Pendik bölgesinin en gelişmiş su tesisatçısı olarak kurmuş olduğumuz tesisat ekibiyle sizlere anında tesisat hizmeti veriyoruz. Her biri alanında uzman olan çalışanlarımız siz müşterilerimizin yaşadığı bütün su tesisatı arızalarına kalıcı sonuç üretiyor. Uzun zamandır su tesisatı sektöründe aktif olarak hizmet sunan firmamız müşteri memnuniyetine değer veren eski bir firmadır.

Pendik Su Tesisatçısı

Tesisat sorunlarını anında gideren firmamız dairenizin neresinde olursa olsun tıkanmalara, su kaçaklarına ve buna benzer sıkıntılara garantili çözüm üreten bir numaralı Pendik su tesisatçısı.

Pendik Su Tesisatçısı

Pendik Su Tesisatçısı

Profesyonel ekipmanlarımız ile buna benzer problemleri anında çözen Pendik Su Tesisatçısı şirketimizin yaptığı işlemler kalitelidir. Firmamız ile çalışma ayrıcalığını sizlerin de yaşaması bize büyük mutluluk yaşatacak ve hizmet anlayışımızda yeni ufuklar açacaktır. Firmamız gece gündüz demeden her zaman hizmetinizdedir.

Pendik Su Tesisatçısı – Bulamadığımız hiçbir su kaçağından ücret talep etmiyoruz.

 

Pendik Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı günümüzde bir çok binada olduğu gibi Pendik semtinde de görülmekte olan büyük önem taşır hale gelen bir sorundur. Bu sorun birçok yapısal yerde karşımıza çıkmaktadır. Pendik su kaçağı bulma ekibi olarak sorunu boruların zaman içerisinde aşınmasına veya tesisatın bir sebepten dolayı zarar görmesine bağlıyoruz. Suyun nereden sızdığını çıplak gözle görmek veya tahmin ederek bulunması imkansız, gereksiz şekilde yorucu ve çok daha masraflı olmaktadır.

Çünkü, su kaçağıyla oluşan su bir yerde durmaz, sıva altından yol bularak ilerlemektedir. Bulunan kaçak veya sızıntı kirlilik oluşturmadan, kırmadan alanında uzman ekip tarafından tamir edilmektedir. Sizler de Pendik’ te oturuyor ve su kaçağı konusunda problem yaşıyorsanız bölgede bulunan Pendik su kaçağı bulma ekibimizle iletişime geçerek sorununuzu çözebilirsiniz. Böylece büyük bir inşaat kirliliğinden ve yüklü miktarda masraftan da kurtulmuş olacaksınız. Sorununuz Firmamıza ulaştığında, uzman ekibimiz tüm teknolojik ekipmanı ile derhal sizlere sevk edilmekte ve en hızlı şekilde probleminizin çözülmesi sağlanmaktadır.

Kurumsal firmamızın yan şubesi olan Pendik su kaçağı tespiti ve onarım şubesi malikanelerinizde, evlerinizde, iş yerinizde veya bahçelerinizde meydana gelen su kaçaklarını tespit etmek ve onarımını yapmak amacıyla sizlere teknolojinin gücünü ve uzman kadromuzun tecrübesini getirmektedir. Bu teknolojik güç sayesinde eskiden olduğu gibi, sıradan tesisatçıların yaptığı gibi su tesisatlarında meydana gelen kaçakları kırma veya parçalama ile bulmuyoruz.

 

Pendik Su Tesisatçısı – Su kaçağı tespiti onarımlarınızı garantili olarak yapıyoruz.

 

Pendik Su Kaçağı Bulan Firma

Biz teknolojinin imkanlarından yararlanarak su kaçaklarının ana kaynağını tespit ediyor ve onarımı da ona göre yapıyoruz. Yaptığımız işlemler sırasında asla evlerinize, iş yerlerinize veya bahçelerinize zarar vermez, su tesisatlarınız da karşılaşabileceğiniz yeni bir soruna sebebiyet vermeyiz. Profesyonel ekibimiz yaptıkları işleri bitirdikten sonra sizlere yaptıkları işleri anlatan bir iş sözleşmesi vermektedir. Ayrıca garanti belgesi de vermekteyiz.

Pendik Su Kaçağı Bulma

Pendik Su Kaçağı Bulma

Kameralı su kaçağı tespiti eski alışıldık yöntemlerin dışında, kırma işlemini olmaksızın, direk gözle tespit imkanı sağlamaktadır. Bu durum maddi zararların önüne geçmekle kalmayıp, zamandan da tasarruf sağlamaktadır. Ekiplerimizin tamamında bulunan Bilgisayarlı, kameralı görüntüleme cihazları kaçağın en doğru ve güvenilir şekilde tespitine olanak verir.

