Su Kaçağı Bulma

İstanbul’un tüm ilçelerine su kaçağı bulma ve su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz.

Su kaçağı sorunu müdahale edilmediği takdirde farklı noktalardan daha büyük şekilde ortaya çıkabilen ciddi bir sorundur.

Evinizde, İş yerinizde oluşan su kaçağı problemlerinde son teknoloji cihazlarla kırmadan müdahale ederek, oluşabilecek rahatsız edici problemleri en düşük seviyede tutuyoruz. Kırmadan Su Kaçağı Bulma ve Cihazla Su Kaçağı Bulma konusunda firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz.

 

İletişim Numarası : 0 (539) 451 07 41

Su Sızıntısı Nedir, Nasıl Tamir Edilir ?

Su Kaçağı Nedir ?

Ev, ofis, iş yerleri ve okullarda çoğunlukla karşılaşılan su kaçağı problemini, yıllarca onarım görmeyen pimaş borularının zamanla yıpranması sonucu kılcal veya daha büyük şekilde kırılması, delinmesi sonucu dışarıya su sızdırması veya kaçırması olarak nitelendirebiliriz. Çok üzerinde durulmuyor ama ciddi sonuçları olan bu problem sadece manevi zarar değil maddi zarara da sebep olur. Problemin olduğundan eminseniz ama yine de profesyonel destek almak istiyorsanız İstanbul Su Tesisatçısı olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Su Kaçağı Bulma, Su Tesisatçısı, Su Sızıntısı Bu problem sizi rahatsız edebileceği gibi komşularınıza Su Sızıntısı olarak yansıyacağından yan veya alt komşularınızı da rahatsız eden bir sorun haline gelmektedir. Su baskınları ve taşkınları engellemesi zor zararlar verebileceği gibi ikili ilişkilerinizde de ciddi sorunlar yaratmaktadır.

Sizin evinizde yaşanan su kaçağı problemi diğer kişileri de rahatsız edeceği için, Su Kaçağı Tespiti konusunda profesyonel destek almak bir nevi zorunlu hale gelmektedir.

 

Su Kaçağı Bulma

Su kaçağından şüphelendiğiniz durumlarda kaçak olduğu anlamanın bir kaç kolay yolu vardır.

 • Tüm musluklar kapalı olsa bile sayacınız dönüyorsa
 • Su faturanız beklediğinizden daha yüksek gelmeye başladıysa
 • Sizin veya komşularınızın duvarlarında su sızıntısı varsa
 • Zeminde veya derzlerde nemlenme oluyorsa

Yüksek ihtimalle su kaçağı sorunuyla karşı karşıyasınız demektir.

Yukarıda bahsettiğimiz problemlerin çözümü konusunda firmamız size 7 Gün 24 Saat profesyonel destek vermektedir.

Profesyonel ekiplerimiz son teknoloji cihazlarıyla birlikte Kameralı Su Kaçağı Bulma ve Kırmadan Su Kaçağı Bulma konusunda yıllardır çalışmakta olup işlerini temiz ve Garantili şekilde yapmaktadır.

Herhangi bir yeri kırmaya gerek kalmadan moloz sorunlarını tamamen ortadan kaldırarak kameralı dinleme sistemleriyle birlikte en kolay şekilde su kaçağını bulup, Noktasal Su Kaçağı Tespiti servisi olarak en küçük kılcal kaçaklarda bile %100 başarı ile işini yapmaktadır.

Biz Bulamıyorsak Su Kaçağı Yoktur

Su Kaçağı Nasıl Tamir Edilir ?

Tamir konusu kaçağın büyüklüğüne ve cinsine göre değişiklik göstermektedir. Temiz su kaçağı ve pis su kaçağı olmak üzere iki ana başlıkta toplayabiliriz. Arızanın boyutu su kaçağı konusunda önemlidir fakat asıl önemli konu kaçağın temiz su tesisatında veya pis su tesisatında olmasıdır. Firmamızı aradığınızda ve ekibimiz adresinize geldiğinde tespit edilmesi gereken ilk nokta budur.

Su Kaçağı Bulma Ve Tamiri

Su Kaçağı Bulma Ve Tamiri

Temiz Su Kaçağı Nasıl Tamir Edilir ?

Temiz su kaçakları temiz su tesisatlarında meydana gelen genellikle anlık onarım ile çözümlenebilen sorunlardır.

Kaçak bölgesinin noktasal olarak tespit edilmesinin ardından kaçak olan yerin bölgesel olarak kırılması ve soruna sebep olan pimaş’ın değiştirilmesi ile tamir edilir. Yani ufak bir onarım işlemi ile 60 dakika içinde çözülebilecek çok fazla baş ağrıtmayan bir sorundur.Çatlak pimaşlar dışında musluklarda veya yanlış monte edilmiş bağlantı noktalarında da meydana gelebilen bu kaçak tipinin maliyeti pis su kaçaklarına göre daha düşüktür. İstanbul Su Tesisatçısı olan Altyapı Tesisat firmamız her konuda olduğu gibi bu konuda da size yardımcı olacaktır.

