Beşiktaş su tesisatçısı sektöründe hizmet veren firmamız 2008 yılından bu yana sizler için en iyisini arzuladı.

Günlük kullanım için gerekli olan suların, devir daim işlemleri için gerekli olan tesisata su tesisatı denir.

Beşiktaş Su Tesisatçısı Hizmetleri

İnsan yaşamı için zorunlu olan temiz suyun temini ve kirli suyun tahliyesi içinse sıhhi su tesisatı tanımı kullanılır. Su tesisatı için gerekli olan malzemeler ise su borularından ve sayaçlarından oluşmaktadır. Tesisatın bağlanması ve yerleştirilmesi için gerekli olan şey ise iyi bir malzeme ve kaliteli bir ustadan geçmektedir.

Sıhhi tesisatın kaynakları iki türlü oluşmaktadır. Birincisi temiz su işleri için ikincisi ise kullanılan pis sular için. Devir daim işlerinin gerçekleşmesi su tesisatına bağlıdır. Kullanılan tesisat boruları temiz su borularının olduğu bölümlerde doğrudan doğruya dairelerin beslenen kolonlarından akmamaktadır. Genellikle zeminlerde oluşur. Hidrofor denilen bir sistem yardımı ile yeterli basınç sağlandığı zaman temiz suyun dairelere gitmesi sağlanır. Bunların yanı sıra su tesisatı, evin çoğu su ile ilgili bölümünde ki akışı sağlamaktadır.

Tüm yapıların tesisat işlerinin bulunduğu yerlerde öncelikle temizlik işlerinin yapılması şarttır. Daha sonra inşaat bünyesinde gerçekleşecek olan tesisat döşeme işleminin mutlaka kaba inşaatın bitimi ile döşeme işlemine başlanır. Bu aşamada ilk öncelikli olarak kirli ve temiz su tesisatının yapılmasına başlanır. Daha sonra ise diğer işlemler yapılır. Beşiktaş su tesisat hizmetleri adlı makalemizde konu hakkında daha derin bilgiye sahip olabilirsiniz.

Beşiktaş Su Tesisatçısı

Su tesisatının bazı durumlarda kaçaklara neden olduğu bilinmektedir. Bu su kaçakları tesisatın yanlış döşenmesinden veya inşaat halinde iken temiz bir iş çıkarılmamasından kaynaklanır. Bu gibi su tesisatı işlerinizde her zaman yanınızdayız. Saat kaç olursa olsun firmamız her zaman hizmetinizdedir. Su tesisatı işleri hafife alınabilecek bir iş değildir. O yüzden her zaman yanınızdayız.

Uygun fiyatlarla tüm sorunlarınıza kırmadan dökmeden çözüm buluyoruz. Sorununuz sorunumuzdur mantığıyla her zaman yanınızdayız. Su kaçağıyla ilgili bir durumla karşılaşınca, sorunlara kesin çözümler ararız. Her şeyden önce evimizde sürecek çalışmaların kısa bir sürede olup bitmesini ve rahat bir şekilde işlerimizi halletmek isteriz. Bu nedenle su kaçağı bulma gibi zor problemleri uzman ekipler ile çözüme kavuşturan kurumsal firmalar karşılayacaktır.

Cihazla su kaçağı tespiti işlemini yapan kurumsal firmalar sorunlarınıza kısa sürede kalıcı şekilde çözümler sunar. Kırıp dökmeden su kaçakları tespit edilirken paranız da cebinizde kalır. Özel olarak yurt dışında tasarlanıp yapılan elektromanyetik cihazlar ile akustik ses dinleme cihazları kısa sürede sorunları ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Böyle bir durumda cihazla su kaçağı bulma işlemi yapan kurumsal firmamızı aramanız sizleri olası sorunlardan uzak tutarak hem nakit olarak hem de vakit olarak artıda kalmanıza olanak sağlar. Uzman kadrolarımız yanınıza geldiği zaman gerekli cihazlar ile kısa sürede çalışmalarını başlatır ve sonuca ulaştırır. Üstelik işlem sonunda takdim ettiğimiz garanti belgemiz de, Beşiktaş su kaçağı bulma firması olarak, bu işte ne kadar iddialı olduğumuzun en büyük kanıtıdır.

Beşiktaş Su Kaçağı

Beşiktaş su kaçağı ekibi olarak, evlerde, iş yerlerinde meydana gelen su kaçaklarını günümüz teknolojisinde çok kolay bir şekilde tespit edebilmekteyiz. Kaçak su tespiti için kullanılan modern cihazlar, temiz su tesisatlarındaki şikayetleri de güvenli bir şekilde buluyor. Evimde su kaçağı var dediğiniz noktada ilk akla gelen en yakın tesisatçıya başvurmak olabilir.

