Artık eski tesisatlarınızdan kurtulmanın ve yeni modern sisteme uygun tesisatlar ile evinize değer katmanın bedeli hiç de ağır değil. Bahçelievler su tesisatçısı ile bütün iç mekân tesisatlarını kolayca değiştirebilir, evinizi rüya gibi bir mekâna zahmetsizce dönüştürebilirsiniz.

Bahçelievler Su Tesisatçısı

Banyonuzun kapısını her açışınızda evinize yayılan huzur rastlantı olabilir mi? Hiç sanmıyoruz, tesisatları kıymetli kılan bileşimdeki malzemeler kadar içine katılan teknik ve tecrübedir. Bazı sıhhi tesisatlarda özel bir teknik hüküm sürer. Toplu konut ve bireysel daire mekanik ( kalorifer, doğal gaz, sıhhi ) tesisatçı projesine uygun makine mühendisleri refakatinde standartlara uygun çalışılır, teknik tadilat projesi ile tüm testler yapıldıktan sonra yetkiliye teslim edilir, tarafımızdan yapılan tüm mekanik tesisatlar işçilik hatalarına karşılık firma garantisindedir.

Bahçelievler Su Tesisatçısı

Bahçelievler Su Tesisatçısı

“ Siz değişime hazırsanız biz daima buradayız. “ Acil Su Tesisatçısı

Bahçelievler Su Kaçağı Bulma

Bahçelievler su kaçağı bulma ekibi olarak, genel merkezimizin Bahçelievler’ de olması sebebiyle, buradaki en eski ve köklü firmalardan biriyiz. Uzun zamandır su kaçağı bulma konusunda yapmış olduğumuz çalışmalar ve garantili servisimiz sayesinde adımızdan sıkça söz ettirdik.şu anda bu satırları okuyorsanız, biliyoruz ki su kaçağıyla ilgili bir sıkıntınız var. Yaptığımız işi biraz açalım öyleyse. Kurumsal firmamızın uzman ekipleri su kaçağı bulmak adına gelişmiş teknolojik aletleri kullanır.

Bu teknolojik aletleri yaptıkları işlemlerde kullanmamızın sebebi ise işlemleri hem hızlı şekilde bitirmek hem sorunsuz bir şekilde yani su tesisat borularına ulaşmak için, kırmadan ve parçalamadan halletmek hem de sizlere maddi ve manevi masrafların çıkmasını engellemek amacı ile kullanılır. Bu şekilde yapılan işlemler sayesinde ekibimiz su kaçağı bulma işlemini sorunsuz bir şekilde çözüme kavuşturur ve kaçakları önce tespit eder daha sonra onarımını sağlar. Su kaçağı bulma ile ilgili her türlü sorununuzda telefonla bize ulaşabilir 7 gün 24 saat bilgi alabilirsiniz.

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti

Kameralı sistem, boru ve tesisat bulma cihazları, akustik ses dinleme cihazları ve kamera görüntü alma cihazları bir su kaçağı için kullanılan teknolojik aletlerdir. Bu teknolojik aletler günümüz dünyasında son nokta olmakta ve bizlere su kaçağı sorunlarının çözülmesinde önemli kolaylıklar sağlamaktadır. Su kaçakları evlerimizde veya iş yerlerimizde meydana gelen sorunlardır. Tabi ki bu sorunun da bir çözümü var. Teknolojinin gücünü ve Bahçelievler su kaçağı bulma ekibinin tecrübesini birleştirdiğimizde mutlak sonuç kaçınılmazdır.

İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet veren firmamız sizlere kaliteli ve ucuz bir su kaçağı tespiti hizmeti sunmaktadır. Su kaçağı olsun, su sızıntısı olsun kırmadan, delmeden evinizi kirletmeden bu hizmeti tamamlayıp siz müşterilerimize evinizi temiz bir şekilde teslim etmekteyiz. Su tesisatı ve su kaçağı bulma konusunda iddialı firmalara en sık sorulan sorulardan biri de su kaçağının kırılmadan bulunup bulunamayacağıdır. Bu işi profesyonel firmalar sadece cihaz ile su kaçağı bulma yöntemini izledikleri için bir çoğunun vereceği cevap evet olacaktır. Artık kırmadan su kaçağı bulma, cihazlarla kolay bir hale gelmiştir.

 

Su Kaçağı Tespit Servisi – Yaptığımız Tüm Onarımlar 1 Yıl Garantilidir.

 

Teknolojinin hızla gelişmesine paralel, su kaçağı bulma cihazlarının alternatifler sunması sonucu ” KIRMADAN SU KAÇAĞI ” bulunabilmektedir. Su kaçağının olduğu giderleri kameralı sistemle görüntüleyerek, tespit yapılmaktadır. Temiz su borularında ise su kaçak tespiti yine elektronik cihazlarla yapılmaktadır. Sorun tespit edildikten sonra boruların tamir edilmesi için gereken çalışma aynı anda yapılmaktadır.

