Su sızıntıları herhangi bir tesisatta meydana gelebilir. Tesisatınız ister yeni olsun ister eski bu tip problemleri görmek doğaldır. Avrupa standartlarında malzeme ve birinci sınıf işçilik bu sızıntıların önüne geçmek için en mühim unsurdur. Su sızıntısı sorununuz duvarlarda görünmeye başladıysa, karebodurlarınız kabardıysa ya da alt kattaki daireye inmeye başladıysa yapmanız gereken ilk iş bir su sızıntı tespiti yapan firma bulup arızayı gidermektir. Gereksiz yere evinizin her yerini veya banyonuzun her yerini kırma dökme işlemi olmadan arızaya müdahale eden firmamız bu konuda ki profesyonel kalifiye elemanları, tecrübeyle ve müşteri potansiyeline sahiptir.
Su kaçağını makineler bulmaz! Su kaçağı makinesi sadece sorunu bulmakta yardımcı bir araçtır.
Su kaçak aramada en önemli faktör ustanın yeteri derecede konuya hakim olmasıdır. İşinin ehli olmayan birine makine verdiğinizde müşteriye yanlış yeri gösterip evinin tamamen tahrip olmasına sebep olur. Firmamız kuruluşundan beri aynı elemanlar ile çalışmaktadır. Su kaçağı konusunda uzman kadromuz ortalama bir dairede 2 saat ile 5 saat arasında kaçağı tespit etmektedir.
Tespit etmeye gelen ekiplerin ekipmanlarına dikkat etmenize ısrarla istiyoruz. Çünkü alacağınız hizmet eksik olabilir. Günümüz şartlarında bu işi profesyonel olarak yapmayan cihazsız, kamerasız ve makine olmadan müşterilere kaçak yerini yanlış gösterip paralarını alan birçok kişi var. Günümüz şartlarından örnek vermek gerekirse 100 tl ye su kaçağını buluyorum diyen bir kişi kesinlikle tam donanımla hizmet veriyor olamaz. Çünkü ciahzların maliyeti, bakım masrafları, garantili işçilik, yakıt parası, araç vb. hesaplar yapıldığında işin 100 tl ile karşılanamayacağı çok açıktır. Ya kameralı sistem kullanmıyordur ya da cihaz kullanmadan kaçak bulmaya çalışıp, kaçak şurada deyip parayı aldıktan sonra sırra kadem basıyordur. Zaten bu tarz kişiler servis formu keserek size garanti vermezler. Doğal olarak herhangi bir bağlayıcılığı bulunmayan şahıs sizinle tekrar görüşmez. Bir sıkıntı çıkarsa elinizde herhangi bir belge olmadığından hak iddia edemezsiniz. Onlar için olay sadece daireden içeriye girmektir. Kamerası olmadan hiçbir firmayı eve almayın.
Envanterimizde su sızdıran bölgenin tespitini yapabilmek için her türlü ekipmana sahip bir firmayız. Temiz su tesisatında problem varsa su sızdıran bölgeyi direk nokta atışı ile bulabiliyoruz. Sadece sorunlu bölge çevresinde bir iki seramik kırılarak onarım yapılmaktadır. Kaçak her zaman göründüğü yerden yani su sızıntısı ya da su kaçağı olan bölgeden olmayabilir. Bu soruınları daha iyi çözebilmek ve kalıcı çözümler getirebilmek adına firmamızdan destek alabilirsiniz.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 5]