Peteklerde hava olduğu nasıl anlaşılır?
Radyatörlerinizde hava olduğunu anlamak istiyorsanız radyatörün üstünde elinizi gezdirin ve peteğin üst kısmında soğukluk varsa üst sol kenarı sıcakken sağ kenarı soğuksa veya tam terside olabilir eğer böyle bir durum gördüyseniz o petekte hava var demektir. Ve korkmadan uzman bir firmadan yardım almayı düşünün. Yalnız şunu unutmayalım ki petekte hava olunca üstler ısınmaz. Ve sizin evinizin ısınmamasına ayrıca boş yere faturaların yanmasına neden olur. Eğer peteğin altı ısınmamışsa hava ile alakası yoktur. Hava olduğunda ya tamamı soğuk olur ya da sadece üst kısımları. Hava olduğuna kesin emin olduysak yapılacak iş bellidir. Kaloriferin havasını almak gerekir. Bu kendi başımıza yapabileceğimiz bir işlem değildir.
Eski sistem çalışa tesisatçıları aradıgınızda peteklerinizi sökerek havasını alabilecegini söylerler. Buna izin vermeden uzman olan firmamızdan yardım almanızı öneririz. Peteklerin havasını kırmadan son sistem makineler ile alıyoruz. Petek havası almak sizin yapabileceğiniz basit bir iş degildir.
Petek ve radyatör temizliğini peteklerinizi yerinden sökmeden kimyasal solüsyon ve petek temizleme makinesi yardımıyla temizliyoruz. Kalorifer peteklerinin içinde biriken toz yumakcıkları, çamurlaşmış pislikler, bakteriler peteklerin ısı döngüsünü engeller ve istediğiniz sıcaklığa ulaşamazsınız. Bu nedenle petek temizliğini ve hava alınmasını ihmal etmeyiniz. Uzman firmamız petek havası alma konusunda uzmanlaşmış ekipler ve on sistem makineleri ile her zaman hizmetinizdedir. 7/24 demeden her zaman ulaşabileceğiniz telefon numaralarından bizi arayabilirsiniz.

No votes yet.
Please wait...