Buralardan hizmet aldığınızda su kaçağını bulmak için banyonun, mutfağın ya da parkelerin kırılması gerekebilir. Çünkü su kaçağını ya da su sızıntısını çıplak gözle tespit etmek mümkün değildir. İşte tam da bu noktada sizlere vermiş olduğumuz hizmetin pratikliğinden söz etmemiz gerekecek. Bahsettiğimiz modern cihazlar ve kamera sistemi bizi, gözümüzün görebildiğinden öteye, sızıntı ya da kaçağın tam olarak bulunduğu bölgeye götürmektedir. Böylece kaçak bölgede açılacak tek bir delikle onarım işlemi de tamamlanmış olacaktır. Pazar dahil 7 gün 24 saat Beşiktaş’ta uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş su kaçağı tespiti, su kaçağı oluşumu, tesisat kaynaklı olabileceği gibi kullanıcı hatasından, zamana bağlı korozyondan da olabilir. Tesisat firması olarak su kaçağı sorunu ile her gün karşılaşmaktayız. Su kaçağı ofiste, evde, kamu binasında oluşabilmekte ve su kaçağı pis su gider hattında, temiz suda hattında, kalorifer tesisatında olabilmektedir. Sizinki su kaçak çeşitlerinden hangisi olursa olsun su kaçağını cihazla tespit etmek gereklidir.

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için Avrupa teknolojisi Türkiye’ ye getirilerek sizlere bu cihazlarla hizmet vermekteyiz. Bu cihazlar sayesinde evinizde bir tahribata neden olmadan hizmeti tamamlamaktayız.

 

Beşiktaş Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklıkları ciddiyetle ve çözülmesi gereken bir sorundur. Kameralı robotla lavabo açma işlemi yapıldığında sorunsuz bir şekilde tıkanıklık açılacaktır. Çünkü bu robotlar, tıkanıklığa neden olan cismi parçalayarak yok eder. Bu işlem yapılırken önce kameralı cihazlarla gider borusunun içi incelenir ve soruna neden olan cisim belirlenir.

Beşiktaş Lavabo Tıkanıklığı Açma

Beşiktaş Lavabo Tıkanıklığı Açma

Tıkanıklık açma işleminden sonra görüntüleme cihazları ile tekrar kontrol edilir. Bu işlem, gider borusu tam olarak temizleninceye kadar devam eder. Sonrasında da yüksek basınçlı aletle gider borusu temizlenir. Bazen de gider borularında çökmeler meydana gelir.

 

Bu durumda borunun değiştirilmesi gerekir. Ancak tıkanıklığın çökmeden mi yoksa cisimden mi olduğunun anlaşılabilmesi için kameralı elektronik cihazlar kullanılmalıdır. Çıplak gözle gider borusunun içi incelenemeyeceği için geleneksel yöntemlerle çalışan tesisatçıların bu çökmeleri anlaması imkansızdır. Bazen de atık su tesisatlarının içinde inşaattan kalma beton parçaları olabilmektedir. Böyle bir nedenden dolayı tıkanıklık olduğunda lavabo açıcılar asla açma işleminin yerine geçmez.

Beşiktaş Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Kırmadan Beşiktaş tuvalet tıkanıklığı açma yöntemi gelişmiş robotlarla artık çok kolay. Klozetin içine kaçırdığınız koku gidericileri çıkarmak için saatlerce uğraşmanıza gerek kalmadı. Klozet tıkanıklığı açmak için sakın sürekli sifona basmayın. Tıkanan klozetin borusundan sular geri taşmaya başlar.

Artık sizin için problem olan pis su gider tıkanıklıkları sorunuzu en uygun ve en kısa zamanda çözüme ulaştırıyoruz. Yaptırırken özen gösterdiğiniz seramiklerinizi kırdırmanıza lüzum yok. Kırmadan tıkalı tuvaletinizi açıp tıkanmaya sebep maddeleri gidere gönderiyor ya da çekip alıyoruz. Tuvaletlerde sık yaşanan tıkanıklık olaylarının sebepleri hatalı kullanımıdır.

Wc tıkanıklığı gözünüzü korkutmasın kanal açma makineleri ile tadilat gerektirmeden borunuzu değiştirme zahmeti göstermeden tıkalı tuvalet açma tekniğimiz ile sizleri çözüme kavuşturuyoruz ve zaman harcamanıza sebep olmadan mutluluğa kavuşturuyoruz.
Bilinçsizce atılan tuvalet kağıtları gider borularınızın tıkanmasına yol açabilir.

Beşiktaş Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Beşiktaş Tuvalet Tıkanıklığı Açma

İnşaat sırasında borunun içine atıkların kaçması yada zamanla borunun kireçlenme yapmasında bu soruna neden olabilir. Klozet veya alaturka tuvalet fark etmez tuvalet açma servisimiz en kötü tıkanmaları bile kökünden temizler alır. Tuvaletinizi temizlerken içine bir şey kaçırabilirsiniz ama biz onu gider borularını kırmadan açabiliyoruz.

