ESENYURT PİMAŞ AÇMA

Esenyurt pimaş açma hizmeti veren firmamız yaşadığınız problem tıkanıklık ya da su kaçağı sorunuysa Altyapı Tesisat firmamız sizlere her konuda yardımcı olmaktadır.

Tüm tesisat problemlerinizde yaptığımız tüm işlemler sonrasında başarılı olarak bilinen firmayız. Esenyurt pimaş açma hizmet veren firmamız İstanbul’un neresinde yaşarsanız yaşayın bizleri aramanız yeterli olacaktır. Yaptığımız işlemde kesinlikle hiçbir yeri kırmadan işlemimizi gerçekleştirmekteyiz. Esenyurt pimaş açma sizlere vermiş olduğumuz hizmet 7/24 iletişim imkanı sunarak günün her saatinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Esenyurt pimaş açma

Esenyurt pimaş açma

Esenyurt pimaş açma mutfak lavabosu, banyo, küvet gibi pis suyun gitmesini sağlayan borulara pvc ya da pimaş denmektedir. Yanlış kullanım ya da uzun süre kullanım nedeniyle zamanla tıkanan pimaş borularını pimaş açma işleminden sonra eskisi gibi yepyeni olur. Altyapı Tesisat firmamız kırma işlemi yapmadan robot cihazla açan kurumsal bir firmadır. Esenyurt pimaş açma firması pimaş borularında yaşanılan tıkanıklığı açmamız için teknolojik cihazlar kullanmaktayız. Yaşadığınız tıkanıklık sorunlarınızı gideririz ve ardından kamera görüntüleme ile sorunlarınıza çözüm üretmekteyiz.

Pimaş boruları banyo, mutfak, tuvalet ve lavabolarda kullanılması gereken borulardır. Pis suların kanalizasyona gitmesini sağlayan pvc borularının tıkanması sonucu uzman tesisatçı çağırarak kırmadan cihazla tıkanıklığınızı açtırmalısınız. Tüm yaşam alanlarında pimaş borularının tıkanmasının birçok nedeni vardır.

Pimaş Borusu Nasıl Tıkanır?

Mutfak giderine döktüğünüz yemek ve yağ atıkları banyoda dökülen kıl ve saçların, tuvalet kağıdı, sabun atıkları bez parçası, çocuk bezleri vb. gibi atıkların pimaş borusunda birikim yaparak boruları tıkamaktadır. Genellikle kullanım hatasından kaynaklı pimaş boruları tıkanarak kullanım esnasında ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Giderde su yavaş gitmeye başlar ve suyun hiç gitmemesini sağlar böylece gider de taşmaya başlar.

Sıradan bir tesisatçı çağırmanız sizin açınızdan daha zararlı olur. Pimaş boru açma işleminiz daha masraflı bir şekilde karşınıza çıkar. Yani görüntüleme cihazı olmadığından kendi yöntemleriyle tıkanıklığı bulmaya başlar. Öncelikli olarak tuvalet de tıkalı olan boruyu bulma esnasında tesisatınız kırılmış olur. Esenyurt pimaş açma tıkanmış olan pimaş giderinizi açan Altyapı Tesisat firmamız kamera görüntüleme cihazı ile tıkalı pimaşınızı görüntüleyerek boruyu tıkamaya sebep olan cisimleri tespit etmiş oluruz. Tıkanıklığı tespit etmemizin ardından pimaş içindeki tıkanıklığı kırmadan onaran ustalarımız cihazın ucuna uygun aparat takarak cihazla tıkalı olan bölgeyi açmaktadır.

Esenyurt pimaş açma tuvalet veya banyo tesisatınızın kesinlikle kırılmasını istemiyorsanız, gereksiz yere de tadilat masrafına gerek yok diyorsanız işinde uzman ve profesyonel ekibe sahip olan Altyapı Tesisat firmamız sizlere son teknolojik cihazlar ile kırma dökme işlemi yapmadan problemlerinizi çözmektedir. Yaşadığınız pimaş tıkanıklığı her ne olursa olsun mutlaka bizleri arayarak hizmet isteyebilirsiniz.

Pimaş açma robot cihazla açtığımız pimaş tıkanıklığınızı kimyasal maddeler ile de borularınızı yıkamaktayız. Genellikle çok yağlanma nedeniyle yıkanması gerekir. Kimi zamanda sorunlu olan tıkalı bölgeyi tazyikli su kullanarak boruların yıkanarak temizlenmesini sağlamaktayız. Pimaş boru temizleme işlemi uzmanlık gerektiren bir iştir. Tecrübeli bir firmadan yardım almalısınız. Yağlanmanın yoğun olduğu işlemle küçük ya da büyük olmasına rağmen tazyikli su ile yıkamayı tercih ederiz.

Esenyurt pimaş açma, kanalizasyon açma, pimaş yıkama işlemleri için kalıcı ve kesin çözüm sağlayan Altyapı tesisat firmamız sizlere 7/24 her zaman hizmet vermektedir. En ekonomik fiyatlarla sizleri yaşadığınız tüm sorunlardan kurtarabiliriz. Pimaş hattınızın açılıp açılmadığından emin olmamız için tekrardan kamerayı göndererek anlarız.

Esenyurt pimaş açma yaşadığınız pimaş tıkanıklığı sorununuzu gereksiz yere kırmadan tıkalı olan bölgeyi açan firmamız en kısa sürede sizi yaşadığınız sorunlardan kurtarmaktadır. Esenyurt pimaş açma işlemi için bizleri arayarak sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. İstanbul’un geneline aynı kalitede hizmet vermekteyiz. Bizleri her konuda aramanız yeterli olacaktır. Altyapı Tesisat firmamız sizlerin her zaman yanınızdadır.
Esenyurt tıkanıklık açma, Esenyurt lavabo tıkanıklığı açma ve Esenyurt su kaçağı tespiti konularına da göz gezdirebilirsiniz.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 4 Ortalama: 5]