Termal kameralı dedektör cihazları ve dinleme yoluyla tespit yapmaya imkan sağlayan bilgisayarlı akustik dedektör cihazları da kullandığımız aletler arasındadır. Tüm ekiplerimizde son teknoloji , bilgisayarlı, dinlemeli, termal dedektörler bulunmakta ve ustalıkla kullanılmaktadır. Su kaçağı tespitlerinde doğru araç gereç kullanımının önemi, işlemin en az kirlilikle en doğru sonuca ulaşılmasında tabi ki çok etkilidir. Doğru su kaçağı tespiti, doğru araç gereç kullanımı ile artık çok kolay. Sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Hemen Bİze Ulaşın!

Lavabo açmak artık bir sorun haline gelmesin. Lavabo tıkanıklıkları günümüzün yoğun telaşı içinde büyük bir dert haline geldi. Halbuki kolay çözümler üretmek yerine hayatımızı zorlaştırıp zamanımızı boş yere harcıyoruz. Kendi geleneksel lavabo aç pompa gibi yöntemlerimizi denedikten sonra elimiz korka korka telefona gidiyor. Eskiden olsa gelen tesisatçılar mekanınızı inşaat alanına çevirir ve sizi haftalarca bu eziyete katlanmanızı sağlarlardı. Şimdi ise kameralı son sistem robotlarla sizlere kısa sürede çözüm getirilmektedir. Hem de gayet hızlı çözümler alacağınız işlemler yapılmaktadır.

Lavabo tıkanıklığı açma işleminde özellikle sorun olan bölüm önce robot makineler ile bakılarak tespit edilir. Ve böylece kesinlikle başka yerlere zarar vermeden kısa sürede sorunlara ulaşılır. Bu işlemde gerekli tazyikli sularda yaparak borulardaki pislikler de temizlenmektedir. Firmamız garantilidir ve kesin çözümler sağlar. Zaten firmamızla iletişime geçtiğinizde çalışma koşullarımızı öğrenecek ve ne kadar dikkatli çalıştığımızı anlayacaksınız.

Günümüz koşullarında tuvalet tıkanıklığı büyük bir sorun haline gelmektedir. Çünkü tuvalet tıkanıklığında kendi koşullarımızla açma çabasına girişiriz. Tuvalet açılmadığında ise daha büyük bir sorunla karşılaşır ve hemen ara sokaktaki tesisatçıya korkarak gideriz. Bu gibi durumlarda ara sokaklardaki tesisatçıya gitmeden hemen bizi arayın.

Çünkü eski sistem tesisatçılar sorunu çıplak gözle görmediği için tuvaletinizi ve borularınızı kırmak isteyecektir. Buna kesinlikle izin vermeyin. Biz hiçbir şekilde kırma dökme yapmadan WC nizi kısa sürede açıyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle her alanda olduğu gibi bu alanda da üretilen makinelerle çözüme rahatlıkla ulaşılmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açma cihazı ile sorununuz kısa süre içinde halledilmektedir hem de hiçbir yer kırıp dökülmeden.

Hemen Arayabilirsiniz!

Pendik Su Tesisatçısı – Açamadığımız hiçbir tıkanıklık işleminden ücret talep etmiyoruz.

Tuvalet borusuna bu cihazın ucunda bağlı olan mekanizma sokulur, bu mekanizma tıkanıklığın olduğu yerde ki tuvalet kağıdı vb gibi maddeleri kendine sararak tıkanıklığın giderilmesini sağlar.

Boru tıkanıklığı açma konusunda robotla kırmadan son teknoloji ile tıkalı olan tuvalet borusu, lavabo borusu tıkanıklığını açıyoruz. Kullandığımız teknikle hiçbir yer kirlenmeden garantili bir şekilde gider tıkanıklığını açıyoruz. Lavabo gideri veya mutfak gideri fark etmeksizin her türlü boru tıkanıklığını sorunsuz bir şekilde kırmadan açıyoruz.

eski usül de tadilat yaparak borulardaki tıkanıklığı açtırdığınız da yüksek ücretler ödeyerek sıkıntınız giderilirdi. Fakat artık bu işi yapan robot makineler var. Bu cihazlarla sizlere tadilattan daha ucuza hizmet vermiş oluyoruz. Tıkanan tuvalet borularını hiçbir yeri kırmadan kanal açma makineleri sayesinde açıyoruz.

