2008′ ten bu yana faaliyet gösteren, Şile su tesisatçısı hizmetleri adlı makalemizi okumaktasınız.

Şile Su Tesisatçısı

Şile su tesisatçısı arıyorsanız, tam olarak doğru yerdesiniz. İstanbul geneline hizmet veren firmamız uzak yakın demeden geniş servis ağı sayesinde kontak kurup, randevu talep ettiğinizde 30 dakikada servis sunmaktadır. Sunulan tüm hizmetlerimiz garanti kapsamındadır. Bulamadığımız hiçbir su kaçağından ücret talep etmiyoruz. Yıllardır Altyapı Tesisat güvencesi ile hizmetin keyfini çıkarın.

Şile Su Kaçağı Tespiti

Evlerimizde ve iş yerlerimizde su kaçağı sebebi ile duvardan, fayans ya da mermer gibi kaplamaların arasından su gelmektedir. Su kaçağı bazen bu şekilde dışarı çıkabilmekte ve evimizde ya da iş yerimizde sıkıntılar oluşturabilmektedir. Bazen de kaçaklar direk evin temeline gidebilmekte ve binaya zarar verebilmektedir. Bu durum ciddi hasarlar ortaya çıkarabilmektedir.

Şile Su Tesisatçısı

Şile Su Tesisatçısı

Aynı zamanda oldukça yüksek meblağlarda su faturaları ile karşımıza çıkmaktadır. Bu tür su kaçak ve sızıntılarını tespit etmek, eskiden olsa oldukça zahmetli bir durumdu. Su kaçağının nereden olduğu ve hangi bölgeden kaynaklandığının tespit edilemediği durumlarda borunun ve kaçağın olabileceği tahmin edilen her nokta kırılmak suretiyle, fayanslar, duvarlar ve kaplamalar zarar görmekte ve parçalanmakta, bu da evimizde çok ciddi masraf ve sorunlar doğurmaktaydı.

Teknolojinin gelişmesi ve ilerlemesi ile birlikte robotla kırmadan su kaçağı bulma artık çok kolaylaştı ve çok daha az masraflı bir hal aldı. Gerekli ekipman ve son teknolojik cihazlarla artık su kaçağının bulunduğu nokta hızla ve noktasal olarak su kaçağı tespiti edilebilmekte ve hiçbir yeri kırmadan su kaçağı bulmak ve tespit edebilmek mümkün olabilmektedir.

Şile Su Tesisatçısı mı Arıyorsunuz?

İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Teknik ve fiziki destek talebinde bulunabilir, randevu talep edebilirsiniz. Mobil gezici ekiplerimiz günün her saati farklı konumlarda gezerek adreslere ulaşır ve sizi tesisat probleminden kurtarır. Sizde Şile’ de ikamet ediyor ve kameralı su tesisatçısı arıyorsanız bizimle iletişime geçin.
En zorlu tıkalı giderleri, mutfak, lavabo, tuvalet tıkanıklığı açma işlerinizi ve kameralı su kaçağı tespiti işlerinizi garantili olarak yaparız.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 8 Ortalama: 5]