Su sızıntısı nasıl önlenir adlı makaleyi sizin için derledik. Zaman zaman evlerde, işyerlerinde su sızıntısı durumları ile karşılaşırız.

Evlerde temiz su gider yollarını ve pis su gider hatlarını oluşturan su tesisat borularında zaman zaman su tesisat borularının kurulumu yapılırken yanlış işlemlerin (Su tesisat borularında sahte malların kullanılması, boruları iç içe tutan contaların yamuk veya yanlış takılması, su tesisat borularının hammaddesi olan plastiklerde kırık, çatlak veya deliklerin olması) yapılması yüzünden ve evlerde su tesisat borularının geçmiş olduğu yerlerde çöküntülerin oluşması gibi nedenlerden dolayı su sızıntıları meydana gelebilmektedir. Bu su sızıntıları başımıza büyük işler açmaktadır.

Su Sızıntısı Nasıl Önlenir

Su Sızıntısı Nasıl Önlenir

Ufak gibi görünen bu sorun zamanla daha çok büyür ve canımızı sıkmaya başlar. Bu gibi sorunları çıplak gözle görmek imkansızdır. Çünkü su tesisat boruları kurulumu yapılırken duvarların içinden veya fayansların altından geçirilerek yapılmıştır. Bu da herhangi bir su sızıntısı durumunda duruma müdahale etmemizi ve oluşan sızıntıyı engellememizi engeller. Bu yüzden kendi imkanlarımız ile engelleyemediğimiz su sızıntılarını çözüme kavuşturmak adına dalında uzman olan personellerden yardım almak gerekmektedir.

Peki Su Sızıntısı Nasıl Önlenir? – Altyapı Tesisat

Biz bu konuda uzman firma olarak her zaman yanınızdayız. uzman olan personellerimiz üstün modern teknolojik cihazlar kullanır ve bizim kendi imkanlarımız ile ulaşamadığımız su tesisat borularına bu teknolojik aletleri kullanarak ulaşır ve evdeki su tesisatı sızıntısı önler. Firmamız uzman ekipleri evdeki su tesisat sızıntısını önlemek adına akustik ses dinleme, termal görüntü alma ve elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazlarını kullanır. Bu cihazları sorunsuz bir şekilde kullanmak içinde özel eğitimler almışlardır.

Su Sızıntısı Nasıl Önlenir?

Kurumsal firmamızın uzman ekipler su tesisat sızıntısını önlemek adına önce elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazını kullanır ve bu cihaz yardımı ile su tesisat borularının geçiş noktalarını belirler. Daha sonra pimaş gider hatlarında oluşan sızıntılar için termal görüntü alma cihazı ve temiz su hatlarında meydana gelen sızıntı için de akustik ses dinleme cihazını kullanır. Bu cihazlar yardımı ile su tesisat sistemlerinde sızıntıların odak noktaları bulunur ve sızıntının olduğu tesisat borularına ulaşılır.

Bu sayede her yerin kırılıp dökülmesine gerek kalmadan kısa sürede halledilir. Sızıntıların oluştuğu tesisat boruları tamir edilerek veya değiştirilerek sızıntılar önlenir ve sizlere sorun yaratan faktörler ortadan kaldırılır. Uzman ekiplerimiz iş bitiminde sizlere iş sözleşmesi ve garanti belgesini sunarak işlemlere son verir. Ve sizin aklınızda bir soru işareti bırakmadan yanınızdan ayrılırlar.

Altyapı Tesisat olarak müşterilerimize çözüm odaklı yaklaşıyoruz. Ve bulamadığımız hiç bir su sızıntısından ücret talep etmiyoruz.

Sizde su sızıntı problemi yaşıyorsanız ve su sızıntısı nasıl önlenir bilmiyorsanız firmamızla iletişime geçerek profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 208 Ortalama: 5]