Pis su borusu tıkanıklığı açma evlerde meydana gelen sorunların en büyüğü gibi görünse de artık sıradan bir sorun haline gelmektedir. Bu sorunlar sizi hem maddi hem manevi açıdan yıpratır.

Pis Su Borusu Tıkanıklığı Açma

Pis Su Borusu Tıkanıklığı Açma

Pis Su Borusu Tıkanıklığı Açma

Genelde pis su giderlerinde çeşitli sorunlar meydana gelmektedir. Pis su tesisatları arasında tuvalet tıkanıklıkları da en fazla şikayet edilen konular arasında gelir. Pis su borusu tıkanıklığı açma sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Özellikle klozetlerde S denilen bir boru vardır ve tıkanıklıklar bu borunun içinde meydana gelir.

Geleneksel yöntemlerde pis su gideri tıkanıklığı açma işlemi kırmadan gerçekleştirilemez. Bu da büyük bir sorunu beraberinde getirir. Çünkü kırma işleminden sonra tadilat gerekir ki bunun da maliyeti oldukça büyüktür. Kırılan mekan büyük bir tadilat gerektirmektedir. Oysa klozet tıkanması çok daha modern yöntemlerle açılabilir.

 

Altyapı Tesisat güvencesiyle

Bunun için robot kanal açma cihazları geliştirilmiştir. Bu cihazlar tıkalı gider açma yöntemlerini çok daha modern bir hale getirmiştir. Kurumsal firmamız pis su borusu tıkanıklığını açma işlemini kırmadan yerine getirmektedir. Kırmadan yapılan bu işlemler sizi maddi anlamda yardımcı olacaktır. Kırmadan dökmeden yapılan işlemler sizin memnuniyetinizi sağlamaktadır. Sizde mekanınızın kırılmasını istemiyorsanız bizi arayın her zaman yardımcı olalım

Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 16 Ortalama: 4.9]