Temiz Su Kaçağı Bulma

Temiz Su Kaçağı Bulma

Pis Su Kaçağı Nasıl Tamir Edilir ?

Temiz su kaçaklarının aksine pis su kaçakları daha büyük sorunlara yol açan bir sorundur. Tuvalet suyunun, mutfak veya banyo giderlerindeki suyun duvarlardan sızması ile sonuçlanabilir. Tahmin edebileceğiniz gibi böyle bir problem sadece sizi değil komşularınızı da çok rahatsız edecektir.

Bu tip sorunlarda yapılması gereken ilk şey kaçağın boyutunu ve yerini belirlemektir. Kamera ve cihazlarla yerini noktasal olarak belirlediğimiz pis su kaçağına müdahale ve onarım işlemi için öncelikle sizden onay alınmaktadır. Küçük bir problem olması durumunda anlık olarak onarım gerçekleştirilebileceği gibi pimaşların çökmesi, kırılması gibi büyük durumlarda onarım için size bilgi verilip fiyat teklifi yapılmaktadır. Sizin de onayınız alındıktan sonra sorunun bir kez daha tekrar etmemesi için çalışma yapılacak olup bazı yerlerde tesisatı değiştirmek, yeniden yapmak gerekebilmektedir.

Pis Su Kaçağı Bulma

Pis Su Kaçağı Bulma

İşlerini garantili olarak yapan Altyapı Tesisat sorununuza kısa sürede çözüm bulup, sorunsuz şekilde teslim edecektir.

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Yukarıda da bahsettiğimiz kırmadan dökmeden su kaçağı bulma işlemi, kaçak noktasını herhangi bir yeri kırmadan, delmeden moloz çıkartmadan son teknoloji cihazlarla bulma işlemidir. Hem zamandan hemde maliyetten tasarruf edebileceğiniz Kırmadan Su Kaçağı Tespiti yöntemi su tesisatı sorunlarında en başta tercih edilen yöntemlerdendir.

Su kaçağının tespiti gelişen teknoloji ile birlikte daha az maliyetli ve kolay bir hal almıştır. Kaçak olan bölgeyi noktasal olarak bulup gereksiz tadilat işlemi gerektiren kırma işlemleri de son bulmuştur. Kameralı ve dinleme yöntemleriyle hizmet veren firmamız kaçak olan noktayı kısa sürede bulup gereksiz moloz sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Kırmadan Su Kaçağı Bulan Firma bulmak günümüzde kolay bir hal aldı ama önemli olan firmanın yaptığı işin kalitesi ve garantili olmasıdır. Altyapı Tesisat Firması işinin kalitesine güvendiği gibi 10 yılın üzerinde olan sektör deneyimi ve profesyonel ekibi ile tüm hizmetlerini sizlere garantili olarak sunmaktadır.

Su Kaçağı Bulma Fiyatı Nedir ?

7/24 Gezici Ekipleri ile İstanbul’un her yerine hizmet veren firmamız kameralı ve kırmadan yaptığı tespit işlemlerine garanti verdiği gibi fiyat konusunda da rakiplerinin altında hizmet vermekte olup 149 TL’den başlayan fiyatlarla su kaçağı probleminizi %100 başarı oranı ile tespit edip çözmektedir. Anlık onarım ile halledilebilecek kaçaklarda cüzzi rakamlarla size yardımcı oluyor ancak ağır çalışma gerektiren bir onarım çalışması gerekliyse bu işlemlerde de size en uygun şekilde fiyat teklifinde bulunup ilk hedefi olan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

Diğer Çalışma Alanlarımız

 • Su Kaçağı Bulma
 • Su Kaçağı Tespiti
 • Su Sızıntısı Bulma
 • Mutfak Tıkanıklığı Açma
 • Banyo Tıkanıklığı Açma
 • Gider Tıkanıklığı Açma
 • Lavabo Tıkanıklığı Açma
 • Tuvalet Tıkanıklığı Açma
 • Pimaş Yıkama
 • Kanal Açma
 • Pimaş Tıkanıklığı Açma
 • Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
 • Banyo Gideri Açma
 • Mutfak Gideri Açma
 • Tuvalet Gideri Açma
 • Pimaş Açma
 • Klozet Tıkanıklığı Açma
 • Petek Temizleme
 • Peteklerin Temizlenmesi
 • Kombi Bakımı
 • Ve Diğer Tesisat Sorunlarınız…

İletişim Numaralarımız

Anadolu Yakası İletişim :

0 (539) 451 07 41

TIKLA HEMEN ARA

 

Avrupa Yakası İletişim :

0 (212) 603 52 32

TIKLA HEMEN ARA

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]