Su kaçağı bulma – su kaçağı tespiti – Esenyurt su kaçağı bulma – Beylikdüzü su kaçağı tespiti – Başakşehir su kaçağı bulma – Avcılar su kaçağı noktasal tespit

Istanbul Su Kaçağı Bulmaİstanbul Su Kaçağı Bulma

İstanbul‘ un tüm bölgelerine verdiğimiz garantili servis desteği ile su kaçağı bulma ekibimiz uzman ustalar ile sizlere daha iyi hizmet vermektedir. Su kaçağı tespiti profesyonellik gerektiren ve kırmadan akustik dinleme ve kamera ile su kaçağı bulma yapılmaktadır.

 

Genelde iş yerlerinde ve evde sıkça duyduğumuz sıkıntılı bir sorundur. Bu sorunu su kaçağı çevresini kırıp dökmekle sorun çözülmeyip daha çok baş ağrısı verir. Sizlere bu sorunun nasıl başladığını vede zamanla nasıl yayılarak sıkıntılı bir hale geldiğini bu sorunun nasıl çözüleceğini sizlere özetle anlatalım. Dairelerde genelde su kaçağının yüzde altmışı sıcak su hattından kaynaklandığını, bunun zamanla borunun ve de ek parçalarının yıpranarak patlamasına neden olduğunu gördük. Sıcak boru hattı sızıntıları ile daha fazla karşılaşılmakta.

 

Gecmişte ki kombi sıcak su ayarının 10 derecelerde başlayarak daha sonra siz kendi ısı derecesine dayanabildiğiniz kadarıyla yükselterek çalıştırabiliyodunuz peki şimdi öylemi? Malesef değil. Kombinin fabrika çıkışı 35 ve 40 derecelerden başlıyarak yükselmesi buda şu demek elinizi sıcak suya dokunduramamanız elinizi bu kadar yakan bir sıcaklıktaki yıpranmış bir boru ve ek parçaları ne kadar dayanabilirki. Ayarladığınız sıcaklık derecesi soğuk suyla karıştırmadan en alt derecede kombinizi çalıştırmaktır.

Istanbul Su Kaçağı Bulma

Istanbul Su Kaçağı Bulma

Hatınızı korumaya gelelim yüzde kırkında ilk döşemede zarar görmüş boru yada suyun çok fazla tazyikle musluklardan akması yada ustanın gider hattı yani pimaş hatındaki boruyu kasması conta kayması ters eğimle hemen hemen yüzde 35 i kaplayan sıkıntılardır. Su kaçağ tespiti için ne yapılmalıdır. Bunların önüne nasıl geçilmelidir. Tesisatın döşendikten sonra test makinasıyla 15 barda test etmek bar demek suyun tazik ölçümüdür yani günümüzde iskinin su kulanım yerlerine verdiği tazik yani bar basıncı 5 ila 10 arasındadır. Ama siz bunu makine yardımı ile 15 bar basıncı ile kontrol altında tutmanız gerekir.

Gider hatlarında ise tazyik durumu yoktur. Burda yapılması gereken ise pimaş hattının doğru döşendikten sonra teraziye alınarak tüm tesisatın üstünü kapatıp zarar gelmesini engellemeniz gerekmektedir. Esenyurt su kaçağı tespiti hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. En kaliteli ve güvenli hizmeti garantili bir şekilde ayağınıza getirin. Bunlara geç kaldıysanız yapacağınız artık tek bir şey vardır işi bilen ehil bir firmayla calışmaktır. Biz sizin su sorununuzu çözmeye Alt Yapı Tesisat olarak hazırız. Tüm yaptığımız işler garanti kapsamındadır. Su sızıntıları , su kaçakları ilk fark edildiği vakit hemen konunun uzmanı firmalardan yardım alınmalıdır.

Su kaçağını incelemek için bölgeye gelen kişi ya da kuruluşlar ilk önce bu sızıntıların kaynağını tespit etmeye çalışmaktadır. Bu tespit işlemi sırasında duruma göre dinlemeli ya da görüntülü tarama yapılır. illaki biz olalım demiyoruz biz meslektaşlarımızıda asla kötülemiyoruz. Her şey nasip kısmet. Ve çok şükür inancı olan insanlarız. Size 2011 den bu yana 7/24 hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Bir telefon uzağınızdayız. Herşey gönlünüzce olsun.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 5]