Son sistem robot makineler ile tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. Altyapı Tesisat olarak mutfaklarda meydana gelebilecek her türlü tıkanıklıkları kırmadan dökmeden kısa zamanda açıyoruz.

Mutfak Gideri Açma

Mutfak Gideri Açma servisi olarak İstanbul’ un tüm ilçelerine hizmetimiz bulunmaktadır.

Ev hanımlarının gününün büyük bir kısmı mutfakta yemek yaparak veya temizlik yaparak geçmektedir. Büyük restaurantlar da mutfak giderinin tıkanması daha çok görülür. Mutfak giderinizin tıkanmasından dolayı canınız sıkılır ve aklınıza bir sürü şeyler gelir. Artık canınızın sıkılmasına moralinizin bozulmasına gerek kalmadı.

Mutfak Gideri Açma

Mutfak Gideri Açma

Bu tıkanmadan dolayı birde tesisatınızın eskimesinden dolayı su sızıntıları meydana gelmektedir. Yani hem sizin rahatınız bozulur hem eviniz kirlenir, taşan sular ortalığı berbat eder. Hem de tesisattan gidemeyen su aşağı sızmaya başlar. Bu kadar dert bir aradayken bir de komşuyla uğraşırsınız. Büyük restaurantlarda mutfak giderleri yağlanmadan dolayı tıkanır yağlanmayı engellemek için önceden yağ çözücüler kullanılsa boruda yağ birikmesi engellenir bu sayede gideriniz de tıkanmamış olur.

Sunduğumuz tüm mutfak tıkanıklığı açma hizmetlerimizden Altyapı Tesisat güvencesiyle yararlanabilirsiniz.

Evlerimizde meydana gelen mutfak gider tıkanıklıklarını bazen açmak için kendi çabamızı harcar kimyasallar dökeriz. Bu kimyasalları tıkanmadan önce dökerlerse başarılı olabilir. Hortum ve nalburdan alınan sustalarla da denemeler yapılır fakat sonuç alınamayabilir. Uzman çalışanlarımız ve son sistem makinelerimizle yanınızdayız. Ekiplerimiz önce kameralı cihazla gözlemleyip ve daha sonra ise robot makine yardımıyla tıkalı mutfak gideri açma işlemini başarıyla gerçekleştirirler. Bu tür mutfak gideri açma işlemlerinde bizi tercih etmeniz durumunda ileride yaşayacağınız problemler için yardım alabilirsiniz.

Altyapı Tesisat olarak evinizin mutfağında meydana gelmiş olan tıkanıklığın neden oluştuğunu araştırır ve kalıcı çözümler üretiriz. Bizden sonra tekrar aynı sorunu yaşamayın diye ne gerekiyorsa kameralı dedektörlerle noktasal olarak tespitini yapıp mutfak tıkanıklığınızla ilgili bilgi verildikten sonra tıkalı mutfak gideri açılma işlemine geçeriz.

Su Tesisatçısı Slider Öne Çıkan Görsel

Su Tesisatçısı Slider Öne Çıkan Görsel

Tesisatta hata varsa onun da neresi değiştirilmesi gerekiyorsa size izah edip gerekeni yaparız. Mutfaklarda meydana gelen su kaçakları genellikle giderden dökülen yağlardan ve su ile atılan pisliklerden meydana gelmektedir.
Bu tür mutfak gideri sorunu ile karşılaşırsanız alt yapı tesisat olarak 7/24 demeden her zaman yanınızdayız.

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 38 Ortalama: 4.9]