Su Tesisat Onarım Tamir Hizmetleri

Su tesisatınız ister yeni olsun ister eski su sızıntıları tüm tesisatlarda meydana gelebilir. Doğru malzeme ve işçilik bu sızıntıların önüne geçmek için en önemli engeldir. Su sızıntısı alt kattaki dairenize inmeye başladıysa buradan sonra yapacağınız en önemli iş bir su sızıntı tespiti yapan firma bulup arızayı gidermektir. Evinizin her yerini veya banyonuzun her yerini kırmadan arızaya müdahale eden firmamız bu konuda geniş tecrübeye ve müşteri potansiyeline sahiptir.

Su Kaçağı Bulan Firma

Su kaçağını makineler bulmaz! Su kaçağı bulmada makine sadece yardımcı bir faktördür. Su kaçak aramada en önemli faktör ustanın yeteri derecede konuya hakim olmasıdır. İşinin ehli olmayan birine makine verdiğinizde müşteriye yanlış yeri gösterip evinin tamamen tahrip olmasına sebep olur. Firmamız kuruluşundan beri aynı elemanlar ile çalışmaktadır. Su kaçağı konusunda uzman kadromuz ortalama bir dairede 2 saat ile 5 saat arasında kaçağı tespit etmektedir.
Tespit etmeye gelen ekiplerin ekipmanlarına dikkat etmenize ısrarla istiyoruz. Çünkü alacağınız hizmet eksik olabilir. Piyasada kamerasız ve makine olmadan müşterilere kaçak yerini yanlış gösterip paralarını alan birçok kişi var. Örneğin 100 tl ye su kaçağına bakan bir kişi kesinlikle tam donanımla hizmet veriyor olamaz. Çünkü sistemlerin maliyeti ve bakım masrafları, garantili işçilik, araç vb. hesaplar yapıldığında işin 100 tl ile karşılanamayacağı çok açıktır. Ya kamera sistemi yoktur ya da cihazlarla kaçak bulmuyor kaçak şurada deyip parayı aldıktan sonra sırra kadem basıyordur. Zaten bu tarz kişiler servis formu keserek size garanti vermezler. Doğal olarak herhangi bir bağlayıcılığı bulunmayan şahıs sizinle tekrar görüşmez. Bir sıkıntı çıkarsa elinizde herhangi bir belge olmadığından hak iddia edemezsiniz. Onlar için olay sadece daireden içeriye girmektir. Kamerası olmadan hiçbir firmayı eve almayın.
Su sızdıran yerin tespiti yapabilmek için her türlü ekipmana sahip bir firmayız. Su sızdıran bölgeyi ekiplerimiz temiz su tesisatında direk nokta atışı yaparak bulmaktadır. Bir iki seramik kırılarak onarım yapılmaktadır. Alt komşunuza su sızıntısı yapan bölgeden her zaman kaçak çıkmaz.
Kırmadan su sızıntı tespiti hizmetimiz vardır. Ustalarımız su kaçaklarını kırmadan dökmeden bulup onarımını yaparlar.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 5]