Tuvaletin deliğine kaçan yabancı maddeler dirsek veya es denilen bölgede takılır kalır. Üzerine birde tuvalet kağıdı eklenince tuvaletten suyun taşmaması için bir sebep yoktur. Sizlere ekonomik çözümler sunan tuvalet açan ustalar hızlı ve pratiktir. Çözümsüz kalmayın bize telefon açın size en yakın tuvalet açıcı ustamız kısa sürede sizin de mekanınızda olsun. Tuvalet tıkanıklığı açma dediğimizde aklımıza pis su ve kötü kokular gelir.
Tesisattaki pis su giderinin temizlenmesi çok daha zahmetli bir iştir.

Tuvalet tıkanıklığı tuvalete atılan yabancı maddelerin boru içinde birikerek tıkanmasıyla görüntü kirliliği ve hoş olmayan kokulara sebebiyet verir.
Uzman ekiplerimiz tıkanıklık oluşmuş bölgeyi özel kameralı cihazlarımız yardımıyla kırmadan açmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açma cihazları pratik ve temiz sonuç vermekle birlikte sizleri doğru biçimde yönlendirir.

Kamera yardımıyla tıkalı bölge tespit edilerek borunun içindeki atık maddeyi parçalayarak hiçbir kırılma yapılmadan işlem gerçekleştirilir.
Tuvalet lavabo açıcı gibi kimyasal ürünlerle her zaman geçici çözüm sağlanır. Bu tür ürünleri kullanmak tuvalet tıkanıklığı açma konusunda canınızı sıkabilecek sonuçlar doğurur.
Doğru adres olan firmamız sizi bu yükten kurtararak oluşabilecek tüm sorunları asgariye indirmektedir.

Beşiktaş Pimaş Açma

Tıkanıklık deyince aklımıza, tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı gelir. Gider borularında kullanılan borular pimaş adı verilen borulardır. Genel olarak bu boruların tıkanma durumunda Beşiktaş pimaş açma işlemi uygulanır. Zamanla çeşitli sebeplerden dolayı tıkanmalar oluşur.

Beşiktaş Pimaş Açma

Beşiktaş Pimaş Açma

Bu tür tıkanıklıklarda ilk akla gelen pompa kullanmaktır. Fakat pompa, insan gücü ile açma işlemi yapmaktadır ve çoğunlukla bu güç yeterli olmayacaktır. Hatta pompa ile uğraşıldığında sorun daha da kronik bir hale gelebilir. Bazen çeşitli kimyasal maddeler de kullanırsınız ancak bu kimyasalların da açamayacağı tıkanıklıklar olabilir.

Bu konuda yapılacak işlem bellidir; sorun daha da büyümeden modern cihazlarla hizmet veren firmalara başvurmak. Bu firmalar gelişmiş cihazları kullanarak tüm sorunları kısa bir zaman içinde ortadan kaldırmaktadır. Her konunun bir uzmanı olduğu gibi tıkanıklık konusunun da uzmanı bizleriz. Sorun sizi alt etmeden profesyonel destek alırsanız, hem çok daha kısa sürede, hem de en kısa zamanda problem çözülecektir.

Beşiktaş Pimaş Yıkama

Pimaş yıkama işlemi için önce giderler yapılan kameralı görüntülemeler sayesinde pimaş giderini tıkayan sorunu çözüme kavuşturuyoruz. Belirlenen bölgelere ulaşmak için cihazların ucundaki kalın hortumlar devreye girerek boruların içinde hızlı bir şekilde dönerek tıkanan bölgeye doğru ilerlemektedir. Bu işlem sırasında kesinlikle hiçbir bölgeye zarar verilmez. Yıkanması gereken pimaş yıkama işlemleri her zaman çok fazla uğraştıran tespit edilmesi zor sorunlardan biridir. Her hattın bağlantı noktası bulunan pimaşların kanala kadar olan boruların hangi noktasında sorun oluştuğunu bulmak uzmanlık isteyen bir iştir.

Eski yöntemlerle tıkanan pimaşları açıp daha sonra yıkamak zor bir işti. Önce mekanınız ardından borular kırılarak haftalarca sorunun çözülmesini bekleyerek boşa vakit geçirilirdi. Gözünüz gibi baktığınız bu kırma işlemleri ile harabeden farkı kalmadığı zaman üzülmekten başka çarenin olmadığını düşünürüz. Artık sıkıntı ve üzüntü yapmayın. Son sistem makinelerimizle 7/24 saat yanınızdayız.