Lavabolar en çok kullanılan alanlardan birisidir. Bu sebeple sık kullanım nedeniyle sürekli tıkanma problemi ile karşı karşıya gelinmektedir. Böyle zamanlarda kimyasal maddeler ile çözüm bulunsa da öyle durumlar olur ki, uzman tesisatçılara başvurmak ve profesyonel destek almak yapılacak en doğru iştir. Böylelikle hem kısa zaman içerisinde hem de minimum masraf ile sorununuz çözülecektir. Mutfak giderinizde su yavaş gidiyor ya da hiç gitmiyorsa, tıkanıklık sorununuz var demektir. Böyle sorunlarla karşı karşıya kaldığınızda lavabo açan kimyasallar kullanabilirsiniz. Bu yöntemle basit tıkanıklıklar geçici olarak açılabilir. Kimyasalın sonuç vermediği durumlarda ise mutlaka uzman desteğine ihtiyaç duyacaksınız. Uzman ekipler de en son teknoloji ile tasarlanmış cihazları kullanmaktadır. Gelişen teknolojiyi de yakinen takip eden firmamız, her türlü tıkanıklık probleminizde kameralı cihazlar yardımıyla sorununuzu çözmektedir.

Bahçelievler Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı, lavabo gibi sorunlarınız modern cihazlarla bir defaya mahsus kalıcı çözüm. Aynı problem için defalarca tesisatçıya para ödemek yerine bir kere yaptırıp binlerce lira kar edin. Paranızı bir defa harcayın, defalarca değil. Tuvalet tıkanıklığı gerçekten zorlu durumlara yol açan başlıca problemlerdendir. Üstelik tuvalet tıkanıklığı açmaya çalışırken yapılan hatalar giderinizin ek yerinden oynamasına veya delinmesine, bu sebeple su kaçağı gibi büyük bir sorunun ortaya çıkmasına neden olur. Tuvalet tıkanıklığı ve klozet tıkanıklığı tesisatın, gider borularınızın düzgün döşenmemiş olması ve yanlış kullanımlardan dolayı oluşmaktadır.

Tesisatın döşenme esnasında fazla dirsek kullanılması ve yatay döşenmiş boruların gereğinden uzun olması tıkanıklığa sebebiyet verebilmektedir. Fazla dirsek kullanılan tesisatlarda, tıkanıklığı açma çalışmalarınız sırasında ek yerlerinin oynaması ve su sızıntısı gibi daha büyük sorunlara yol açması olasıdır. Bu yüzdendir ki, bu tür problemlerde yapmanız gereken ilk iş, işinde deneyimli bir firmaya başvurmaktır. Bir günlük problemi daha da büyük sorunlara dönüştürmeyin, bizi arayın. Kanal içi görüntüleme cihazları ile giderinizde ki tıkanıklığın yerini ve sebeplerini bularak uygun işlemler uzman ekibimiz tarafından yapılarak kısa sürede çözülmektedir. Bu cihazlar da sorunu kısa bir süre içinde ortaya çıkarmaktadır. Tespit işleminin akabinde hemen çözüm için yapım aşaması başlamaktadır.

Bahçelievler Pimaş Açma

Pimaş tıkanıklığı evimizde iş yerimizde zaman zaman karşılaşabileceğimiz sorunların başında geliyor. tuvaletlerden atılan bez parçaları, tuvalet kağıtları ile lavabolardan atılan cisimler, yemek artıkları gider hattında tıkanmalara yol açar. Zamanla yağlanma, çamurlaşma ve kireçlenme gibi sorunlar zor durumda bırakabilir.

Uzman bir firmadan yardım almanız bu gibi sorunların büyümeden giderilmesini sağlayacaktır. Alışıldık yöntemler ile pimaş tıkanıklığı açmak oldukça zahmetli oluyordu. Eski tip tesisatçılar tıkanıklığın yerini nasıl kaynaklandığını bilmeksizin tamirata başlardı. Bu işlemler sırasıyla pimaş hattınızın yeniden sökülmesine yeni bir hat döşemeye kadar gidiyordu. Bu sırada oluşan farklı hasarlar ise işin başka bir boyutunu oluşturuyordu. Kırılan duvarlar, sökülüp takılan fayanslar günlerce evinizde inşaat havası yaratıyordu. Bu durum sizi huzursuz etmenin yanı sıra maddi olarak da oldukça külfetliydi. Günümüzde uygulanan Kırmadan robot teknolojisi ile birlikte bu tür sorunlar artık tarih oldu. Pimaş açıcı özel cihazlarımız ile tıkanıklık problemlerinize kalıcı çözümler getiriyoruz. Kaynağı ne olursa olsun pimaş tıkanıklığı konusunda yeterli tecrübeye sahip firmamız uzman kadrosuyla yanınızda olacaktır.

