Tesisat bakımı, etrafımız tarafından pek bilinmeyen ve çok nadir talep edilen bir hizmettir.

Kombi ve Tesisat Bakımı

Ancak oldukça önemli ve de çoğu insanımızı masraflardan kurtarmış kurtaracak bir hizmettir.

Su Tesisat Bakımı Nasıl Yapılır?

Peki, tesisat bakımı nedir?

Altyapı Tesisat, profesyonel çalışanlarımız neler yapar ?

Kombi Ve Tesisat Bakımı

Kombi Ve Tesisat Bakımı

Su Tesisat Bakım Hizmetleri Nelerdir?

 

SU KAÇAĞI BULMA

Kameralı cihazlarımız ile su kaçağı tespiti hizmeti sunar. Su kaçağını tespit edebilmek için eski yöntemler ile kırıp dökerek sorunun nerede olduğunu çözmeye çalışır iken şimdi artık kameralı cihazlarımız ile bir dokunuşla, bir noktayla sorunun nerede olduğunu görebiliyor, sorunun nereden geldiğini biliyor. Sorunu halletmeye başlıyoruz.

Evlerimizde oluşan su kaçakları sizi ciddi bir şekilde üzebilir. Ancak Altyapı Tesisat firmamız buna artık son veriyor. Üstelik kırmadan, dökmeden. Yani sizi tekrar bir tadilat içine sokmadan. Sorunu hemen tespit edip, tamir ediyoruz. Cihazlarımız ile geliyor, su kaçaklarını hemen buluyoruz. Dilerseniz, tamirat işlemini de gerçekleştiriyoruz.

Su Tesisatçısı Slider Öne Çıkan Görsel

Su Tesisatçısı Slider Öne Çıkan Görsel

TIKANIKLIK AÇMA

Tıkanıklık açma ile sorunlar tesisat borularında birikmiş olan katı atıkların logara ve kanalizasyona ulaşmamasından kaynaklanır. Tıkanan bölgeyi kameralı cihazlarımız ile kontrol ederek sorunun nerede olduğunu tespit ederiz.

Robot cihazımız ile temizleriz. Sadece robot ile yaptığımız temizleme tıkanıklığın tekrar oluşmasının önüne geçemez. Ne kadar temizlersek temizleyelim, bir temiz tutmak temizlemek kadar faydalı olmayacaktır. Altyapı Tesisat firmamız sorunu oluşturan katı atıkları robotu makineye alır temizler ve suyun akışını sağlar. Kameralı görüntüleme cihazlarımız ise tıkayan cisimlerin yerlerini tespit eder ve kalıcı çözümler firmamız tarafından üretilir.

PİMAŞ AÇMA

Tıkanmış olan pimaşlarınızı kameralı cihazlar ile tespit ediyoruz. Gerekli noktalarda alanında uzman ustalarımız gerekli tamir işlerini de dilerseniz gerçekleştirebiliyor.

Üstelik kırmadan robotla tıkalı pimaşlar açılıyor. Banyo, tuvalet, pimaşlar, logar ve kanalizasyonlarda  bulunur. Robotla pimaş açma sırasında tesisata herhangi bir zarar verilmemektedir. Firmamız pimaş açma da son teknoloji cihazlar kullanır. Tıkanmış pimaş nerede olursa olsun kameralı cihazlarla tespit edilip, robot cihazlarla kırmadan açılabilmektedir.

PETEK TEMİZLEME

Petek temizliği ev içerisinde daha rahat ısınmayı sağlamak açısından son derece önemlidir. Evlerde, ofislerde, işletmelerde, iş merkezlerinde ve bir çok yerlerde kalorifer petek temizliği yapılması mutlaka önemsenmelidir. Ürünleri güzel ve temiz kullanmak için bakım yaptırmak gerekir.

Altyapı Tesisat firmamız sizlere bu hijyenik bakımdan dolayı yardımcı olacaktır. Peteklerin içlerinde kalan kirli su ve diğer atıl malzemeleri bazı kimyasallarla ile temizleyerek daha kaliteli hale getiriyoruz. Petek temizleme sebebi yüksek fatura ve verimli ısı alınmasından dolayı yapılır petekler zaman içerisinden tortudan dolayı ısınmaz petekleriniz ısınsın diye derece arttırırsınız fakat buda faturanızın yüksek gelmesini bu durumda bir peteklerinizin üstü ısınır alt tarafı soğuk kalır.

Petekleriniz den memnun kalmak için her yıl petek ve kombi bakımlarınızı düzenli yaptırmanız gerekmektedir. Yüksek gelen faturaların bir sebebi de petekleriniz ve kombiniz de yapılması gecikmiş olan bakımlar olabilir sizin için geliyor ve gerekli tüm bakımları gerçekleştiriyoruz.

Kombi ve Tesisat bakımı her 2 senede bir yaptırmanız güvenliğiniz için zaruridir.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 27 Ortalama: 4.3]