Tuvaletin es dediğimiz bölgesinde meydana gelen tıkanmadan dolayı oluşan daralmaları açıyoruz. Tuvaletin giderinden atılan bez veya katı atık maddeler borunun ek parçalarına takılır ve tam tıkanmaya sebep olur. Fayanslar kırılmadan bu borulardaki tıkanmaları açıyoruz. Kırmak, parçalamak yok. Kameralı robotik cihazlarımızla bu sorununuzu zahmetsiz şekilde çözüyoruz.

Lavabo, tuvalet, mutfak günümüze en çok kullandığımız alanlardır. Çoğu zaman yemek atıkları da olsa her şeyi gidere atmaya zorlarız ve haliyle pimaş tıkanıklıkları oluşur. Pimaş tıkanıklıkları bazen başa bela bir hal alabilir. Açarsınız yeniden tıkanır bu gibi durumlarda pimaşın yıkanması gerekmektedir.

Kireç yağ atıkları boruya tutunarak onunla bütünleşir ve tıkanıklık açma yöntemleri ile açılmaz mecburen yıkanması gerekmektedir. Uzman firmamız sayesinde pimaş yıkama işlerinizi itina ile yapmaktayız. Kırma, ya da her hangi bir şekilde boruya zarar vermeden kısa sürede açar ve tertemiz bir halde teslim ederiz. Günün her saatinde arayabilirsiniz.

Pendik Petek Temizleme

Zaman içinde peteklerinizin içinde oluşan kir, çamur, kireç vb. maddeler peteklerinizin verimli olarak çalışmasını engeller ve ısı kaybına neden olurlar. Bu nedenle doğal gaz faturalarınız oldukça yüksek gelebilir. Periyodik zamanlarda yapılacak olan petek temizlikleri doğal gaz tüketiminiz de ciddi tasarruf sağlamaktadır. Yapacağımız Petek temizliği sırasında peteklerinizi yerinden sökmüyoruz. Petek içinde biriken kir, çamur, kireç vb. maddeler petek içindeki suyun dolaşımını etkilerler. Temizlik için bu işleme uygun özel kimyasal ilaçlar kullanılır.

Bu kimyasalların dışında kullanılacak olan ilaçlar peteklerinize ve kombinize zarar verecektir. Pendik petek temizliği alanında uzman kişilere yaptırınız. Kullanılacak ilaçlar hakkında mutlaka bilgi almanız tavsiyemizdir. Sistem içindeki bu kir ve çamurlar verimin düşmesine neden olur. Bunun belirtileri peteklerde bölgesel ısınma veya hiç ısınmamasıdır. Bu durumda evi ısıtmak için kombi daha yüksek derecede çalıştırılır ve buda yüksek doğal gaz faturalarına neden olur. Böyle durumlarda tecrübe ve kaliteli ekipmanımızla hizmet veren ekibimizi aramanız yeterli.

Pendik Logar Yeri Bulma

Pendik logar yeri bulma Bazı eski yapılarda logarlar çökme yapabilir. Ya da logar kapaklarının yeri unutulmuş olabilir. Çökme yapan logarlar da hat tamamen olmasa da % 50 si çalışmaya devam eder ve sık sık tıkanma yaşanır. kanal açma cihazlarıyla yapılan müdahaleyle hat kısa bi süre olsa da çalışmaya devam eder, sorun tamamen çözülmediğinden kanal hattı zamanla tıkanmaya devam eder.

Zaman geçtikçe yapılan yol, İnşaat çalışmaları ise size logar kapaklarınızın yerini unutturabilir. Bu aşamada özel ekipmanımız ve son teknoloji makinelerimiz ile biz devreye giriyoruz. Sizlere kaybolmuş logarlarınızın yerini en az zararla son derece özel dedektör ve kameralı cihaz sistemimizle gelip üzeri kapanmış gizli veya kaybolmuş logarlarınızı buluyoruz. Logarlarınıza gelen hattın nereden geldiğini bilmiyorsanız dedektörlü tespit cihazlarımıza hattın nereden geçtiğini çiziyor ve yapılarınızı kırmadan en uygun şekilde probleminizi çözüyoruz.

Tüm bu sorunlarınız çözümlenip, Pendik logar yeri bulma olarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Çalışmalarımızda kullanmış olduğumuz son derece teknolojik makine ve teçhizatlarla, eğitimli ve güler yüzlü personellerimizle, siz değerli müşterilerimizin memnuyetini göz önünde bulundurarak tüm çalışmalarımızı garanti altında yapmaktayız.

Konu hakkında daha fazla bilgi ve teknik destek almak isterseniz bağlantıdan resmi web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Altyapı Tesisat

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 37 Ortalama: 4.9]