Bahçelievler Pimaş Açma

Bahçelievler Pimaş Açma

Pimaş yıkama işlemi yağlanmış ve yağdan dolayı kireç tutmuş borular veya inşaat kalıntıları için uygulanır. Kireç tutan boruların özellikle kıl, tüy gibi maddeleri daha yoğun tutucu özelliğinden dolayı daha sık tıkanmalar yaşanır. Yaşanan bu tıkanmalar sonucu doğru çözüm uygulanmazsa en ufak bir darbede borunuzun hasar görmesi çok daha kolay bir hal almaktadır. Bu sebeple pimaş yıkama işlemi yaptırdığınızda borunuzun yağlanıp yağlanmadığını kontrol ettirin. Pimaş yıkama işleminde yağlanmış tabaka basınçlı suyla temizlenerek borunun içinin tamamen temizlenmesi sağlanır. Bu sayede pimaş borusunun yeniden tıkanma olasılığı düşer ve sizin yeniden uğraşma olasılığınız düşer.

Yaşanılacak en büyük sorunlardan biri olan tıkanmalarla gereksiz yere uğraşmak istemiyorsanız basınçlı sular ile pimaş yıkama işlemi çok kısa süren bir zaman içinde firmamıza açtırabilirsiniz. Üstelik bunun için çok fazla paralar ayırmanıza gerek kalmadan oldukça az bir işlem ücretiyle firmamız tarafından yaptırabilirsiniz. Tıkanıklık açma gibi pimaş yıkama işlemini de çok kolay bir hale getiren son sistem cihazlarımız ile sizde rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz.

Bahçelievler Petek Temizleme

Petek temizliği yapmaktaki en büyük amaç, peteklerin içinde oluşan ve ısınma problemlerine neden olan kireç ve tortuların yok edilmesidir. Petekler ısıtmıyorsa, ya hava ya da tortu vardır. Petekte hava varsa, havasının alınması gerekmektedir. Peki Petekte ki havayı nasıl alıyoruz? Peteklerin yan kısmında bulunan hava alma aparatının tornavida ile açılması gerekir. Eğer ilk açıldığında su geliyorsa petekte hava yok demektir.

Bahçelievler Petek Temizleme

Bahçelievler Petek Temizleme

Vida çevrildiğinde su gelmiyorsa o zaman içinde hava var demektir. Buradan su gelene kadar açık bırakırız. Havası alınan peteğin ısınmaya başlaması gerekir. Eğer ısınmıyorsa o zaman içinde tortu vardır. Bu tortunun temizliğinin yapılması için de iyi bir araştırma yapılması gerekmektedir. Sektördeki bazı firmalar, petek temizliği yaptıklarını söyleyerek kalorifer sistemine koruyucu kimyasal doldurmaktadır. Bu kimyasallar tortu ve kireci söker ancak sistemden dışarı atamaz. Çözülen tortu ve kireç peteklerin alt kısmına iner ve orada kalır. Bu da belli bir süre sonra ısıtma sorununun tekrarlanmasına neden olur. Bu nedenle uzman personel ve kaliteli malzemelerle hizmet veren firmaların tercih edilmesi önerilmektedir. Bu aşamada vermiş olduğumuz kaliteli ve garantili hizmeti sizlere önermekte fayda görüyoruz. 7 gün 24 saat bizleri arayabilirsiniz.

Bahçelievler Logar Yeri Bulma

Yerini bilmediğiniz bina veya iş yeri logar tespitini kamera ve dedektörler sayesinde buluyoruz. Rögar yerini hiçbir yeri kırmadan kesin olarak size gösterebiliyoruz .Üzeri ne ile kapalı olursa olsun 5 metre derinliğe kadar logarın yerini buluyoruz. Firmamız sektöründe her türlü ekipmana ve tecrübeli çalışana sahip firmaları arasındadır. Ayrıca boru hattınızın nereden geçtiğini atık su borularınızın güzergahını size gösterebiliyoruz. Logar Açma hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bağlantıya gidebilirsiniz.

Bahçelievler Logar Yeri Bulma

Bahçelievler Logar Yeri Bulma

Alanında birçok işi başarıyla tamamlamış firmamız tecrübeli ve bu konuda yeterli tecrübeye sahip ustalardan oluşmaktadır. Atık su gider boru tamirlerini yapıyoruz. Özel robotlar sayesinde tıkanıklık olan boru hatlarında tıkanıklığı açıyoruz.

Açılmayan tıkanıklığın tam olarak yerini belirliyor ve tamirini yapıyoruz. Avrupa’ da kullanılan teknolojiyi birebir Türkiye`de kullanıyoruz. Kanal borularında ki görüntülemeleri yapıyoruz. Çökme yapmış veya inşaat artığı kalan borunun tam noktasal tespitini yapabiliyoruz. Kapalı logarlarınızın yerini bulamıyorsanız bizi arayın hemen bulalım.

[three_fourth]

Esenyurt Lavabo Tıkanıklığı AçmaBeylikdüzü Su Kaçağı BulmaAvcılar Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Esenyurt Su Kaçağı TespitiKağıthane Su TesisatçısıKartal Su Tesisatçısı
Küçükçekmece Su TesisatçısıMaltepe Su TesisatçısıPendik Su Tesisatçısı

[/three_fourth]

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 68 Ortalama: 4.9]