İstanbul’ un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Esenyurt petek temizliği – Beylikdüzü petek – başakşehir petek – Avcılar petek – Beşiktaş petek temizliği ile %30 daha düşük doğalgaz faturası garantisi.

İstanbul Petek Temizleme

Petek temizleme yaşadığınız ısı kayıplarını, yüksek gelen faturalar ortadan kaldıracaktır, bulunduğunuz ortamları sıcak ve daha ekonomik ısınır hale getirecektir, ekibimiz ilaçlı kimyasallar ile petek temizliği işlemleri yapmaktadır.

istanbul-petek-temizlemeBize gelen şikayetlerden yola cıktığımızda kombimi yüksek devirde calıştırdığım halde ısınamadığımı kombimden abartılı sesler duyduğumu yüksek faturalar ödediğimi ama yinede ısınamadığımı gelen en cok şikayetlerdir. Yılların verdiği tecrübe ve birikintileri bir nebzede olsa sizlerle paylaşalım ısınma dediğimiz sistem kalorifer sistemidir. Aynı suyun kombi sistemi yardımıyla dönüşüm alarak petek sisteminde ısınmasıdır. Kalorifer sistemindeki aynı su, yıllardır kalorifer sisteminde dolaşarak katılaşmasına neden olur.
Petek temizliği doğalgazdan tasarruf sağlamak için yapılması gereken işlemlerin başında gelmektedir. Bilindiği üzere kalorifer tesisatında ısının neredeyse tamamını veren kalorifer petekleridir. Bu ısının düzgün ve verimli bir şekilde odaya geçiş yapabilmesi için peteklerin içinin temiz olması gerekir.

petek-temizleme

petek temizleyen firma

Peteklerin içinde bulunan çamur, kir, tortu, kireç vb. maddeler sebebi ile su dolayısıyla ısı geçişi yetersiz olur . Bu durum doğalgaz faturasının yüksek gelmesine ve ısınamamaya yol açar. Petek temizliği sonrasına Ortalama %20 – %30 oranında tasarruf sağlanabilmektedir. Tesisat sektöründe yıllardır hizmet veren firmamız tesisat temizliği, petek temizliği konularında da müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktadır. Uzman personelimiz, kullandığı profesyonel tesisat temizlik makinaları ve yurt dışından getirilen tesisat temizleme kimyasalları sayesinde radyator temizligi ve tesisat temizliğini profesyonel, zahmetsiz ve güvenilir bir şekilde yapıyoruz.
Petek temizleme ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Alt Yapı Tesisat her daim sizinle ve yanınızda. En güzel günler sizin olsun.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 5]