışmalarına başlanır. Sızıntı olan yerdeki ses farklı bir frekansta çıkar, bu sesleri insan kulağı ile algılamak zordur. Bunun için tasarlanan kulaklığa sahip ekibimiz sorunun yerini tespit eder ve hemen onarım çalışmalarına başlanır. Gördüğünüz gibi bu işlemler eski yöntemler gibi kırıp dökmeden gerçekleşir. Maliyeti de oldukça ucuzdur, zamanınızdan ve bütçenizden tasarruf sağlar. Esenler su kaçağı bulan firma olarak yılların verdiği tecrübe ile 7/24 yanınızdayız.

 

 

Altyapı Tesisat olarak bulamadığımız hiçbir su kaçağından ücret talep etmiyoruz.

Esenler Su Kaçağı Bulma

Esenler Su Kaçağı Bulma

Uzman personel ve gelişmiş cihazlarla problemli bölgeyi kırmadan su kaçağı tespitini yapan kurumsal firmamız, müşteri mağduriyetini önlemek amacıyla 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veren firmalar, akustik dinleme, kamerayla görüntüleme ve termografik görüntü alma cihazları ile kaçak tespitini gerçekleştirmektedir.

Sonrasında da sadece bir delikten arızalı bölgenin tamirini gerçekleştiriyor. Gelişen teknoloji ve değişen şartlar,su kaçağı konusunu bir sektör haline getirmiştir. Sektörün uzmanları su kaçağı olduğunda öncelikle iyi bir araştırma yapılmasını tavsiye ediyor. Alanında uzman profesyonel ekiplerle tüm tesisat işlerini güvenli bir şekilde yerine getiren kurumsal firmamız, siz müşterilerine en üstün hizmeti sunuyor. Su kaçağı hem bina sahibini hem de komşularını rahatsız eder. Ehil olmayan kişiler tarafından yapılan kaçak tespitlerinde de fayans ve duvarlar tamamen kırılır. Bu da yüklü bir masraf anlamına gelmektedir. Oysa bu konuda uzmanlaşmış firmamız teknoloji ile üretilen cihazlarla mükemmel bir hizmet sunmaktadır.

Esenler Tıkanıklık Açma

Eskiden kamerasız açılan Esenler tıkanıklık açmaların çoğu 15-20 gün sonra tekrar tıkanırdı. Nedeni açtığımız boruda ufak tefek kalıntılar kalabiliyordu. Tabi kamera sistemimiz olmadığı için boruda pislik kalmış mı?

Boru neden tıkanmış içerisinde yağlanma var mı? veya borunun içerisinde tahta veya inşaat zamanından kalma pislik mi var göremiyorduk. Ama şimdi açılan tıkanıklığı borunun içerisine gönderdiğimiz kamera ile görebiliyoruz. İşi körü körüne yapmadan nerede pislik kalmış o noktaya tekrar makineyi gönderiyoruz. Doğal olarak kamera olmadan yapılan iş tamamen doğru yapıldı mı bilinemiyor.

Kamera sisteminin önemi de buradan geliyor. Bu şekilde profesyonel bir çalışmayla tıkanıklık probleminden kurtuluyorsunuz. Üstelikte iş sonunda kameramız ile tıkanıklığın giderilip giderilmediğini ekibimiz görsel olarak size gösteriyor. Sorununuz çözüme kavuşturulmadan mekandan ekibimiz ayrılmıyor. Özetle zor problemleri çözüme kavuşturmak bizim işimiz. İmkansız iş yoktur sadece zaman alır. Her türlü tıkanıklık açma işleriniz için bize güvenebilirsiniz.

Esenler Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Esenler tuvalet tıkanıklığı açma işlemleri için günümüzde en çok karşılaştığımız durumların başında gelir. Günlük hayatta önemsiz diye attığımız bir tane peçete bile zamanla tuvaletin tıkanmasına ve başımıza dert açmasına sebep olur. Bu nedenle Esenler tuvalet tıkanıklığı açma işlemiyle hemen müdahale edilmesi sağlıklı bir biçim de önüne geçilmesi gerekir. Tabi ki bu işlem doğru firmalar ile yapıldığında kırma dökme tadilat olmadan kısa sürede açılır.

Eski yöntemlerin tercih edilmesiyle bir anda tuvaletinizi ilk yapıldığı gün gibi her taraf kırılmış, inşaat pisliği içerisinde bulmanız hiç de uzak bir ihtimal değildir. Bu tarz işlemlerin hem son derece uğraştırıcı olması hem de maliyetli olması bir değişimin oluşmasına zemin hazırlamıştır ve artık tuvalet tıkanıklığı açma konusunda yurt dışından ithal ettiğimiz kameralı robotlar bize giderin içerisinde olup biten her konuda oldukça net ve hatasız tespitler yapılmasını sağlar.

Robotların kameraları sayesinde tespitlerden olumlu sonuç alırız. Bu sayede tuvaletiniz de yada tamamen alakasız noktalarda bir zarar verilmeden noktasal olarak belirlenen sorunun üzerinde çalışılır. Kalıcı çözümlerin 1 numaralı adresi 7/24 her durum da ulaşabileceğiniz tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerin de bizleri arayabilirsiniz.

Esenler Pimaş Açma

Esenler pimaş giderlerindeki tıkanıklıklar zaman içinde kullanım hatasından da kaynaklanabilmektedir. Pimaşa atılan kimi cisimler zamanla birikir. Pimaş tıkanıklığının bir diğer sebebi de, pimaş yapılırken inşaat malzemesinin pimaşın içinde kalmasıdır.

