İstanbul’ un tüm ilçelerine hizmet veriyoruz. Kayıp logar yeri tespiti. Esenyurt logar yeri bulma – Beylikdüzü logar – Başakşehir logar – Avcılar logar yeri sorunsuz ve süratle bulunur.

İstanbul Kayıp Logar Yeri Bulma

Bina çevresinde ana gider hatlarının bağlandığı alanları yani logar yeri bulma işlemi için öncelikle akustik dinleme, dış ortam dinleme tespit cihazları ile tespit yapılır. Bu tespit işlemlerinden sonra arızanın giderileceği alanda işlemlere başlanılır logarda oluşan tıkanıklıklara basınç ile uygulama yapılır.

İstanbul-Kayip-Logar-Bulma

İstanbul Kayıp Logar Bulma

Logar tıkanıklığı konusunda uzman firmamıza ve resmi belgeli kişilerce bu işlemler yapılmakta, sorunlu bölgeye noktasal tuvalet ve logar tıkanıklığı gibi bu tarz sorunlarla karşılaşmamanız için kesin ve %100 kalıcı garantili çözümlere ulaşılmaktadır. Logar tıkanıklığı probleminiz olduğunuzdan şüpheleniyorsunuz ve nedenini öğrenmeye karar verdiniz. İlk yapmanız gereken profesyonel bir firmaya ulaşıp logar tıkanıklığı işlemini yaptırmaktır. Kırmadan logar tıkanıklığı sayesinde evlerinize zarar gelmeden, banyo ve mutfaklarınızda fayanslarınız kırılmadan hizmet vermekteyiz. Logar tıkanıklığı, klozet (tuvalet) tıkanıklığı ve mutfak lavabonuzda biriken yağ atıklarına kadar her şey birikip tıkanıklık yaratmaktadır. Tıkanıklıkların yol açtığı en büyük sorun da su kaçaklarıdır. Kırmadan logar tıkanıklığı belki de şebeke suyu temini ve basınçlı su tesisatı, sızıntıları bulmak için kırmadan su kaçağı bulma en yaygın biçimlerinden biridir. Bu sistem ses almak için oldukça hassas mikrofon ile gürültü sesin noktasının yerini sağlar.

Kayip-Logar-Bulma

Kayıp Logar Bulma

Logar tıkanıklığı duvar ve zeminler için yıkım olmadan inanılmaz algılama doğruluğu sunan diğer yöntemlerle birlikte kullanılabilir. Logar tıkanıklığı işiyle ilgilenen firmamızda ki ustalarda su kaçaklarınızın yerini özel tespit cihazlarıyla gerçekleştiriyor. Avrupa’dan gelen ithal cihazlar ve kameralar sayesinde görüntüleme tıkanıklıkların yeri ve nedeni belirlenip tıkanıklığı açma işlemine geçiyorlar. Özel basınçlı yıkama su ile tıkanıklıkların olduğu bölge temizleniyor. Ve logarınız açılmış oluyor.

 

Logar yeri bulma konusu ile alakalı tüm faal hizmet alanlarımıza ulaşabilirsiniz. Sizlere en kaliteli hizmeti vermekten duyduğumuz iftihara layık olmak için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. Bundan hiç süpheniz olmasın.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 4 Ortalama: 5]