Yaptığımız her işlemde oluşan sorununuzu kendi sorunumuzmuş gibi benimseyip en kaliteli cihazlarla eskisinden daha da sağlıklı pimaş borularına sahip olarak uzun bir dönem pimaş yıkama gibi işlemlerle uğraşmanızı engelliyoruz. Bunun için yapmanız gereken numaramızı çevirmektir.

Beşiktaş Petek Temizleme

Beşiktaş petek temizleme işlemini radyatörleri sökmeden tesisat temizliği makinemiz ve kimyasal ilaçlar ile yapıyoruz. Peteklerin içerisinde oluşmuş olan tortu, çamur, kireç vb. kirli tabakaları temizleyerek radyatörlerin daha verimli şekilde ısı vermesini sağlamış oluruz.

Beşiktaş Petek Temizleme

Beşiktaş Petek Temizleme

Peteklerin içerisindeki pislik ancak tesisat temizleme kimyasalları ile çözülüp temizlenebilir. Sadece kombi suyu boşaltılıp doldurulmakla veya petekler sökülüp su ile çalkalamak yöntemi ile tortu kirlilik tamamıyla giderilemez. Zira peteklerin sökülüp, çalkalanıp tekrar yerine takılması oldukça zahmetli bir iştir. Piyasada bu şekilde çalışan bir çok usta ve firma bulunmaktadır.

Ayrıca antifriz ve benzer kimyasallar kullanarak petek temizliği yapan kişiler petek temizliğini yapamadığı gibi kombinize de zarar vermektedirler. Bu nedenle petek temizleme ve tesisat temizleme işlemi yaptırmak istiyorsanız piyasada işi bilmeyen ustalar ve firmalardan kaçınmalısınız. Bunlara dikkat etmenizi, verdikleri vaatlere ve fiyatlara aldanmamanızı öneririz.

Beşiktaş Logar Açma – Logar Bulma

Logar tıkanıklığı işleminden önce yapılması gereken meydana gelen sorunun hangi noktalara kadar etkili olduğunu bulmak ve ona göre en doğru şekilde onarıma başlamak olmalıdır. Çünkü meydana gelen logar tıkanması hemen kendini göstermez.

Beşiktaş Logar Yeri Bulma

Beşiktaş Logar Yeri Bulma

Gösterse bile biz pek anlayamayız. Bütün gider noktaların attığınız maddeler pis sular logara gitmeyerek borularınız da birikerek ne zaman gider noktalarına gelir o zaman bir tıkanma ile karşıya olduğunuzu anlarsınız. Üstelik geçen bu zaman diliminde döktüğünüz bütün sular ya binanızın temeline zararlar vererek suyun çekilmesi sağlar akacağı her noktalardan sızarak yan binaların bodrumlarına kadar sızabilmektedir.

Bu nedenle tıkalı logar tıkanıklığı işleminde önce yapılması gereken tıkalı olan noktanın tespitleri ve en doğru noktadan onarıma başlayarak meydana gelen tıkanıklığın evlerinizi taşmasını engellemek olmalıdır. Bu konuda firmamızın sağlamış olduğu hizmetler ile artık tıkalı logar açma ve tıkalı logar yeri bulma işlemlerinde çok daha farklı yöntemler uygulanıp kullanılan dedektörler ile hiç bir noktayı kırmadan yada parçalamadan yüzeysel olarak meydana gelen bütün problemlerin tespitleri yapılmaktadır.

Tıkalı logar açma işlemlerinde yüzeyde gezdirilen bu cihazlar ile meydana gelen tıkanıklığın verilen sinyaller ile noktasal olarak bulunmasından sonra o noktadan içeri sokulan cihazlar yardımı ile bütün tıkanıklığı gerekli şekilde giderilmesi sağlanmaktadır. Kanalınız da yapılan saatler kırma işlemleri yada tıkanıklığı giderilmesi için illaki gider borularına ulaşmak gibi bir gerek olmadan en doğru en profesyonel ekipmanlarla sorunların giderilmesi ile daha iyi çözümler sunulmaktadır.

Sizde tıkalı logar açma işlemlerinde kanaldan başlayarak evinize kadar taşan kırma işlemlerinin hiçbirine yer vermek istemiyorsanız bizleri aramanız yeterli olmaktadır. 7/24 saat hizmetinizdeyiz.
Kaynak : Kameralı Su Tesisatçısı

https://www.altyapitesisat.com/

[three_fourth]

Avcılar Tuvalet Tıkanıklığı AçmaEsenyurt Su Kaçağı TespitiBeylikdüzü Su Kaçağı Bulma
Esenyurt Lavabo Tıkanıklığı AçmaGüngören Su TesisatçısıKadıköy Su Tesisatçısı
Kağıthane Su TesisatçısıKartal Su TesisatçısıKüçükçekmece Su Tesisatçısı

[/three_fourth]

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 70 Ortalama: 4.8]