Pimaşa sıkışan bazı maddeler suyun gitmesine engel olur ve bu da tıkanıklığa sebep olacaktır. Tıkalı pimaş açmak bugünlerde gelişmiş teknoloji sayesinde basitçe çözülebilen bir problem olmuştur. Pimaş giderlerinin yabancı atıklardan yada başka birtakım nedenlerden dolayı tıkanması durumunda bu cihazlardan yardım alıyoruz. Pimaş açma İşinde güvenilir firmaların deneyimli cihazları ve son teknoloji cihazlar sayesinde artık kırmadan kamera ile sorunlu bölge tespit ediliyor. Böylece sadece tıkalı bölge onarılır ve tadilat durumu oluşmadan sorun çözülür. Bu şekilde hiçbir ekstra zahmet çıkarmadan ve pratik şekilde gider açılır.siz de böyle bir sorunla karşılaşırsanız çözüm çok basit. Sadece bizi aramanız yeterli.

Esenler Pimaş Yıkama

Mutfak banyo gibi ortak kullanım alanlarının çok olduğu yerlerde zamanla su borularında aşınmalar ve pimaş borularında tıkanmalar görülür. Çoğu zaman bu tıkanmalar sadece tıkanıklıkla kalmaz. Kireç, yağ kalıntıları inşaat zamanında kalan kalıntılar giderin zamanla tamamen tıkanmasına ve mekanınıza zarar vermeye başlar. Bu gibi tıkanıklıkları kendiniz açmanız mümkün değildir pimaşın yıkanması gerekmektedir.

Esenler Pimaş Yıkama

Esenler Pimaş Yıkama

Uzman yardım artık size bir telefon kadar yakın. Son sistem ithal makinelerimizle pimaşın içindeki tıkanıklığa neden olan şeyi kamera ve görüntüleme sistemimizle tespit ediyoruz. Ardından robotlarla tıkanıklığı giderip tazyikli su ile yıkama işlemine başlıyoruz. Esenler pimaş yıkama işleminde pimaşınıza kesinlikle hiç bir şekilde zarar verilmiyor.

Pimaş yıkandıktan sonra eskisinden daha yeni bir halde size teslim ediyor ve uygun fiyatlarla sorununuzu gideriyoruz. Ufak bir pimaş yıkanmamasından ne olur demeyin. Bu gibi sorunlar komşunuza bile zarar vererek su kaçağına neden olur. Uygun fiyatlarla yıkamanız yapılır. Az paradan kaçıp binlerce lira vermek zorunda kalmayın. Bizi arayın uzman kadromuzla yanınızda olalım.

Esenler Petek Temizleme

Peteklerin düzenli aralıklarla temizlenmesi önemlidir. Şebeke sularının kireçli olmasından ve radyatörlerin metal malzemeden üretilmesinden kaynaklanan pislik ve tortular zamanla çamurlaşır. Bu da radyatörün kireçlenerek ısınma sorunları çıkarmasına neden olur.

Esenler petek temizleme ile ilgili olarak birden fazla seçenek bulunur. Bu yöntemlerden birisi radyatörlerin tek tek sökülüp temizlenmesidir. Ancak petekler yerinden söküldüğünde radyatörün içine oksijen gider. Bu da içinde paslanmayı artırır. Bu nedenle bu yol sağlıklı bir yol değildir.

Kimyasal maddeler,petek temizliğini çok daha güvenli bir şekilde gerçekleştirir. Özel olarak geliştirilen temizleme solüsyonları peteklerin içinde gönderilir ve bu kimyasal sıvı belli bir süre kalorifer tesisatının içinde kalır. Sonra peteklerin içinde bulunan tortu ya da kireç tamamen sökülür. Ancak kireç ve tortunun dışarı atılması gerekir. Bunun içinde özel makineler geliştirilmiştir.bu makineler vasıtasıyla dibe çöken tortular tamamen temizlenerek sistem rahatlatılır ve yenilenmiş olur.

Esenler Logar Yeri Bulma

Esenler logar yeri bulma firmamız, su tesisat kaçakları ve tıkalı pis su giderleri açma konusunda olduğu gibi teknolojinin verdiği imkanları değerlendirerek size daha iyi hizmet vermek amacıyla dış hatlarda üstü toprak, beton, mermer ve benzeri zemin kaplamalarından dolayı kaybolmuş veya zamanla yerleri unutulmuş olan logar (rögar) atık su, temiz su ve bilinmeyen boru hatlarının nerede olduklarını teknolojik cihazlarla kameralı makinelerle noktasal tespit hizmetini de en iyi şekilde size sunmaktadır.

Siz müşterilerimiz rögar (logar) veya boru yerlerini unuttunuz veya daha sonradan aldığınız bina ve dairenizin pis su gider hatlarını ve rögar yerlerinin projelerini kaybettiyseniz hiç sorun etmeden bize ulaşarak bu ve buna benzer sorunları sizin için ortadan kaldıralım. Son sistem cihazlar ve senelerin getirdiği deneyimli ekiplerimizle logar yeri bulma sorununu birlikte halledelim. 7/24 saat bize ulaşabilirsiniz.

[three_fourth]

Avcılar Tuvalet Tıkanıklığı AçmaEsenyurt Lavabo Tıkanıklığı AçmaBeylikdüzü Su Kaçağı Bulma
Esenyurt Su Kaçağı TespitiAvcılar Su TesisatçısıBakırköy Su Tesisatçısı
Başakşehir Su TesisatçısıBayrampaşa Su TesisatçısıBeşiktaş Su Tesisatçısı

[/three_fourth]

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 34 Ortalama: 5]