Banyo Gideri Açma

Evimizin banyosunda meydana gelen gider tıkanıklığını Altyapı Tesisat olarak kameralı cihazlarla banyo gider tıkanıklığı açılmaktadır. Banyomuzda meydana gelmiş olan tıkanıklıklar zamanla kötü kokulara neden olmakla beraber önlemi alınmadığı sürece evimizi pis sular basabilir. Yapacağınız en hızlı çözüm Altyapı Tesisat‘ ı aramak olacaktır. Çünkü firmamız geniş servis ağı ile İstanbul’ un her bölgesinde bir ekip bulundurmaktadır. Bu sayede en hızlı şekilde arızalara çözüm üretiriz. Tıkanan gider geri tepiyor ise bekleyemez ve biz bunun bilincinde olduğumuzdan siz söylemeseniz de acele ederiz.
Bunun için kendi işinde profesyonel ekiplerle kırmadan dökmeden sadece kameralı cihazlarla tıkalı gideriniz önce görüntülenir daha sonra size neden tıkandığını hakkında ön bilgi verildikten sonra banyo tıkanıklığı açma işlemine geçilir. Banyo giderleri genelde saç kılından veya banyoda yıkanan yün halı gibi bazı tüylerden tıkanır. Gerçi günümüzde halı yıkama yün yıkama diye bir şey artık neredeyse kalmadı. Her şeye rağmen hala giderleri bu tüylerle tıkanan evler de var tabi ki.

Banyo gideri açma

Banyo gideri açma

Tıkalı Banyo Gideri Açma

Ev ve iş yerlerinizde kötü durumlarla karşılaştığınız zaman aklınıza kırma dökme gelmesin. Eski sistem tesisatçılara başvurmanıza gerek yok bizi arayın kırma dökme yapmadan her zaman size hizmet verelim. Özellikle de mutfak pimaşların da yağların gider borusu içinde birbirine yapışarak boruyu daraltması ile oluşan sorunlar çok zor halledilir. Yağlar makine ile açılınca iş bitmez, giderken akıp gitmeleri için iyice parçalanmaları gerekir. Bunu bize sağlayan ise zincir uç olacaktır. Tıkanıklık açma robotu gidere salınan telle çalışır telin en ucunda da bu sökülebilen kafalar kullanılır. Makinenin döndürerek ilerlettiği uç iki tarafına zincir bağlanmış durumdadır. Tel döndükçe zincirde açılarak kenardaki kalıntıları atıkları parçalar. İstanbul su tesisatçısı farkı olarak banyonuzda meydana gelmiş olan gider tıkanıklığı içinde kullanılabilir. Yoğun bir birikme olmuşsa giderde bu kafayla müdahale edilir. Kırma dökme yapmadan kameralı dedektörlerle tıkalı küvet gideriniz açılmaktadır. Aynı şekilde banyoların zeminindeki suların gitmesi içinde süzgeç konulur. Bu süzgeçlerde geniş kafalar geçmez ancak ona göre düz sarma uçları da mevcut. Süzgeç tıkanıklığı da bu şekilde açılır.
Bu tür can sıkıcı durumlarla karşılaştığınızda Altyapı Tesisat banyo gider tıkanıklığı açma servisimizi arayabilirsiniz.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 5]